Nero 7 Indir

5/5 - (1 vote)

Nero 7 Indir

Nero’nun ilk versiyonunun 1997’de sunulmasından bu yana uzun zaman geçti ve optik sürücü yavaş yavaş düşmüş olsa da, hala onlara sahip olan ve fiziksel depoları olarak kullanan insanlar var. Bu, en önemli sürümlerden biriydi, çünkü optik sürücüler norm olduğunda çok sayıda özellik sağladı. Bu yazılım parçası, yazma yardımcı programı, diskleri silme gibi özellikler içerdiği için yalnızca bir yazma aracından daha fazlasıdır ve hala da öyledir.

Dahası, acemi ve profesyonel kullanıcıları genel olarak mutlu eden özellikler sağladığı için uygulama bugün bile sezgisel bir araç olmaya devam ediyor. Yazılımın piyasaya sürülmesinden bu yana, şirket yavaş yavaş modernleşti ve piyasaya daha iyi ürünler koydu, ancak bu ürünün gücünü küçümsememelidir.

Genel olarak, bu araç alakalı kalır ve CD ve DVD yazma söz konusu olduğunda hala çok yararlıdır, çünkü çok çeşitli özellikler ve ayarlar sağlar ve kullanımı mükemmeldir.

DVD yazıcı kategorisinin bir parçasıdır ve Windows 32 bit ve 64 bit platform için shareware olarak lisanslanmıştır ve deneme süresi sona erene kadar ücretsiz deneme olarak kullanılabilir. Nero 7 Premium demosu, tüm yazılım kullanıcıları için tam sürümle karşılaştırıldığında potansiyel kısıtlamalarla ücretsiz olarak indirilebilir.

Nero Free  ,   tam Nero paketinin sunduğu birçok gelişmiş araç ve yan uygulama ile etkileşim kurmaya gerek kalmadan verilerini disklerdeki yerel depolamadan hızlı ve zahmetsizce aktarmak isteyen kullanıcılar için mükemmel bir CD veya DVD yazma yardımcı programıdır. En son teknolojilere, aerodinamik arayüze ve kullanım kolaylığına odaklanan  Nero Free sürümü  , veri, ses veya video dosyalarınızı CD veya DVD’ye aktarmanın mükemmel bir yoludur.

Nero disk yazma yazılımının bu özel sürümünün ev kullanıcıları tarafından sınırsız kullanım için% 100 ücretsiz olmasına rağmen, geliştirme ekibine gelir sağlamak için uygulama içi reklamlardan yararlandığını belirtmek önemlidir. Uygulama, çeşitli RSS kaynaklarından gelen Haber Beslemelerini gösterebilir ve kullanıcı bu kaynaklara manuel olarak abone olabilir veya bu kaynaklardan aboneliği iptal edebilir.

Nero 7, fotoğraflarınızı, müziğinizi ve kroniklerinizi tartışmak için kullanabileceğiniz ideal bir programlamadır. Bununla ilgili tüm bölüm, en son medya makalelerinin doğrudan ayarlarını kabul edeceğiniz son teknoloji bir kullanışlılık olmasıdır. Bilgilerinizi çevrelerde saklamak için küçük bir mekanizmadır, ancak ayrıca internette değiştirmenize, kesmenize, kopyalamanıza, çıkarmanıza, değiştirmenize ve sunmanıza izin verir. Bu özel Nero StartSmart Kontrol Merkezi ile kullanımı zevkli ve anlaşılır.

Çemberinize zarar vermeyecek kadar tutarsız değil. Programlama girişimlerinin çoğu plakanıza ve malzemenize zarar verir, ancak Nero Burner başka bir halkadan daha hızlı korunur ve daha hızlıdır. Ayrıca, fotoğraflarınızı ve kroniklerinizi değiştirmek için herhangi bir yeteneğe ihtiyacınız yoktur; İçgüdüsel gibi doğrudan;

Nero’nun farklı çeşitlerini görmek istiyorsanız – Nero Burn Express 3, Nero 7 Ultra Enhanced Edition, Nero 2017 Platinum ve çok daha fazlası, amazon.com’a gitmek istersiniz. Uygulama satın almanın en iyi yanı – veya amazon.com’dan hemen hemen her şey, çok sayıda otantik kullanıcı referansı bulmanızdır. Malları satın alan ve kullanan insanlar incelemeleri yaparlar ve bu referanslar en azından söylemek gerekirse oldukça aydınlatıcı olabilir.

Bir programın avantajlarını, eksikliklerini, üreticideki kapsamlı ürün tanımını ve çok daha fazlasını anlayabilirsiniz. Eğitimli bir satın alma seçimi yapmanız gerekiyorsa bu tür bilgiler paha biçilmez olabilir.

Ayrıca, TV ve PC ağ yönlendirme sağlayan diğer rakip ürünleri de görebilirsiniz. Dijital fotoğraflarla kapsamlı bir şekilde çalışan bir profesyonelseniz, animasyonlu slayt gösterileri yapın, sosyal ağ dosyalarını kullanın, filmleri düzenleyin, DVD’leri yazın, veri akışı yapın ve bunları sıkıştırabilirsiniz.

Yükleme ve Kullanım

Nero  , modern Windows işletim sisteminin (XP, Vista, 7,8 ve Windows 10) tüm sürümlerine yüklenebilen küçük bir yükleme paketinde gelir. Ancak, Nero Free sürümü varsayılan olarak  birkaç üçüncü taraf ürünü yüklemenizi önereceğinden , tüm kurulum kurulum prosedürüne dikkat etmeniz gerekir  . Yükleme tamamlandıktan sonra, PC’nizde şu anda bağlı olan tüm CD veya DVD yazıcılarını hemen algılayacak olan uygulamayı çalıştırma yeteneği kazanacaksınız.

Uygulamanın Kullanıcı Arayüzü, yıllar boyunca yayınlanan bu uygulamanın diğer birçok sürümüne çok benzer. Uygulamanın ücretsiz sürümü, iki çalışma modu ( Veri Yazma ve Kopyalama Diski) içeren tek ekrana odaklanır) ve görevi daha ayrıntılı olarak ayarlamak için beş yapılandırma sekmesi ekleyin. Buradan yeniden yazılabilir sürücüleri de yönetebilirsiniz (başka bir veri oturumunu silme veya ekleme).

Nero’nun ücretsiz sürümünün sınırlamalarından biri, istediğiniz yazma hızını manuel olarak seçememenizdir. İstediğiniz yazma hızını seçmek yerine, disk sürücünüzün özelliklerine bağlı olarak yazma hızını optimize etmeye çalışacak önceden hazırlanmış dört ön ayar (Minimum, Güvenli mod, Otomatik ve Maksimum) arasından seçim yapabilirsiniz. NRG görüntü sürücülerinin diske yazılması, “Diski Kopyala” bölümünün içindeki seçenekler ekranından erişilebilir.

Özellikler ve Öne Çıkanlar

  • Yeni CD ve DVD disklerini çeşitli hızlarda yazın – Veri yazma hızını değiştirmek için 4 temel ön ayar arasından seçim yapın.
  • Verilerin temel kopyalanması ve yazılması – Bazen en temel araçlar çok şey başarmak için yeterlidir. Nero Free, basitlik ve güvenilirliğe odaklanır.
  • Her disk yazma işini yönetmek için basit araç seti – Her diski yazmadan önce temel parametreleri ayarlayın.
  • Disklerinizin yerel veri kopyalarını (görüntüleri) oluşturun – En önemli disklerinizin yedek kopyalarını oluşturmak için mükemmeldir.
  • Veri doğrulama – Biten her diskin veri bütünlüğünü doğrulayın.
  • Yeniden yazılabilir diskleri yönetme – Yeniden yazılabilir diskleri kolaylıkla silin.
  • Nero RSS yayınları desteği
  • Pencerelerin tüm modern sürümlerinde mevcuttur
  • % 100 Kullanım için Ücretsiz
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...