Need For Speed Heat Torrent

5/5 - (1 vote)

Need For Speed Heat indir

Electronic Arts tarafından yayınlanan ve Ghost Games tarafından geliştirilen, 8 Kasım 2019’da piyasaya sürülecek bir araba yarışı video oyunudur. Hız oyuncularına duyulan ihtiyaç her zaman en iyinin gelmesini beklediği ve bu serilerin verimli kaliteleriyle tanındığı için en çok beklenen oyunlardan biridir. PC Oyunları için PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için başlatılan tek ve çok oyunculu bir araba yarışı video oyunudur. Oyun, 33 ayrı markanın 127 aracını vurgulayacak ve Ferrari, izin sorunları nedeniyle Geri Ödeme’den eksik kalmanın ardından oyuna geri dönecek. Geri Ödeme’den farklı olarak, icra revizyonları bir daha asla keyfi Hız kartlarına girmez ve temsilci ve kazanan yarışlar tarafından açılır. Oyunda, yağma kutuları veya mikroişlemler olmayacak, buna rağmen, indirilebilir madde gibi daha hızlı bir şekilde madde açılmasına yardımcı olacaktır.

hızlı ısı torrent ihtiyacı

Deluxe Edition’ı satın alın ve Need for Speed ​​™ Heat’de aşağıdakilerle dikkat edin: 1 Starter Carthe KS Edition Mitsubishi Lancer Evolution X Starter Car – Oyuncu garajında ​​başlangıçtan itibaren mevcutturÖzel Menşei Access wrap3 progressionK kilidi ile ek KS Edition otomobilleri Oyuncu garajından REP seviye 10’da mevcuttur.S.S Sürümü Mercedes C63 AMG Coupe – Oyuncu garajında ​​REP seviye 14’te mevcuttur.S.S Sürümü Chevrolet Corvette Grand Sport – Oyuncu garajından REP seviye 18’de mevcuttur4 özel karakter kıyafetleri mevcuttur – Karakter özelleştirmede mevcuttur, değiştirilebilir hem erkek hem de kadın avatarsa ​​REP ve BANK boostREP ödülleri% 5 arttı BANK ödülleri% 5 arttı.

Hızlı Isı İhtiyacı’nda, güneş batmaya başladığında yasa çizgileri kaybolur. Gün ışığında, kişisel araç filonuzu özelleştirmek için Banka kazanabileceğiniz bir dizi yaptırım etkinliği olan Speedhunter Showdown’da yarışın. Sürüşünüz doğru şekillendirildiğinde, geceleri yoğunluğu artırın. Ölümcül mürettebatınızla yasadışı sokak yarışlarına girin ama hazır olun – haydut polisler bekliyor. Şansınızı kullanın, Temsilcinizi artırmak için rakiplerinizi yakın ve yeraltı ihtişamı için risk alın.

Sokak yarışı seçkinlerine giderken sizi bir şehrin haydut polis gücüne karşı koruyan heyecan verici bir yarış deneyimi.

Vahşi renklerden yarış şeritlerine tonlarca yüksek performanslı seçeneğe kadar, sürüş tarzınıza uyması için kandırmak ve arabanızı değiştirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız.

hızlı ısı torrent ihtiyacı

Palm City eşsiz bir sokak yarışçısının cennetidir. Gündüz parlak güneşli, kentsel bir ortamdır. Gece daha tehlikeli bir neon oyun alanı.

Need for Speed ​​Heat Studio mobil uygulaması ile kendi arabalarınızı özelleştirin ve oyunda onları serbest bırakın.

Gündüz koşmak ve Need for Speed ​​™ Heat’de gece boyunca risk almak, üstün sürüş becerisi gerektirir. Aynı zamanda mükemmel yüksek oktanlı, her şey yolunda, sokak yarışı makinesini de inşa ediyor. Neyse ki, artık rüya otomobilinizi tarzınıza uyacak şekilde ayarlamak ve ayarlamak için her zamankinden daha fazla özelleştirme seçeneğiniz var.

Hızlı Isı İhtiyacı – NFS serisinden yeni bir oyun, sonunda tüm yarış hayranları bekledi. En ünlü yarış simülatörü Need For Speed’in yeni oyunu en sıcak kısmı yayınladı. En önemlisi, tüm PC kullanıcıları yeni ürünü ücretsiz olarak değerlendirebilir. Ve bunun için tek ihtiyacınız Need for Speed ​​Heat torrenti indir. Muhtemelen birçoğu Need for Speed ​​yarışının öncelikle sokak yarışı olduğunu kabul edecektir. Serinin ilk oyunları bunu onaylıyor. Bu franchise’ın en popüler oyunlarının tümü sokak yarışlarıyla da ilişkilendirildi. Çok sayıda oyun arasında hatırladığımız gibi, spor yönelimli yarışlar vardı, ancak çok popüler değildi. Bu bölümde, geliştiriciler arka planlarına dikkat çekti ve spor konularından uzaklaşmaya karar verdiler ve polis memurlarının katılımıyla sokak yarışlarını vurguladılar. Bu kısım gerçekten sıcak olacağa benziyor. Buna NFS Heat denildiğine şaşmamalı. Birçok NSF oyununda olduğu gibi, ilginç bir hikaye sizi bekliyor.

hızlı ısı torrent ihtiyacı

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core i5 3570 | AMD FX 6350 veya daha iyisi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • VİDEO KARTI: AMD Radeon HD 7970 veya Radeon R9 280x | NVIDIA GeForce GTX 760 veya daha iyisi
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 50 GB
 • VİDEO RAM: 2048 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Core i7-4790 | Ryzen 3 1300X veya daha iyisi
 • Rastgele erişimli hafıza: 16 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • VİDEO KARTI: AMD Radeon RX 480 | NVIDIA GeForce GTX 1060
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 50 GB
 • VİDEO RAM: 3072 MB

https://www.youtube.com/watch?v=2ZRyHoC1uqU

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...