NBA 2k14 Indir

5/5 - (1 vote)

NBA 2k14 Indir

Nba 2k14’e Hoş Geldiniz,  Microsoft Windows için Visual Concepts bayrağı altında geliştirilen ve 2K Support tarafından yayınlanan  inanılmaz bir basketbol video oyunudur  . Bu oyun 1 Ekim 2013 tarihinde piyasaya sürüldü. Bu tek oyunculu ve çok oyunculu video oyunudur. Ayrıca Football Manager 2016’yı indirmek isteyebilirsiniz  .

NBA 2k14 Indir

Bu çok ilginç bir oyun ve her yerdeki herkes onu alıp oynamaktan mutluluk duyacaktır. Bu oyunda yeni müzik tarzı yeni güçlü ses parçaları dahil edilir. Bu oyunun grafik ve görsel efektleri çok hoş ve harika. Oyunun kendine özgü ve avantajları olan bazı yeni becerileri var. Oyuncular ayrıca yorum ve harika bir hikaye çizgisi yaşayacaklar. Bu oyunla ilgili en ilginç şey, oyuncuların oyuncuları olabildiğince daha iyi eğitmeleri için eğitim modudur. Euro lig serisi, oyuncuların bu oyunda farklı takımlarla maç oynayabileceği şekilde de mevcuttur. Tüm bu oyunda kullanımı gerçekten harika ve çok eğlenceli ve zevk keyfine varacaksınız. Roket Ligi NBA Bayrak Paketi . oynamak istediğiniz diğer oyundur.

Ünlü basketbolcu LeBron James, bu oyunun ana kişisi NBA 2K14 Free Download. İstediği zaman, oyuncu basketbol oyuncusunu “yaratma” ve ona basketbol oyununun tüm inceliklerini öğretme şansına sahiptir. Karmaşıklık seviyesi her oyuncunun kendisi tarafından seçilir. Oyun ne kadar basit olursa, kazanan olmak o kadar kolay olur. Ancak, herkes sizin lehinize 66: 0 puan kazanmayı sevmez.
Oyunu ilginç hale getirmek için daha karmaşık bir seviye seçmeniz gerekiyor. Oyuncunun yeni teknikler uygulaması ve iyi bir tepki vermesi gerekiyor. Bu oyunda, oyuncular çevrimiçi iletişim kurabilir ve performans kazandıktan sonra puan kazanırlar. Buna karşılık, sporcunun gelişimi için harcanabilirler. Oyunda, sadece başka birisinin, örneğin ünlü basketbolcunun kullanımını değil, kendi atışını geliştirmek için bir fırsat ortaya çıktı.
Sadece bilgisayara karşı oynamakla kalmayıp, aynı zamanda “canlı” bir rakiple de rekabet etmek çok heyecan vericidir. Grafik ve ses kalitesi mükemmel seviyede.

NBA 2K14 çok popüler olan en heyecan verici spor oyunudur ve her basketbol sever bu oyunu oynamaktan çok mutlu olacaktır. Şimdi bu oyun bir çok zevk olacak yeni müzik tarzı olan yeni bir ses parçaları ile geliyor. Bu oyuna bazı yeni beceriler eklenir ve her becerinin kendine özgü bir benzersizliği ve avantajı vardır. Oyuncular ayrıca maçları kazanmak için bu becerileri çok dikkatli kullanmak zorundadır. Oynamak çok ilginç ve oyuncuları eğitebileceğiniz antrenman modu da mevcut. Bu antrenmanın yardımıyla oyuncularınız oynamayı daha iyi hale getirir. Bu oyun çok etkileyici 3D grafiklere ve hoş ses efektlerine sahiptir. Ayrıca yorum da yapabilirsiniz ve bu oyuncuların ilgisini çekecektir. Tamamen bu oyun çok şaşırtıcı ve çok seveceksiniz.

NBA 2K14 Bedava İndir

Savunma mekanizması bu yeni versiyonda sıkıldı, böylece rakibin sepetini şarj edemezsin. Çok yakından işaretlisiniz ve bu yüzden emrinizde olan tüm hileleri ve becerileri kullanmanız gerekecek. Ustalaşabileceğiniz ve oynayabileceğiniz birçok hareket var, hiçbiri zorla hissetmiyor. Bunu çok daha iyi bir oyun haline getiren birkaç hamle var ve bunları kendi başınıza bulmanıza izin vereceğiz, size bir ipucu, kör geçiş vereceğiz. Bütün bunlar kulağa hoş geliyor değil mi? Bu nedenle, bu sayfadan NBA 2K14 PC indirmesini almanızı ve gerçek zamanlı olarak keyfini çıkarmanızı öneririz.

Oynamak için bolca yeni modumuzun olduğu son zamandan farklı olarak, listeye sadece bir yeni mod eklendi ve bu LeBron: Path to Greatness. Bu mod LeBron rolünü oynamanıza izin veriyor, ancak zafer günleriyle ilgili değil, geleceğinin onun için ne tuttuğu ile ilgili. Size NBA 2K14 ücretsiz indir veren bağlantıyı bulun ve yüklemek ve oynamak için talimatları kullanın. Böylece, en başından itibaren atadığınız takımla oynayabilir ve orada bir efsane olabilirsiniz veya takımı değiştirebilir veya ücretsiz bir ajan olabilir ve ne olduğunu görebilirsiniz. Bütün bunlar gerçekten heyecan verici bir senaryodur ve umduğumuz taraftarlar tarafından beğenilecektir.

PC için NBA 2K14 incelememizi beğeneceğinizi ve söylemek istediğimiz her şeyi okuduğunuzu umuyoruz. Bu oynadığımız en iyi basketbol oyunu; hiçbir şey onun ne kadar büyük olduğuna bile yaklaşamaz. Geliştiriciler, her yıl daha da iyi hale getiren yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Yani aşağıdaki linkten veya yukarıda verilen NBA 2K14 PC indirme tam sürümünü almak. Yorumlarda aşağıda verilen talimatları izleyin ve sorun yaşarsanız soru sorun. İyi eğlenceler arkadaşlar :)

Nba 2k14 Özellikleri

İşletim sisteminize ilk kurulumdan sonra deneyimleyebileceğiniz Nba 2k14 Download Free’in temel özellikleri aşağıdadır.

 • Etkileyici basketbol ve spor oyunu var.
 • Antrenman oyuncuları yetiştirmek için mod içerir.
 • Grafik ve görsel efektleri harika.
 • Oyunun kendine özgü becerileri var.
 • Oyuncular çok fazla yorum alacaktır.
 • En son müzik tarzına sahip yeni ses parçaları bulunur.

Sistem Gereksinimi Nba 2k14

Nba 2k14 Download Free ürününü başlatmadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

 • İşletim Sistemi: Windows XP / Windows 7 / Windows 8 ve 8.1
 • CPU: Core 2 Duo
 • Rastgele erişimli hafıza: 2 GB
 • Kurulum Boyutu: 7GB
 • Sabit Disk Alanı: 10 GB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...