NBA 2k13 Torrentle Indir

5/5 - (1 vote)

NBA 2k13 Indir

NBA 2K13, Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K Sports tarafından yayınlanan bir basketbol video oyunudur.

Oyunun sanal para birimi sistemi ve para birimi sistemiyle ilişkili özellikler (açılabilir Blacktop Stars ve MyCLOSET gibi) konsol sürümlerinden taşınmamıştır. Ayrıca, konsollarda kendinden gölgeleme gibi gelişmiş aydınlatma özellikleri de mevcut değildir. Özel müzikler ve DLC (ön sipariş DLC dahil) de hariç tutulmuştur. PC versiyonu, gerçek NBA oyuncularını Kariyer modumda klonlamanızı sağlayan yeni oyuncu yüzleri, arenalar ve mahkemeler, formalar ve araçlarla değiştirilebilir.

NBA 2k13 Torrentle İndir

NBA 2K13, Visual Concepts tarafından geliştirilmiş ve 2K Games tarafından yayınlanmıştır. 31 Ekim 2012’de piyasaya sürüldü.

Dünya çapında satılan 5 milyondan fazla kopya ve 25’ten fazla Yılın Spor Oyunu ödülü ile NBA 2K12, dünyanın en büyük NBA video oyunu simülasyonu franchise’ı için bir başka canavar sürümüdür. Bu yıl, 2K Sports, spor video oyunlarını aşmak ve sanal parkeyi bir sonraki seviyeye çıkarmak için Yönetici Yapımcı olarak efsanevi JAY Z ile güçlerini birleştirdi.

Geliştirilmiş bir MyCAREER modu ve yepyeni oyun özelliklerine sahip NBA 2K13, oyuncuların NBA tarihindeki en iyi oyuncuları, 2012 ABD Erkekler Milli Takımı ile 1992 “Rüya Takımı” arasındaki çok tartışmalı eşleştirme de dahil olmak üzere yeni yetenek hanedanına karşı çıkarmalarına izin verecek .”

NBA 2k13 Torrentle İndir

Oyun dünyasında basketbol söz konusu olduğunda, 2K Games, gezegendeki en başarılı franchise’a sahiptir. Ve şirket, oyunculara 2013 sezonunda kadrolarında neredeyse tüm değişiklikleri getiren NBA 2K13’ün lansmanı ile en yüksek kalite mirasını devam ettirmeyi planlıyor.
Buna ek olarak, oyun, oyuncuların kolej basketbolundan başlayarak, NBA Taslaklarından geçerek, büyük lig maçlarına ulaşarak bir kariyer deneyimlemelerine izin veren oyuncu oluşturma ve kişiselleştirme yöntemiyle yenilik yapıyor. Daha az bilinen bir oyuncu alma ve onu bir dünya basketbol efsanesi yapma olasılığı da vardır.
2K13’ün oynanışı selefinde bulunandan biraz farklı, çünkü artık oyuncular maçlar içinde eylemler gerçekleştirmek için doğru analog çubuğu kullanmak zorunda kalacaklar. Çarpmalar, firulalar veya daha basit perdeler sol üst düğme ile yön arasındaki kombinasyonlar kullanılarak yapılmalıdır.
2K Games tarafından üretilen grafik yenilikleri ve her zaman kameraların gösterdiği kaliteyi kontrol etmeye değer. Oyunun kural hakkında öğreticiler veya açıklamalar olmadığını belirtmek gerekir. Bu nedenle, temel kuralların önceden bilinmesi gerekir.
NBA 2k13 Torrentle İndir

NBA 2K13 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. NBA 2K13 için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. 
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. NBA 2K13 indirmeyi tamamladıktan sonra .iso dosyasını PowerISO  veya  Daemon Tools gibi bir yazılım kullanarak açın  .
 4. Oyun kurulumunu .iso dosyası içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Yükleme tamamlandıktan sonra, kırık klasörün içeriğini yükleme dizinine kopyalayın (zaten varolan dosyaların üzerine yazın).
 6. artık oyunu masaüstünüzdeki kısayolunu kullanarak başlatabilirsiniz. Çevrimiçi hesap istendiğinde 18 yaşın altında bir yaş girin veya hizmet şartlarını kabul etmeyin.
 7. Oyunun tadını Çıkar!

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: Intel Celeron 440 2.0 Ghz veya AMD Athlon 64 4000+
 • Bellek RAM: 2 Gb
 • Yığın hafıza / Bellek: 7 Gb
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 315 veya ATI Radeon HD 5450

Özellikler Repack

 • Sürüm: v.1.0.1.1
 • Tablet: (RELOADED)
 • Tür: z10yded tarafından Repack
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...