NBA 2k18 Torrent

5/5 - (1 vote)

NBA 2k18 indir

NBA 2K18, serideki önceki oyunlar gibi Ulusal Basketbol Birliği’ni (NBA) gerçekçi bir şekilde tasvir etmeye ve önceki taksitlere göre iyileştirmeler sunmaya çalışan bir basketbol simülasyon oyunudur. Oyuncu esas olarak NBA oyunlarını gerçek hayat veya özelleştirilmiş oyuncular ve takımlarla oynar; oyunlar NBA oyunlarının kural ve hedeflerine uyar. Çeşitli oyun modları mevcuttur ve birçok ayar özelleştirilebilir. Yorum açısından, Kobe Bryant ve Kevin Garnett konuk yorumcular olarak ortaya çıkıyorlar.

Mevcut sezonun takımları ve oyuncularıyla birlikte, serinin önceki oyunlarında 1995-96 Chicago Bulls ve 1985-86 Boston Celtics gibi geçmiş dönemlerden NBA takımları yer aldı. NBA 2K18, 2007-08 Denver Nuggets ve 1998–99 New York Knicks dahil olmak üzere on yedi tane daha ekip ve ilgili franchise tarihindeki en iyi oyunculardan oluşan her franchise için takımlar ekliyor.

Serinin bir elyafı olan MyCareer, mevcut oyun modlarından biri olarak geri dönüyor. MyCareer, oyuncunun kendi özelleştirilebilir basketbolcularını yarattığı ve basketbol kariyerleri boyunca oynadığı bir kariyer modudur. Mod, oyuncu oyunlarda ve mahkeme dışı aktivitelerde yarışırken ortaya çıkan bir hikayeye sahiptir. Yaratılış araçları elden geçirildi – oyuncunun diğer şeylerin yanı sıra kullanması için yeni saç modelleri ve vücut arketipleri var.

nba 2k18 torrent

Oyunun geri dönen MyGM ve MyLeague oyun modları, oyuncunun belirli bir takım için tüm basketbol operasyonlarını yönetme görevi, geliştirme sırasında bir vurgu noktasıydı. MyGM daha gerçekçiliğe odaklanırken, MyLeague daha fazla özelleştirme seçeneği sunar. MyGM modu, ‘MyCareer modu serisine benzer şekilde’ Sonraki Bölüm ‘olarak adlandırılan bir hikaye çizgisi vermek amacıyla önceki oyunlardan daha fazla kesim tarzı oyun etkileşimi sunmaya çalışır. Ayrıca, NBA’nin en son Toplu Pazarlık Anlaşmasına hitap eden moda çeşitli eklemeler yapıldı ve NBA’nin resmi küçük lig basketbol organizasyonu olan NBA G League mevcut.

NBA 2K18 yine, serideki altıncı kez, nihai basketbol takımını kurma ve sanal bir ticaret kartı koleksiyonunu koruma fikrine dayanan bir mod olan MyTeam modunu içeriyor. Oyuncular, diğer oyuncuların takımlarına karşı basketbol turnuvası tarzı yarışmalarda çeşitli biçimlerde takımlarıyla bir araya gelir ve oynarlar. Bir takım için varlıklar, rastgele kart paketleri ve müzayede evi de dahil olmak üzere çeşitli yollarla elde edilir. Sanal Para Birimi (VC) modda yaygın olarak kullanılır.

Oyun, oyunun MyCareer, MyPark ve ProAm oyun modlarına bağlanan seri, Mahalle’ye yeni bir özellik sunuyor. Yukarıda bahsedilen modlara erişime izin vermenin yanı sıra, Mahalleler, oyuncuların diğer oyuncularla etkileşime girerken keşfedebilecekleri açık bir dünya tasarımına sahiptir. Nitelikleri artırmak için çeşitli aktiviteler tamamlanabilir ve oyuncu öğeleri satın alabilir. 2K Sports Oyun öncesi şovu, ev sahibi Ernie Johnson, Shaquille O’Neal ve Kenny “The Jet” Smith ile geri döndü. Oyun içi ana yorumcular Kevin Harlan ve Greg Anthony iken, Doris Burke, Clark Kellogg, Steve Smith, Chris Webber ve Brent Barry’nin ek sesleriyle. Yan muhabir David Aldridge.

NBA 2K’da yeni bir baskı her zaman köşede. Birçok modunu ve özelleştirme seçeneklerini kullanarak, en sevdiğiniz basketbol takımının ve oyuncunun kaderini kendi ellerinize alabilirsiniz. Yayınları o kadar öngörülebilir ki, geçen yılki oyun mağaza raflarına gelmeden önce hepimiz bir NBA 2K18 sürümü olacağını varsaydık.

nba 2k18 torrent

NBA 2K her yıl detaylı basketbol simülasyonlarıyla kullanıcıları cezbetmektedir. Ulusal Basketbol Birliği genelindeki bir oyuncu takımını bir araya getirme ihtiyacınızı karşılayacak MyTeam var. MyLeague ve MyGM simülasyonları size oyunlardan önce ve sonra neler olacağını yönetmeyi öğretir. MyCareer, sporda yıllarca sürecek bir kariyeri elde etmek ve sürdürmek için gerekenlerin taze bir simülasyonu ile tekrar tekrar hayranlara yöneldi.

Bir NBA 2K18 sürümünün varsayımları iyi bir şekilde oluşturulmuştur. NBA 2K serisinin yayıncısı olan 2K Games, Nintendo’nun yeni çıkan Nintendo Switch avuçiçi ve oturma odası konsolunu desteklemek için koyduğu şirketler arasında yer alıyor. NBA 2K18 sürümü hakkında fazla bir şey bilmiyoruz, ancak bir tane olacağını biliyoruz.

MyTEAM
Dünden bugüne NBA efsaneleri içeren oyuncu kartları toplayın ve çeşitli çevrimiçi ve çevrimdışı modlarda yarışın .

Super Max
Maaş sınırı olan bir ekip oluşturun ve yeni sezon modunda benzer yeteneklere sahip diğer kullanıcılarla rekabet edin. 13 oyuncu arasında dağıtılacak sınırlı bir maaş sınırıyla, her tur için dizilişinizi seçerken stratejik olmanız gerekir. Ödüller her turdaki performansınıza göre verilir ve her oyunun önemli olmasını sağlar.

Paketleme ve Playofflar
Her turdan önce açacağınız paketlerden mümkün olan en iyi 5 kişilik takımı oluşturmanıza meydan okuyan tamamen yeni bir taslak modu. Diğer kullanıcıların hazırlanmış ekiplerine karşı yarışın ve daha iyi ödüller kazanmak için ilerleyin. Pack & Playoff’lar ile her turda yeni bir kadro ve yeni bir deneyim.

Program Zorlukları
30 NBA takımının her biri için 30 oyun programı ile oynayın. 2017-18 NBA programına dayanan 900 benzersiz görevde yolunuza devam ederken MyTEAM puanları ve ödülleri kazanın.

ELITE OYUNU

Yeni Hareket Sistemi
Yeni hareket sistemi, oyuncu kontrolünü yeni bir gerçekçilik seviyesine taşıyor. Artık top sürme ve topun hareket dışı bırakılması artık animasyonlar tarafından yönlendirilmiyor. Bu çığır açan teknoloji, mümkün olan en iyi oyun deneyimini sunmak için dinamik olarak animasyonlar oluşturur. Artık tam kontrol sizde.

Geliştirilmiş Atış Ölçer
Daha hassas atış zamanlaması için birden fazla geri besleme noktası içeren geliştirilmiş atış ölçer sayesinde çekimlere daha tutarlı bir şekilde vurun.

nba 2k18 torrent

GRAFİK VE SUNUM

Geliştirilmiş Oyuncu Doğruluğu
Her NBA oyuncusunun yara izleri, streç işaretleri ve hatta soluk dövmeler dahil en küçük ayrıntılara kadar gerçek hayattaki meslektaşları gibi görünmesini ve hissetmesini sağlamak için sayısız çalışma yapıldı. Oyuncu gövde sistemi, ligdeki her oyuncunun fiziğine tam olarak uyacak şekilde tamamen yeniden tasarlandı ve daha fazla ayrıntı göstermek ve ışığa daha gerçekçi bir şekilde yanıt vermek için oyuncu yüzleri sıfırdan yeniden oluşturuldu.

Lazer Taranmış Üniformalar ve Aksesuarlar
30 NBA takımının tümünün lazerle taranmış üniformaları, her tasarımı en küçük dikişe kadar doğru bir şekilde tasvir eder. Gerçek Renk Teknolojisini kullanarak, takım renkleri hiç bu kadar saf ve otantik olmamıştı ve beyazlar hiç bu kadar parlak olmamıştı. Ve elden geçirilmiş oyuncu gövde sistemi ile, üniformalar her bir vücut tipine tam olarak uyar. Bir NBA oyuncunun sahadaki tüm görünümünü tamamlamak için, kullanıcılar NBA 2K tarihindeki en geniş taranmış ayakkabı ve aksesuar koleksiyonunun tadını çıkaracaklar.

Özel Konuk Yorumları
Spor video oyunları tarihinde en büyük yayıncılık yeteneği listesi daha da büyüyor. Famers’ın Gelecek Salonu ve eski NBA 2K kapak sporcuları Kobe Bryant ve Kevin Garnett, uzmanlıklarını yayına vermek için standa katılıyor ve toplam oyun içi yayıncı sayısını 13’e getiriyor.

EFSANEVİ TAKIMLAR

All-Time Takımları
İlk kez All-Time serileri kadrolarında 30 takımın NBA tarihindeki en büyük oyuncuları. Hangi franchise’ın All-Time Takımının üstün olduğunu öğrenmek için Şimdi Oyna’ya katılın ya da MyTEAM’in All-Time Domination modunda 30 All-Time Takımının tümüne meydan okuyun.

Klasik Takımlar
17 yeni ilave dahil NBA’nin geçmişteki en iyi takımlarından 62 tanesiyle oynayın. En sevdiğiniz klasik kadroyu mevcut NBA takımlarına karşı oynayın, destansı Finaller eşleşmelerini tekrarlayın, Shaq & Kobe’nin geçmişin büyük Lakers takımlarıyla rekabet edip edemeyeceğini öğrenin veya ’97 -98 Boğalarını ’15-16 Savaşçılarına karşı eşleştirin tartışmayı bir kez ve herkes için. İmkanlar sonsuzdur.

MyGM / MyLEAGUE

MyGM: Sonraki Bölüm
Bir spor oyununda ilk kez, MyGM, hayranların yıllar boyunca sevdiği tüm kullanıcı kontrolü ve ekip oluşturma özelliklerini koruyan anlatı odaklı, hikaye tabanlı bir franchise deneyimi sunuyor. Yolunuz, yaptığınız seçimler ve anlatıdaki birçok önemli noktada verdiğiniz cevaplarla belirlenir. Hikayeyi kendiniz yapın ve bir kazanan oluşturun!

nba 2k18 torrent

MyLEAGUE 2K’nin
hayranların favorisi franchise modu, kullanıcıların ligleri üzerinde özelleştirmelerini tamamlamalarına olanak tanır. Oyun ve takım sayısını seçin, lig ayarlarını yapın ve özel kurulumunuzu tek bir sezon, çok sezonlu veya çevrimiçi deneyime uygulayın. Veya normal sezonu atlayın ve doğrudan Playofflara atlayın.

Gerçekçi Lig Yapısı ve Kuralları Hem MyGM hem de MyLEAGUE, yeni Toplu Pazarlık Anlaşması’nın birçoğu dahil olmak üzere, gerçek hayattaki NBA kurallarına uyacak sayısız güncelleme içerir. Seçkin oyuncular için Super Max ve “Kuş Hakları” anlaşmaları, eski oyuncular için 38’den fazla sözleşme ve genç oyuncular için iki yönlü sözleşmeler dahil olmak üzere, franchise ve her oyuncu için en iyi şekilde çalışan oyuncu sözleşmelerini müzakere edin. Bir oyuncudan feragat ettiğinizde veya G-League’de daha genç bir yetenek geliştirdiğinizde veya yurtdışında saklayarak Maaş Sınırını en aza indirmek için Uzatma Hükümünü kullanarak kadronuzu yönetin. Basitçe söylemek gerekirse, piyasadaki en ayrıntılı ve otantik franchise deneyimi sizi daha önce hiç olmadığı gibi bir NBA GM olarak sıcak koltuğa koyuyor.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...