My Summer Car Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

My Summer Car

En gerçekçi araba simülatörlerinden biri, birçok oyuncu Benim Yaz Arabamı tanır  . Bu oyunda, kullanıcı arabasını toplamak ve geliştirmek gerekiyor. Bu durumda yarış önemli bir rol oynamaz. Oyuncu sadece aracı için ayarlama ve mekanik gelişmelere değil, aynı zamanda karakterin ihtiyaçlarına da dikkat etmelidir. Eylem, bir bakkalın bile olmadığı kırsal alanlarda gerçekleşir. Oyuncular, yaşam için ihtiyaç duydukları her şeyi elde etmek için önemli mesafeler kat etmek zorunda kalacaklar.

Yaz Otomobilim Torrent İndir

Oyundaki grafikler idealden oldukça uzaktır, ancak oyundaki ana vurgu olayların gerçekçiliğidir. Burada, kullanıcı sadece bir araba simülatörü değil, hayatta kalma unsurları olan bir oyundur. En sevdiğiniz arabada dolaşmak ve performansını artırmak zor olmayacak, karakterin hayatta kalmasına yardımcı olmak çok daha zor olacak. Tütünün yanı sıra su ve yiyecek ile de sağlanmalıdır. Ana karakter alkol alırsa, sürüş performansı önemli ölçüde azaltılabilir. Oyuncu, oyuna adapte olmayı çok kolaylaştıracak ipuçlarını kullanabilir.

Retro araba hayranları, eski ve hırpalanmış arabaların onarımını içeren hikaye hattı olan bilgisayar oyunu My Summer Car’ı takdir edecekler  Oyuncu retro arabayı tamir etmek zorunda kalacak, başka bir deyişle, 1990’ların uzak bir Fin köyünün sanal dünyasında arabaya ikinci bir hayat verecek. Doğal olarak, yeniden inşa edilen otomobilin eğriler ve engebeli ülke yollarında test edilmesi gerekecektir. Dahası, neredeyse doğaçlama araçları tamir etmek gerekli olacaktır, çünkü gerekli parçalar posta ile teslim edilir ve posta teslimatları, istediğimiz kadar hızlı değildir.

Yaz Otomobilim Torrent İndir

My Summer Car torrenti indir. Eski arabaların hayranları, eski ve hırpalanmış arabaların onarımını içeren hikaye oyunu bilgisayar oyunu My Summer Car’ı takdir edecekler. Oyuncu retro arabayı tamir etmek zorunda kalacak, başka bir deyişle, geçen yüzyılın 90’lı yıllarında, uzak bir Fin köyünün sanal dünyasında arabaya ikinci bir hayat verecek. Yeniden inşa edilmiş bir otomobilin virajlarda ve engebeli arka yollarda olacağını deneyimlemek doğaldır. Ayrıca, posta ve posta teslimi için gerekli yedek parçalar, neredeyse istediğimiz kadar hızlı değil, çünkü neredeyse her şeyi tamir etme ihtiyacı.

Bilgisayar oyunu Benim Yaz Araba haklı olarak çeşitli nedenlerle “zihinsel oyun” olarak adlandırılabilir. Birincisi, geliştiricisi Johannes Royola “akrobasi” seviyesini oynamayı taklit etmiyor, çünkü oyun oyunda superurovnevoy grafiklerini bulamayacak. Ancak, gerçek bir profesyonel ve amatör sürücü oyunun fiziğini takdir eder. Yazarı My Summer Car’a göre, yaratılışı, her parçanın ve makine elemanının önemini gerçekten gösteren en inandırıcı simülatör. Oyun, aracın oldukça karmaşık bir kontrolüne sahiptir. Makinenin uygun şekilde yeniden inşası ve yönetimi ile saatte 80 ila 165 kilometre arasında bir hız gelişebilir. İstenirse, bir oyuncu 200 kilometre hızlandıracak bir motor sipariş edebilir. Ancak,

Yaz Otomobilim Torrent İndir

İkincisi, ve haklı olarak bu oyunun modaya uygun bir başka avantajı olarak adlandırılıyor, My Summer Car’ın hikayesi sadece otomobilin mühendislik sistemi etrafında gelişmiyor. Oyuncunun her hareketi veya kararı – dinlenme, cazibeler, eğlence ve basit ev işleri ve endişeleri olan sanal hayatının bir parçasıdır. Örneğin, bir şişe bira içmek, ana karakter sanal dünyanın dış koşullarına cevap vermek için daha yavaş olacaktır. Buna ek olarak, kahraman içmek, beslemek, giydirmek ve göndermek için gereklidir … saunada rahatlamak için, sauna olarak – Fin kültürünün ayrılmaz bir parçası.

Önemli Bilgiler:

 • Yüzün üzerinde parça ile komple araç montajı
 • Detaylı sürüş ve motor simülasyonu
 • Kullanılacak ve sürülecek diğer çeşitli araçlar, arabalar ve tekneler
 • AI trafiğiyle düzinelerce kilometre değerinde kir ve asfalt yol
 • Yiyecek, içecek ve yakıt giderlerini karşılamak için rastgele ödeme işleri
 • Katılmak için ralli etkinliği
 • Kalıcı ölüm
 • Sauna banyoları
 • 90’lı yılların Fin yazları!
 • Direksiyon simidi ve vites kumandaları için destek
 • Daha fazla!

Sistem gereksinimleri:
✔ İşletim sistemi: Windows 7, 8, 10
✔ İşlemci: +3 GHZ çift çekirdekli işlemci
✔ RAM: 4 GB RAM
✔ Ekran Kartı: Nvidia GTX 650 TI
✔ Disk alanı: 1 GB

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...