Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Indir

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Indir

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Indir

Bu efsanevi ve örnek geliştiriciler Naruto Shippuden CyberConnect2 tarafından geliştirilen tek Naruto serisi oyun  . Ve Namco Bandai oyunları tarafından geleneksel olarak üretilmektedir. Her zamanki gibi Naruto Shippuden Ultimate Ninja Fırtına Devrimi PC Oyun İndir anime karikatür dayanmaktadır. Bu oyunun hikaye modu da Naruto’nun Ultimate Revenge olarak bilinen anime serisine dayanıyor  . Ayrıca Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution’da yeni karakterler tanıtılacak. Ve  Naruto oyununda tanıtılan yeni  büyülü güçler kek üzerine krema olacak. Ayrıca Naruto Ultimate Ninja Fırtına 3 İndir edebilir  Burada ve Naruto Ultimate Ninja fırtına 4 PC Oyunu  Burada Ücretsiz indirin.

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Fırtına Devrimi PC oyunu indir çok özellik olmasına rağmen, destek karakterleri miktarından yoksundur. Oyuncular  bu şaşırtıcı Naruto PC oyununda toplam 100 kahramandan sadece 14 destek karakteri oynayabilir  . In  Naruto Ultimate Ninja fırtına Devrimi  PC oyun indir, sen rakipler için son derece zarar vermek bir ölümcül ve ölümcül saldırı açığa olabilir. Oyunda daha sonra oyuncular 18 karakter daha içeren yama alacaklar. Yani oyuncular   Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 PC oyunu indirmek toplam 118 karakter ile oynamak için. Yani bir fındık kabuğu, ben bu şaşırtıcı Naruto Shippuden Ultimate Ninja Fırtına Devrimi PC Oyunu İndir Ücretsiz Tam Sürüm oynamanızı tavsiye etmek istiyorum.

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Devrimi İndir

Oyun sürümü 2016 ve 1/04/2017 tarihinde güncellendi. NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM Revolution, işletim sistemi Windows XP ve önceki sürümleri olan kullanıcılar için mevcuttur ve İngilizce, İspanyolca ve Almanca olarak mevcuttur.

NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM Revolution’ın kurulum boyutuyla ilgili ayrıntılar şu anda mevcut değil. Endonezya, Amerika Birleşik Devletleri ve Hindistan’da çok kullanılan bir oyun.

Leave a Reply