Move Or Die Indir

5/5 - (1 vote)

Move Or Die Indir

Move or Die, bu Awesome Guys tarafından dört oyuncuya kadar bir parti oyunudur (bu onların adı – gerçekten!). İçinde, siz ve en fazla üç çılgın renkli arkadaş etrafta zıplar, bombaları geçirir, birbirinize vurur ve çeşitli oyun modları oynarsınız. Ve çeşitlilik demek istiyoruz – karakterleriniz aynı kalabilir, ancak oyunun kuralları her 20 saniyede bir değişir!

Oyun açık

Oyunun içindeki fizik, oyunun kendisi gibi çizgi film. Kaydırıp kayıyorsunuz ve arkadaşlarınız da aynısını yapacak. İster bir yastık, ister kol ve bacaklı bir şapka gibi oynayın, farklılıklar olsa da, başka hiçbir şey yoksa karakter boyutunda kabaca eşit temelde olacaksınız.

Karakterlerin ötesinde, çeşitli oyun modları da var. Çok eğimliyseniz, kendiniz yapabilirsiniz. Her mod kavramsal olarak basit olsa da, 20 saniyede bir farklı bir modda ne zaman oynayacağınızı öğrenecek çok şey var!

İyi oyun, kötü oyuncular, güzel geliştiriciler

Bu başlık biraz sert gelebilir: sonuçta, bir incelemenin oyuncuları “kötü” olarak adlandırmaya istekli olduğu nadir bir oyundur. Ancak bu, Move veya Die’nun son sürümlerinden önce birçok şikayetin konusu oldu. Belirtildiği gibi, karakter listenizi geliştirmek ve içeriğin kilidini açmak için XP’ye ihtiyacınız var. Ama bir zamanlar, bir oyun erken biterse EXP alamazsınız. Ve kazanacak olsaydınız, ev sahibi genellikle oyundan çıkıp sizi zor kazandığınız XP’den mahrum bıraktı.

Artık yok. Bu yazıdan sonra oyun, ayrılan oyuncuların yerine AI botlarını düşürür ve ev sahibi ayrılırsa, ev sahibi mevcut bir oyuncuya dönüşür. Bu nedenle, kazandığınız bir oyunu kaybetmek ve beraberinde gelen XP oldukça nadirdir. Sizin dışında tüm oyuncular ayrılırsa olabilir, ancak bu testlerimizin hiçbirinde olmadı.

Taşı veya Öl İndir

Yine de, XP kazanmak için çevrimiçi oynamanız gerektiğini belirtiyor. Arkadaşlarınızla yerel olarak oynayamazsınız. Diğer üç arkadaşla çevrimiçi oynamanın buna izin verip vermediğini test edemedik, ancak her iki şekilde de gidebilir. Bir yandan, yabancılarla çevrimiçi oynama yeteneği harika: oyunun sahibi olan üç arkadaşı olmadan da eğlenmenizi sağlar. Öte yandan, oyun bir parti oyunu olarak piyasaya sürülüyor, bu da oyunlarınızı çekirdeğine sallayacak. Yani bu onu oynamanın en iyi yolu gibi görünüyor. Ve eğer XP’yi bu şekilde kazanmazsan … bu biraz tuhaf görünüyor.

Satın almaya mı taşınıyorsunuz?

Genel olarak, Move or Die vaat ettiği oyundur. Yabancılarla çok oyunculuların çoğalması ve içeriğin kilidini açmak için nasıl çevrimiçi oynamanız gerektiğinden, muhtemelen reklamı yapılan kadar arkadaşlık bozucu olmayacak – ama muhtemelen en iyisi. Oyun sık sık güncelleme, içerik ekleme ve sorunları giderme görüyor ve bu da oldukça güvenli bir satın alma anlamına geliyor. Tek sorun potansiyel gecikme, eşler arası çok oyunculu, çevrimiçi veya uzak arkadaşlarınızla karşılaşabilirsiniz. En iyi sonuçlar için 4’lü paket alın ve arkadaşlarınızla oynayın – ama zorunda değilsiniz.

20 saniye, sürekli değişen  mekanik  ve çok bağırıyor. Bunlar, kuralların her turda değiştiği 4 kişilik dostluk yıkıcı parti oyunu Move veya Die turunu mükemmel bir şekilde tanımlayan anahtar kelimelerdir.  Aynı koltukta oynarken arkadaşlarınızın  denetleyicilerini elinden alın, dünyanın dört bir yanından oyunculara meydan okuyun   veya yapay zeka botlarıyla çevrimdışı pratik yapın. Sürekli büyüyen geliştirici listesinden ve topluluk tarafından oluşturulan modlardan oynamak istediğiniz oyun modlarını seçin.

XP kazanmak ve seviye atlamak için çevrimiçi oynayın  , süreçteki harika karakterlerin ve oyun modlarının kilidini açın  ya da oyuncuların hayatta kalma benzeri maçlarda AI botlarına karşı gittikleri günlük meydan okuma lider tahtalarında ilerlemeye çalışın. Hareket veya Ölmek Bedava İndir PC Oyunu  Repack-Games.com . Adından da anlaşılacağı gibi, Move veya Die oyuncuları harekete geçmeye zorluyor. Aslında, kelimenin tam anlamıyla hareket etmemek karakterinizi patlatır. Ve tur başına sadece 20 saniye ile  , Move or Die hızlı bir oyun, ama zor bir oyun.

20 saniye, sürekli değişen mekanik ve çok bağırıyor. Bunlar, kuralların her turda değiştiği 4 kişilik dostluk yıkıcı parti oyunu Move veya Die turunu mükemmel bir şekilde tanımlayan anahtar kelimelerdir. Aynı koltukta oynarken arkadaşlarınızın denetleyicilerini elinden alın, dünyanın dört bir yanından oyunculara meydan okuyun veya AI botlarıyla çevrimdışı pratik yapın. Her biri kendi çirkin mekaniği ve seviye tasarımıyla saatlerce süren eski dostluk bozucu eğlenceyi teşvik etmek için hazırlanmış, sürekli büyüyen bir geliştirici ve topluluk tarafından üretilen modlar listesinden oynamak istediğiniz oyun modlarını seçin.

Move Or Die Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Taşı Veya Die bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Move.or.Die.v13.0.1.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Move Or Die klasörünü çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  7, 8 veya 10
 • İşlemci:  Özel GPU’su olmayan bir dizüstü bilgisayar ise, CPU 3 yaşından küçük olmalıdır.
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran Kartı:  Dedicated GPU önerilir
 • Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama:  400 MB kullanılabilir alan
 • Ek Notlar:  AMD’de potansiyel FPS düşüşleri
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...