My Time At Portia Indir

5/5 - (1 vote)

My Time At Portia Indir

Büyüleyici Portia kasabasında yeni bir hayata başlayın! Babanızın ihmal edilen atölyesini komisyonları yerine getirerek, mahsul yetiştirerek, hayvanlar yetiştirerek ve bu büyüleyici kıyamet sonrası toprağın ilginç sakinleriyle arkadaşlık ederek eski ihtişamına kavuşturun! Babanızın eski el kitabı ve tezgahıyla donanmış olarak, Portia’nın bir numaralı atölyesi olma yolunda kendi yolunuzu toplamalı, benimsemeli ve oluşturmalısınız. Yerel halkın kasabayı yeniden inşa etmesine ve altında saklı olan sırları ortaya çıkarmasına yardım edin. Yine de hazırlıklı olun, kolay olmayacak!

Büyüleyici Portia kasabasında yeni bir hayata başlayın! Babanızın ihmal edilen atölyesini komisyonları yerine getirerek, mahsul yetiştirerek, hayvanlar yetiştirerek ve bu büyüleyici kıyamet sonrası toprağın ilginç sakinleriyle arkadaşlık ederek eski ihtişamına kavuşturun!

Babanızın eski el kitabı ve tezgahıyla donanmış olarak, Portia’nın bir numaralı atölyesi olma yolunda kendi yolunuzu toplamalı, benimsemeli ve oluşturmalısınız. Yerel halkın kasabayı yeniden inşa etmesine ve altında saklı olan sırları ortaya çıkarmasına yardım edin. Yine de hazırlıklı olun… kolay olmayacak! Portia kasabası, tanışmanız için arkadaş canlısı yeni yüzlerle dolu. Arkadaş edin, istekleri tamamla, hediyeler değiş tokuş et, randevulara çık ve romantizmin çiçek açmasına izin ver! Studio Ghibli’nin büyüsünden ilham alan My Time at Portia, sizi unutamayacağınız bir harikalar dünyasına sürüklüyor. Portia’da vaktinizi nasıl geçireceksiniz?

My Time At Portia, Windows işletim sistemi için geliştirilmiş bir rol yapma oyunudur. Kıyamet sonrası bir zamanda geçen oyuncular, avatarlarıyla mümkün olduğunca büyük hale getirmek amacıyla toplumun daha büyük iyiliği için bir şeyler inşa etmek için bir atölye oluşturarak oyun oluyorlar. Oyuncular, oyuncu olmayan karakterlerle etkileşime girebilir ve ister bitki toplayarak, harabe madenciliği yaparak, ağaçları keserek veya daha fazlasını yaparak olsun, açık dünyadan malzeme toplayabilir. Portia çevresinde keşfedilecek ve keşfedilecek o kadar çok yer var ki, oynamaktan alacağınız eğlencenin sonu yok.

Ana Özellikler:

ATÖLYENİZİ KURUN: Babanızın terk edilmiş atölyesini Portia’nın en iyisi haline getirin! Günlük komisyonlar ve köylülerin talepleri üzerinde çalışırken kaynakları toplayın ve yerel topluluğun kalbine doğru yol alın.

KENDİ ÇİFTLİĞİNİZİ ÇALIŞTIRIN:  Kendi mahsullerinizi büyütün ve besleyin, hayvanlar yetiştirin ve atölyenizi çevreleyen boş ormanlık araziyi şirin küçük bir çiftliğe dönüştürün! My Time at Portia, çiftçiliğe yenilikçi bir yaklaşım sunarak ekici kutuları ve yarı otomatik sulama sistemlerinden yararlanmanızı sağlar. Hatta atınızı veya lamayı kasabanın etrafında gezmeye bile götürebilirsiniz!

YARATICI OL: Evinizi bir yuva yapın! Heyecan verici bir dizi işlenebilir mobilya, dekorasyon ve atölye yükseltmeleri ile kişisel dokunuşunuzu uygulayın. Sadece harika görünmekle kalmayacak, aynı zamanda her parça karakterinize istatistik artışı da katacak!

TOPLULUĞA KATIL:  Portia’nın olağanüstü topluluğunun bir parçası olun! Hepsi enerjik kişilikler, günlük rutinler ve paylaşılacak heyecan verici hikayelerle dolu, unutulmaz yüzlerin canlı bir kadrosuyla dolu. İşe giderler, restoranlarda akşam yemeği yerler, egzersiz yaparlar ve pek çok ilginç yolla birbirleriyle etkileşime girerler – hepsini tanımak için zaman ayırdığınızdan emin olun! Kim bilir, havada romantizm olabilir mi?
My Time At Portia Indir

KEŞFET VE SAVAŞ: Portia’nın antik kalıntılarının ve zindanlarının derinliklerine dalın. Kazmanızı ve Kalıntı Tarayıcınızı alın ve geçmişten kaynaklar ve hazineler için mayın. Bir silah kuşandığınızdan emin olun, sizinle o değerli ganimet arasında duran korkunç canavarlar ve ölümcül patronlar var!

YETENEK YÜKSELTME: Maceralarınızda size yardımcı olacak çeşitli becerilerle karakterinizin seviyesini yükseltin . Oyun tarzınıza bağlı olarak zanaat, dövüş veya sosyal becerilerinizi geliştirip geliştirmeyeceğinize karar verin.

VE DAHA FAZLASI:  My Time at Portia’da herkes için bir şeyler var! Yeni topraklar bulun ve keşfedin, düzenli oyun içi festivallere ve diğer birçok etkinliğe katılın, zamanınızı nasıl harcayacağınız size kalmış. Neden aşçılık becerilerinizi geliştirip lezzetli yemekler pişirmiyorsunuz? Birçok mini oyundan birini mi oynuyorsunuz? Ya da belki sadece arkanıza yaslanıp öğleden sonrayı balığa harcamak? Seçim senin!

Portia’da My Time Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. My Time At Portia indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “My.Time.At.Portia.v2.0.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın.
 4. My Time At Portia klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları kurun.

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows 7+ / 8.1 / 10 64 bit
 • İşlemci:  Intel i3 İşlemci
 • Bellek:  6 GB RAM
 • Ekran  Kartı : ATI 7770, Nvidia GeForce GTX 660 2GB
 • DirectX:  Sürüm 10
 • Depolama:  6 GB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...