NBA 2k19 Torrent

5/5 - (1 vote)

NBA 2K19 INDIR

NBA 2K, NBA 2K16 ile bugüne kadarki en gerçekçi NBA deneyimine geri döndü. Ünlü film yapımcısı Spike Lee tarafından yazılmış, yönetilen ve üretilen yepyeni bir MyCAREER deneyimine sahiptir.

NBA 2K serisi, NBA 2K16 ile bugüne kadarki en gerçekçi NBA deneyimine geri döndü. Ünlü film yapımcısı Spike Lee tarafından yazılmış, yönetilen ve üretilen yepyeni bir MyCAREER deneyimine sahip. MyPLAYER’ınıza eksiksiz NBA yolculuğu boyunca rehberlik edin, tüm NBA serisinin kontrolünü elinize alın veya dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı çevrimiçi olarak becerilerinizi geliştirin. Daha yumuşak hareketler ve daha gerçekçi eklemler sağlayan animasyonlar ve NBA yıldızları Stephen Curry, Anthony Davis ve James Harden’ın yer aldığı eşsiz bir kapak tasarımı ile şimdiye kadarki en otantik NBA oyun deneyimi olduğu kesin.

NBA 2k19 torrent

NBA 2K, sınıfının en iyi grafik ve oyunlarından çığır açan oyun modlarına ve sürükleyici bir açık dünya “Mahalle” ne kadar spor oyunlarının ne olabileceğini yeniden tanımlamanın 20 yılını kutluyor. NBA 2K19, oyunları gerçek hayattaki basketbol heyecanı ve kültürüne bir adım daha yaklaştırdığı için sınırları zorlamaya devam ediyor.

TAKIMI İLE KONTROL ALIN Yeni Takeover özelliği ile MyPLAYER’ınızın basketbol potansiyelinin tamamını kullanın. Daha önce sahada görülmemiş özel hareketlerin ve yeteneklerin kilidini açın ya da Takım Devralma’yı etkinleştirin ve tüm ekibinizin gücünü ortaya çıkarın.

MAHALLEYİ ÇALIŞTIR
Güncellenmiş Mahalle’de bir günü bile kaçırmak istemeyeceksiniz. Sahada, Zırh Altında Kafeslerde ve bloktaki canlı etkinlikler sırasında kendinize bir isim verin. Yeni gündüzden geceye geçişlerle şafağa kadar toplayın, Jordan Rec Center’da yürüyün veya eski Mürettebatı 3’lü 3 streetball aksiyonu için bir araya getirin.

MyTEAM
İlk MyPLAYER kartınızı oluşturun ve çeşitli rekabetçi modlarda LeBron, Kobe ve koleksiyonunuzun geri kalanıyla top oynayın. Yeni Sınırsız modunu tanıtarak, destenizden herhangi bir beş kartı kısıtlama olmadan seçmenize ve çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı savaşmanıza izin verir.

MyCAREER
Mahalle efsanesinden küresel fenomene. Orijinal kariyer hikayesi modu, Çin’den G Ligi’ne ve nihayetinde NBA’ye yolculuğunuzu gösteren yepyeni, sürükleyici bir anlatıyla geri dönüyor. All-star oyuncu kadrosu, popülaritenize bağlı onaylar ve parkeye hakim olmanızı sağlayan yeni takım kimyası unsurları

NBA 2K19, Visual Concepts tarafından oluşturulan ve Ulusal Basketbol Birliği (NBA) ışığında 2K Sports tarafından dağıtılan bir basketbol simülasyon video oyunudur. NBA 2K kuruluşunda yirminci kısım ve NBA 2K18’in halefi. Milwaukee Bucks’tan Giannis Antetokounmpo, standart versiyonun kapak rakibi, Los Angeles Lakers’tan LeBron James ise yirminci yıldönümü baskısının kapak yarışmacısı. NBA 2K19 Kurulum Bedava Torrent İndir. Antetokounmpo ve James, Kuzey Amerika’daki kapağı zahmetsizce yaşarken, Avustralyalı yerli Philadelphia 76ers’den NBA Çaylak Ödülü’nü victor Ben Simmons, Avustralya ve Yeni Zelanda’daki kapakta vurgulanıyor. NBA 2K19 Tam Oyun Bedava indir.

NBA 2K19, 11 Eylül 2018’de Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One için taburcu edildi. Oyuna alkışlayan ve bazıları düzenlemenin en iyi kısmı olarak gören punditlerden büyük iyi denetimler aldı ve mikroişlemler üzerindeki vurgusu genellikle kınandı. Meslek modu hikayesi de düzenlemenin birincisi olan Mandarin Çincesi’nde iyi niyetli CBA eleştirisini içeriyor. NBA 2K19 PC Oyunu Bedava Torrent İndir.

NBA 2k19 torrent

Torrent Talimatları

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın ve torrent’i açmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Evet’i seçin ve indirme işleminin başlamasına izin verin. Torrent uygulamanız yoksa  uTorrent’i indirmek için buraya  tıklayın .
 2. NBA 2K19 indirmeyi tamamladıktan sonra, torrent üzerinde sağ tıklayın ve “İçeren Klasörü Aç” ı seçin.
 3. NBA 2K19 klasörünün içini çift tıklatın, WinRAR ile .iso dosyasını çıkarın ve kurulumu çalıştırın.
 4. “CODEX dizininin içeriğini installdir’e kopyala” yı ve ardından yükle’yi tıklayın. Oyunun yüklenmesini bekleyin. Herhangi bir anti virüs biçimini devre dışı bıraktığınızdan emin olun.
 5. Tamamlandığında, oyunu başlatın, eğlenin ve oynayın. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, oyunu yönetici olarak çalıştırın ve video sürücülerinizi güncellediğinizden ve DirectX’in kurulu olduğundan emin olun.

sistem gereksinimleri

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci:  Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 805 @ 2.50 GHz veya daha iyisi
 • Rastgele erişimli hafıza : 4 GB
 • İşletim Sistemi:  Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit veya Windows 10 64-bit
 • VİDEO KARTI:  NVIDIA GeForce GTS 450 1GB / ATI Radeon HD 7770 1GB veya daha iyisi

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci:  Intel Core i5-4430 @ 3 GHz / AMD FX-8370 @ 3.4 GHz veya daha iyisi
 • Rastgele erişimli hafıza:  8 GB
 • İşletim Sistemi:  Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit veya Windows 10 64-bit
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce GTX 770 2GB / ATI Radeon R9 270 2GB veya daha iyisi.
 • Web sitemizden NBA 2K19 Yüksek Sıkıştırılmış Torrent PC Oyunu indirdiğiniz için teşekkür ederiz, bu siteyi yüksek kalite, test edilmiş ve çalışıyoruz . Ayrıca kullanıcılarımıza yüksek hızlı sunucular sağlamaya çalışıyoruz. Oyunları beklemeden ve yavaşlamadan tam ve hızlı indirme hızında indirebilirsiniz. Lütfen web sitemizi ziyaret etmeye devam edin ve bu web sitesini arkadaşlarınızla paylaşın.

https://www.youtube.com/watch?v=2Fri5Fx3gFE

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...