Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 Torrent Indir

Rate this post

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 Indir

İsmi  Naruto  macera dövüş oyunu  Ultimate Ninja Storm 4  oyunlar mücadele bir başlık daha gizli jutsu’yu çeşit gibi daha fazladır. Bu oyun, gelişimi yaklaşık 15 yıl süren Naruto manga’nın sonuna adanmış, aynı adı taşıyan anime tüm hayranlarına bir veda hediyesi. Geleneksel olarak, bu oyun farklı ninja tekniklerini kullanan ve kendi aralarında savaşan shinobi ile ilgilidir.

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 Torrent İndir

Aksiyon  Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4  arsa üzerinde odaklanmıştır. Yerel arsa, Dördüncü Shinobi Savaşı hakkındaki son kemerin ortasından başlar, Naruto, Kakashi-sensei ve Gai-sensei’nin gizemli maskeli adamla savaşa başladığı, onun üstesinden geldiğini ve kimin gizlendiğini bulduğu andan itibaren başlar. yüzü. Anime’de olduğu gibi, oyundaki arsa hakkında daha ayrıntılı bir anlayış için, herkesin en sevdiği dolgu maddeleri kullanılmıyor, kimse onları sevmiyor, geçmişten birçok şeyden söz eden, özellikle de Kakashi takımı, Madara ile ilk Hokage arasındaki bağlantı hakkında, Dokuz Kuyrukların Konoha’ya saldırması hakkında.

Oyun açısından, Ultimate Ninja Storm 4, franchise’ın önceki bölümlerinden neredeyse farklı değil, birçok karakter eski numaralarını ve saldırı kombinasyonlarını bile kullanıyor ve diğer her şeyde tek tuşla dövüş oyununun bir resmini görüyoruz. Oyunun kendisi inanılmaz güzel – gelecek nesil işini yaptı, bize destansı hariç çağrılamayan hayal edilemez efektlerle çarpıcı anime grafikleri verdi. Ancak, bu oyun ve franchise’ın önceki bölümleri tek kelimeyle destansı olarak tanımlanabilir.

Indir oyun Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 ücretsiz. Anime dizisi Naruto’nun yaratıcıları ve çalışmalarının böyle bir zevke neden olacağını ve çok popüler olacağını beklemiyorlardı, insanların tamamen farklı sosyal ve finansal durumlarına hayran kalacaklar. Dizinin konusu oyun yaratmak için alındı ​​ve geçen yılın sonbaharında Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 projesini çıkardı. Serinin önceki bölümlerinde açıklanan hikayenin devamı tartışılacak, ancak her şey çok daha iyi olacak. Bilgisayar oyunu Naruto, modern popüler konsolların desteği ile yaratıldı ve PC’den de indirilebilir.

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 Torrent İndir

Bilgisayar oyunundaki tarif edilen tarih, Dördüncü Shinobi Dünya Savaşı ile ilgili olayları kapsayacaktır. Ayrıca merkezi hikaye ve sır, Hashimary ve Madara arasında yapılan ana savaş ortaya çıkıyor. Tabii ki, geliştiriciler dizide açıklanan en önemli savaşlardan birini özleyemedi – Sasuke Naruto ile kavga etti. Bu hikayeyi seven tüm oyuncular burada yer alabilir. Yeni bölüm çok değişecek, hikayeyi genişletecek, oyuncular gelişmiş grafiklerin tadını çıkaracak, aynı zamanda dövüş ve savaşların dinamiklerini yoğunlaştıracak. Kullanıcıları bir karakter olarak, o zamanlar bu savaşlara katılan herhangi bir shinobi’yi seçebileceğiniz ve en iyi yanlarını gösterebileceğiniz gerçeğini çok memnun ediyorlar. Oyuncular kendi benzersiz takımlarını oluşturabilecek, savaşçılarını yönetebilecek ve geliştirebilecek, onları bir yolculuğa çıkaracaklar. Deneyimli oyuncular ve oyun serisinin hayranları, oradaki oyundan önce çok hayal edebiliyordu, ancak savaşların işlenemedi. Pasaj sırasında oyuncunun sadece çok sayıda olan farklı teknikleri kullanmasına izin verecek olan budur. Başarılı bir oyun için bunların bir kombinasyonu mevcuttur. Sonuç olarak, oyun çok ilginç, eğlenceli ve herhangi bir oyuncu kayıtsız bırakmayın.

Bu tür oyunların hayranları Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 torrent’i çok kolay bir şekilde indirecek. Şaşırtıcı bir macera açmadan önce sadece teknik tarafı iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda geniş bir hikayenin tadını çıkarma fırsatı da sunar. Bu bilgisayar oyununun oluşturulması deveroperov oyun şirketi CyberConnect2’nin yetenekli ellerine aittir. Bu dizide bir önceki proje üzerinde çalıştılar.

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 Torrent İndir

Özellikler:
– Bilgisayar oyunu Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 AAA sınıfı tam teşekküllü oyunlar ile rekabet edebilir.
– Oyun, ninja takımını derleyen yeni bir sisteme sahiptir. Bununla birlikte, her şey tarihsel olaylarla eşleşecek. İsterseniz benzersiz karakterler oluşturabilir ve birbirinizle birleştirebilirsiniz.
– Yaratıcılar Wall-run sisteminde çalıştı ve şimdi tüm savaşlar daha dinamik, muhteşem görünüyor, bu da kullanıcıların ilgisini artırıyor.
– Çeviri projesi açısından önemli ölçüde iyileşti ve çeşitli yerler sanal dünyanın en deneyimli ve talepkar oyuncularını bile şaşırtacak.

ilaveler:
– Geleneksel Festival Kostümü
– Sezon Kartı
– Sezon Kartı Bonusu
– Sound Four Karakter Paketi
– Gaara’nın Masalı Ekstra Senaryo Paketi
– Shikamaru’nun Masalı Ekstra Senaryo Paketi
– Ön Sipariş DLC

Sistem gereksinimleri:
• OC: Windows Xp, Vista, 7, 8 / 8.1, 10 – sadece 64 bit!
• İşlemci: Intel i3-530, 2.93 Ghz veya AMD Phenom II X4 940, 3.0 GHz
• RAM: 4 GB RAM
• Video: 2048 MB ekran kartı, Pixel Shader 5.0 veya 2048 MB ekran kartı, Pixel Shader 5.0
• Disk alanı: 40 GB

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...