NBA 2k15 Indir

NBA 2k15 Indir

5/5 - (1 vote)

NBA 2k15 Indir

NBA 2K15, NBA oyunlarının tüm zevkini ve enerjisini alır ve PC ekranınıza koyar. Oyunun bu daha köklü yorumu, tercih ettiğiniz oyuncuların bir bölümüne de eşlik ediyor.

Bu oyunla ilgili göreceğiniz başlıca şeylerden biri, mantıklı göründüğü araçlardır. En iyi NBA oyuncuları oyun mühendisleriyle gerçekten çalıştı ve bu tasarımcılar, burada ve TV’nizde mahkemede gördüğünüz insanlara benzeyen sahte oyuncular yaptılar. Bu en güncel form olmadığından, daha güncel oyuncuların görünmediğini ve farklı oyuncuların artık NBA’de olmadığını tespit edebilirsiniz.

NBA 2K15, oynamak için iki benzersiz yaklaşıma eşlik eder. MyLeague ile kendi türünüzü oluşturabilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri’nde şampiyonluk kazanan büyük gruplar ve yurtdışından üst sınıflar dahil olmak üzere birçok farklı grup arasından seçim yapabilirsiniz. Oyun, grubunuzda kimin oynadığı ve ne zaman değişim yapacağınız konusunda size güç verir. Grubunuzla tekil oyunlar oynayabilir veya bir sezon oynayabilirsiniz. MyLeague, grubunuz için Michael Jordan gibi örnek oyuncular seçmenize bile izin verir.

NBA 2k15 Indir

MyCareer oyunu oynamak için tamamen benzersiz bir yaklaşım sunuyor. Tüm bir grubu kontrol etmek yerine, tek bir oyuncuyu kontrol edersiniz. Bozulmamış bir oyuncu olarak başlarsınız ve hangi grubun sizi tasarlayacağını bulma yeteneklerinizi gösterirsiniz. Oyun ayrıca grubunuzdan sezon boyunca sizi yönetecek bir öğretmen seçmenize izin verir. NBA 2K15, uzman b-ball oyuncularının gerçek seslerini vurgular.

Ek olarak sizi bir b-ball grubunun yöneticisine dönüştüren bir MyGM modu vardır. Kendi oyuncularınızı hazırlamak, gelecek ve gelecek oyunlar için programı seçmekle ve hatta hayranların bilet için ne kadar ödediğini ödemekle yükümlüsünüz. Bu, çok sayıda oyuncunun talep ettiği bir bileşen olmasına rağmen, yönetim oyununun biraz kasvetli olduğunu görebilirsiniz.

Bu oyunla ilgili her şey size tamamen mahkeme veya grupta olduğunuz hissini verecektir. Mühendisler, mentorların ve takım destekleyicilerinin, oyun sırasında grubun fırtına ve atma şekline kadar her şeyi planlamaya özen gösterdi. Hatta dünyanın her yerinden başkalarına karşı web’de oynama seçeneğiniz de var. NBA 2K15 en yeni NBA PC oyunu olmasa da, yeni vurgular ve dünyanın en iyi oyuncularının bir kısmını sunuyor.

NBA 2K15, 90-91’ler ve ayrıca Euroleague gibi klasik takımları seçebileceğiniz bir istihbarat takım oyuncusuna sahiptir. Lebron’a karşı karşıya olduğu NorthWest bölümünde bile eğlenceli olurdu. Hayallerinizi ekibe manuel olarak ayarlayın. Oyun kullanıcısı aslında oyunculardan ses kaydeder ve oyuna bir boyut katar. Ve oyuncudan oyuncuya ses oyunculuğunu verebilirler. 

Bir sezon boyunca normal olarak bir takımla oynamak istiyorsanız, NBA  2K15 yenilenen MyLeague moduna sahiptir . 2K13’teki ilişkilendirme moduna benzer şekilde, AI’nın oyuncu ticareti ile ilgili zekasına kadar liginizi tamamen özelleştirebilirsiniz. MyLeague tüm NBA takımlarını içerir, ancak ’90 -91 Trailblazers gibi klasik takımları da seçebilirsiniz  ve Euroleague’den 25 takım da mevcuttur. Kuzeybatı bölümünde FC Barcelona veya genç bir Michael Jordan’ın Lebron’a karşı karşıya gelmesinin nasıl bir şey olduğunu hiç merak ettiniz mi? Rüya liginizi yapmak için takımları dernek veya sezon modlarında manuel olarak ayarlayabilirsiniz.

Nba2k15’in Özellikleri

  • 3D grafikler ve gelişmiş görselleştirmeler şaşırtıcı
  • Oyunda sunulan yeni etkinlikler
  • Yeni sağlam parçalar dahil
  • Oyuncu kendi grubunu seçebilir
  • Yüz inceleme vurgulaması dahil
  • Yeni Yapay Zeka sistemleri kullanıldı
  • Oyuncunun yetenekleri güncellenebilir
  • Oyuncu grubunun herhangi bir bileşenini tekrar yapabilir

sistem gereksinimleri

MİNİMUM

İşletim Sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10 (Yalnızca 64 Bit İşletim Sistemi)
İşlemci: INTEL Core 2 Duo 2.66 GHz
RAM: 2 GB
Video Belleği: 512 MB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600 GT veya ATI Radeon HD 3600
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
DirectX: 10
Sabit Sürücü: 50 GB ücretsiz

ÖNERİLEN

İşletim Sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10 (Yalnızca 64 Bit İşletim Sistemi)
İşlemci: INTEL Core i5
RAM: 4 GB
Video Belleği: 2 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti veya ATI Radeon R7 260X
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
DirectX: 11
Sabit Sürücü: 50 GB ücretsiz

Nba2k15 Nasıl İndirilir?

1. “Oyunu İndir” düğmesine tıklayın.
2. “Nba2k15” Yükleyicisini indirin (Sürdürülebilir İndirmeleri Destekler).
3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyununu indirin.
5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

Leave a Reply