NBA 2k17 Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

NBA 2k17 Indir

NBA 2K17 torrent bilgisayarını ücretsiz indirin. Release NBA 2K17 oyunu yılın en çok beklenen olayıydı. basketbol simülatörü taraftarların ortaya çıktığı tarihten itibaren ciddi bir orduya sahipti. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, yeni versiyon böyle bir heyecan yarattı. Çok sayıda oyun öğesinin yeni yaşamının güncellenmiş içeriği ve kompozisyonu, oyunu daha muhteşem ve daha büyük hale getirir. Platform haberlerinin çok fazla gelmemesine rağmen, hem yeni hem de eski nesil tüm mevcut platformlara hazırlandığı biliniyordu. Oyuncular modernizasyondan geçen kariyer modunda becerilerini test edebilecekler. Dostluk maçları sistemi ile ilgili herhangi bir kısıtlama olmadığı dikkat çekicidir, hem acemi takımlarla hem de mastodonslu sporlarla rekabet edebiliriz.

NBA 2k17 Torrent İndir

Grafikler de bazı değişikliklerden geçti, süreci olabildiğince gerçekçi hale getiriyor. Bu, oyunu bağımlılık yaratan yeni fırsatlar hakkında söylenebilir. Her yeni sürümün kendine özgü özellikleri vardır. Şu anda geliştiriciler sadece Standart Sürüm’e değil, çok sayıda dijital bonus ve benzersiz ambalaj içeren efsanevi sürümün sahibi olabilirsiniz. Güncellenmiş sürümü oynamak daha ilginç ve daha iyi sonuçlar elde etmek daha zor hale geldi, heyecanını arttırır ve tüm becerileri kullanır ve bunları geliştirmeye çalışır, bu da kullanıcı dostu menüyü kullanarak NBA 2K17 torrent’i ücretsiz indirmenin bir başka nedenidir sitemiz.

NBA 2K17, Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K Sports tarafından yayınlanan bir basketbol simülasyon video oyunudur. Serinin önceki oyunlarında olduğu gibi, NBA 2K17, Ulusal Basketbol Birliği’nin (NBA) deneyimini gerçekçi bir şekilde tasvir etmeye ve önceki taksitlere göre iyileştirmeler sunmaya çalışıyor. Oyuncu esas olarak NBA basketbol oyunlarını gerçek hayat veya özelleştirilmiş oyuncular ve takımlarla oynar. Bu nedenle, oyunlar NBA basketbol oyunlarının kural ve hedeflerine uyar. Oynatıcı için çeşitli oyun modları mevcuttur ve birçok ayar özelleştirilebilir. Oyun, kalabalık animasyonlar, yorumlar, oyun öncesi, devre arası ve oyun sonrası şovlar, kamera açıları, aydınlatma ve oyuncu animasyonları gibi gerçek hayat sunumunda modellenen birçok sunum kalitesi içerir. Kevin Harlan dahil onbir farklı yorumcu ve spiker var. Chris Webber, Shaquille O’Neal, David Aldridge, Brent Barry, Steve Smith ve Doris Burke. Farklı alanların farklı yorum takımları vardır. Menüler de değiştirildi.

Philadelphia 76ers ve Toronto Raptors gibi mevcut NBA takımlarıyla oyun oynamanın yanı sıra, 2016 ABD erkek Olimpiyat basketbol takımı, 2016 Avustralya erkek Olimpiyat basketbol takımı ve 1992 ABD erkek Olimpiyat basketbolu gibi diğer takımlar da yer alıyor. takım. 1995–96 Chicago Bulls, 2000–01 Los Angeles Lakers ve 1985–86 Boston Celtics gibi tarihi NBA takımlarının yanı sıra CSKA Moskova, Alba Berlin ve Real Madrid gibi 21 EuroLeague takımı da var .

NBA 2k17 Torrent İndir

Öne çıkan iyileştirmelerden biri, oyunun geri dönen MyGM ve MyLeague oyun modlarıyla ilgilidir. Her iki mod da oyuncunun belirli bir takım için tüm basketbol operasyonlarının yönetici gücü olarak hareket etmesini ve oyuncunun takımın birçok yönünü özelleştirmesini sağlar. MyGM daha gerçekçi, işlevsel bir ekip oluşturmaya ve sahibini etkilemeye odaklanırken, MyLeague çok daha fazla özelleştirme seçeneği sunar. Her iki modda da oyuncu mevsimler boyunca simüle eder, personeli değiştirir, oyunlarda oynar ve taslak gibi sezon dışı etkinliklere katılır. Sunulan özellikler lig genişlemesine odaklanıyor. Dinamik olarak gerçekleşmenin yanı sıra, oyuncu her iki modda da 36 takımla başlayabilir ve her takımın birçok yönünü değiştirebilir. Oyuncu, genişleme ekiplerinin gerçek hayattaki oluşumlarına çok benzer bir modelde bir genişleme ekibi oluşturma sürecinden geçecektir. Takımların logolarını ve formalarını oluşturmanın yanı sıra, bir genişleme taslağı düzenlenir ve diğer takımlar belirli sayıda oyuncuyu korumalıdır. Eğer genişleme takımları oluşturulursa lig otomatik olarak programı, taslak, taslak piyango, vb. Ayarlayacaktır. Oyuncu ayrıca diğer oyuncuların kreasyonlarını da indirebilir.

NBA 2K17 yine, serinin beşinci kez, nihai basketbol takımını kurma ve sanal bir ticaret kartı koleksiyonunu koruma fikrine dayanan bir mod olan MyTeam modunu içeriyor. Oyuncular kendi özel takımlarını kurar, oyuncuları, formaları, logoları, koçu, mahkemeyi ve basketbolla ilgili diğer şeyleri seçer ve diğer oyuncuların takımlarına karşı basketbol turnuvası tarzı yarışmalarda kendi takımlarıyla oynarlar. Oyuncular, takımlarında kullanılabilecek veya satılabilecek oyuncuların, oyun kitaplarının ve diğer öğelerin kilidini açan kartlar toplar. Oyuncular Sanal Para Birimi (VC) ile oyuncuya rastgele öğeler veren kart paketleri satın alırlar. Kartların kalitesini gösteren farklı seviyeleri vardır (Altın, Zümrüt, Yakut, vb.).

MyCareer modu geri döner. Serideki modun önceki tekrarları gibi, oyuncu bir basketbol oyuncusu oluşturur ve kariyerleri boyunca oynar. Oyuncu, oyuncunun görünümünü özelleştirir ve bir üniversite kariyeri boyunca oynadıkça ve NBA’ye girerken özelliklerini yükseltir. Oyuncu basketbol oyunları oynar ve saha dışı etkinliklere katılır. “NBA 2K17, Franchise’ın Daha Önce Yapmadığı Bir Şey Yapıyor”. GameSpot. Erişim tarihi: 27 Ağustos 2016. Creed senaristi Aaron Covington tarafından yazılmış ve yönetilen bir hikaye de mevcuttur; aktörler Michael B. Jordan ve Hannibal Buress’in görünüşleri arasında yer alıyor.

NBA 2k17 Torrent İndir

Özellikler:
– “Efsane” modunun ortaya çıkması. Efsanevi Michael Jordan’ın yolunda özgürsünüz, ancak başarısı tamamen size kalmış. Bir kariyeri tekrar edebilir veya tamamen farklı, benzersiz bir şekilde gönderebilir misiniz?
– Basketbol simülatörü güncellenmiş top sürme sistemi. Şimdi oyun inanılmaz gerçekçi görünüyor. Gelecek etkinlikler için en uygun stratejiyi seçmeye izin veren birçok varyasyonun varlığında.
– Top sürme işlemine ek olarak, oyuncular rakiplerinin davranışlarını inceleyebilecekler, her birinin kendine özgü yetenekleri vardır, üstünlük veya zayıflık verir.
– Çekimin kalitesinin bir sistem olarak ortaya çıktığını ve katılımcıların gerçekleştirilen öğelerin her birini kontrol etmelerini sağlayan hareket olduğunu belirtmek gerekir.
– Ringin yakınındaki bir alanda, uzak bölgelerden, yan bölgelerle ve diğerleriyle gerçekleştirmek için çok sayıda ek, eğlence dalgalanması. Sistem gereksinimleri:
İşletim sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i3-530, 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 805, 2.50 GHz
RAM: 4 GB
Sabit Disk: 62 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 430, 1 GB / ATI Radeon HD 6450, 1 GB | DirectX: 11
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...