NBA 2k12 Torrentle Indir

NBA 2k12 Torrentle Indir

Rate this post

NBA 2k12 indir

NBA 2K12, Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K Sports tarafından yayınlanan bir basketbol simülasyon video oyunudur.

NBA 2K12, Ulusal Basketbol Birliği’ni taklit etmeye çalışan bir basketbol simülasyon oyunudur. Oyuncular çoğunlukla gerçek veya yaratılmış oyuncular ve takımlarla NBA basketbol oyunları oynarlar. Oyun, gerçek televizyonlu NBA oyunlarında bulunan Kevin Harlan, Clark Kellogg ve Steve Kerr’in yorumları, Doris Burke’ün yan raporları, devre şovları, tekrarlar, özelleştirilebilir kamera açıları ve diğer detaylar gibi çeşitli estetik detaylara sahiptir.

NBA 2k12 Torrentle İndir

Standart çevrimiçi ve hızlı oyun modları ile birlikte, diğer oyun modları da mevcuttur. İlişkilendirme modu, oyuncunun NBA mevsimleri boyunca simüle ederek, personeli yöneterek ve taslak ve ücretsiz ajans gibi sezon dışı etkinliklere katılarak tüm NBA organizasyonunun kontrolünü almasını sağlar. Oyuncunun kendi basketbol oyuncusunu yarattığı MyPlayer modu geri döner. Oyuncu, oyuncularının görünümünü, animasyonlarını ve diğer yönlerini özelleştirir ve basketbol kariyeri boyunca özelliklerini yükselterek oynar.

Oyunun en çok öne çıkan özelliklerinden biri “NBA’in En Harika” modudur. Mod, geçmiş NBA takımlarına ve oyuncularına odaklanır ve oyuncunun tarihsel olarak önemli anları yeniden yaratmasına izin verir. Bu modda Magic Johnson, Kareem Abdul-Jabbar ve diğerleri ile 1986–87 Los Angeles Lakers, Michael Jordan liderliğindeki 1995-96 Chicago Bulls ve Julius Erving ve 1984–85 Philadelphia 76ers gibi ekipler yer alıyor. Moses Malone. Takımlar ve oyuncular “NBA’in En Harika” modunun dışında kullanılabilir. Diğer bir mod ise “Bir Efsane Oluştur”; MyPlayer moduna benzer şekilde, oyuncunun özelleştirilebilir bir oyuncu yerine gerçek bir oyuncunun tüm kariyeri boyunca oynamasına izin verir. Oyuncu seçtiği oyuncu ile herhangi bir takımda oynayabilir ve bir çaylak olarak başlayacaktır.

NBA 2k12 Torrentle İndir

NBA 2K12 (7.09 GB) bir Spor video oyunudur. Visual Concepts, 2K Sports tarafından geliştirildi ve yayınlandı. 4 Ekim 2011’de piyasaya sürüldü. Ulusal Basketbol Birliği’ni taklit etmeye çalışan bir basketbol simülasyon oyunudur. Oyuncular çoğunlukla gerçek veya yaratılmış oyuncular ve takımlarla NBA basketbol oyunları oynarlar. Oyun, gerçek televizyonlu NBA oyunlarında bulunan Kevin Harlan, Clark Kellogg ve Steve Kerr’in yorumları, Doris Burke’ün yan raporları, devre şovları, tekrarlar, özelleştirilebilir kamera açıları ve diğer detaylar gibi çeşitli estetik detaylara sahiptir. Standart çevrimiçi ve hızlı oyun modları ile birlikte, diğer oyun modları da mevcuttur. İlişkilendirme modu, oyuncunun tüm NBA organizasyonunun kontrolünü üstlenmesini, NBA sezonları boyunca simüle etmesini, personeli yönetmesini ve sezon dışı etkinliklere katılmasını sağlar,

Bu yıl NBA 2K franchise geri döndü ve her zamankinden daha büyük, hayranlara her zaman hayal ettikleri fırsatı sunuyor – nihayet TÜM YENİ NBA’nin En Büyük modu ile tüm zamanların en iyi takımları ve oyuncuları kimin MÜDAHALE SONU . Michael Jordan, Magic Johnson, Larry Bird, Kareem Abdul-Jabbar ve Dr.J gibi 15 efsanevi oyuncuya sahip olan NBA’nin En İyisi, NBA’nin en ünlü kariyer ve rekabetlerinden bazılarını, ayrıntılı bir şekilde özenle yeniden yaratmanıza izin veriyor. Buna ek olarak, hayranları eşi görülmemiş bir basketbol deneyiminin merkezine getiren çeşitli yenilikçi oyun özellikleri eklendi.

NBA 2k12 Torrentle İndir

NBA 2K12 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. NBA 2K12 için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. 
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. NBA 2K12 indirmeyi tamamladıktan sonra .iso dosyasını PowerISO  veya  Daemon Tools gibi bir yazılım kullanarak açın  .
 4. Oyun kurulumunu .iso dosyası içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Yükleme tamamlandıktan sonra, kırık klasörün içeriğini yükleme dizinine kopyalayın (zaten varolan dosyaların üzerine yazın).
 6. Oyunu oynayın – çevrimiçi olmasına izin vermeyin (gerekirse güvenlik duvarını kullanın)
 7. Oyunun tadını Çıkar!

NBA 2K12 Sistem Gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi:  XP, Vista veya Windows 7
 • İşlemci:  Pentium 4 2.4 GHz Tek Çekirdekli işlemci veya eşdeğeri (Vista için 2.8 GHz)
 • Bellek:  512 MB veya daha fazla (Vista için 1 GB)
 • Grafikler:  ATI Radeon X1300 veya üstü; NVIDIA GeForce 6600 veya üstü; Shader Model 3.0 destekli DirectX 9.0c uyumlu kart
 •  Yığın hafıza / Bellek: 8.5GB

Önerilen:

 • İşletim Sistemi:  XP, Vista veya Windows 7
 • İşlemci:  3 GHz Çift Çekirdekli işlemci veya eşdeğeri
 • Bellek:  2 GB
 • Ekran  Kartı : 512 Ram (Nvidia® Geforce® 7900 GT veya daha iyisi) ile Shader Model 3.0 desteği
 •  Yığın hafıza / Bellek: 10GB

Leave a Reply