Mouse Recorder Indir

Mouse Recorder Indir

Fare Kaydedici Indir

Bir fare denetleyicisinin hareketlerini kaydetmek için ücretsiz uygulama

Mouse Recorder Pro, kullanıcıların fare simgelerinin hareketlerini ekrana kaydetmelerine olanak tanıyan benzersiz bir PC tabanlı uygulamadır. Bu, daha sonraki bir tarih için nasıl yapılır web seminerlerini kaydedenler veya belirli bir web sitesinde olabilecek sorunları gidermek isteyenler için harika bir seçenek olabilir. Bu uygulamayı indirmek ücretsizdir.

Ana Özellikler ve Fonksiyonlar

Mouse Recorder Pro’nun kullanımı çok basittir. Çeşitli seçenekler sunar ve bunların tümü bireyin tercihlerine uyacak şekilde değiştirilebilir. Örnekler farenin konumunu, yanıt gecikmesini (milisaniye cinsinden) ve imlecin konumunu içerir. Pencerenin üst kısmında bulunan diğer seçenekler, kaydetme, oynatma ve kaydetme gibi temel eylemleri sağlar. Kullanıcı bu özelliklerden yararlanmak için önceden herhangi bir deneyime ihtiyaç duymayacaktır.

Ekstra seçenekler

Yerleşik bir düzenleme işlevi, kullanıcının istendiğinde kaydettiği komut dosyalarını düzenlemesine olanak tanır. Bu aynı zamanda yavaş bir betiği biraz daha hızlı çalıştırmanın harika bir yoludur. Aynı komut dosyaları, gelecekte belirli bir zamanda çalışmak üzere de programlanabilir. Bu paketin düzgün çalışması için Microsoft .Net Framework 3.5 gerekir.

Mouse Recorder Premium  , yazılım test otomasyonu , web otomasyonu için tekrar eden görevleri otomatikleştirmek veya sizi tekrar eden herhangi bir görevden kurtarmak için ücretsiz bir makro kaydedici  yazılımıdır . Uygulama, bir kayıt cihazı kullanmak kadar kolaydır – Fare tıklamalarınızı ve tuş vuruşlarınızı kaydedin. Özelleştirilebilir bir hızda anında makro oynatmak için Oynat’a basın. Makro düzenleyici, zamanlamayı ayarlamanıza, fare eylemlerinde ince ayar yapmanıza veya fazladan tıklama veya tuş basma eklemenize olanak tanır. Programlama becerisine gerek yok. Araç, isteğe bağlı olarak keskin fare hareketlerini yumuşak eğrilerle değiştirebilir ve zamanlamayı ayarlayarak profesyonel video  eğitimi ekran kayıtları oluşturmanıza yardımcı olabilir  . Ayrı fare hareketleri, ekranınızda kaplamalar olarak gösterilir ve belirli eylemleri hızlı bir şekilde tanımlamanıza yardımcı olur. Artık aynı görevi iki kez yapmak yok!

Mouse Recorder Indir

Mouse Recorder Premium  ,  web taramasını otomatikleştirebilir ve  bir web sayfası tamamen yüklenene veya bir uygulama herhangi bir işlemi bitirene kadar makroyu duraklatır . Akıllı geri dönüş ve zaman aşımı seçenekleri, farklı CPU gücüne sahip farklı bilgisayarlarda güvenilir makro oynatımı sağlar. Uygulama yalnızca fare tıklamalarını ve tuş vuruşlarını kaydetmekle kalmaz, aynı zamanda kaydedilen uygulamaların pencere konumlarını da değiştirilmişse geri yükler. Makro kayıtları, güçlü ekstra özellikler elde etmek için popüler Metin Genişletici “PhraseExpress” e aktarılabilir: Kolay bir genel bakış için makroları bir klasör yapısında düzenleyin; Profesyonel istemci / sunucu mimarisi ve SQL sunucu desteği ile bir şirket ağında makro paylaşın; Makroları Dropbox ile senkronize edin  veya diğer bulut depolama çözümleri; Makroları kısayol tuşu veya metin kısaltmalarıyla yürütün; Örneğin, “setdate” girilmesi, Windows tarih ayarı iletişim kutusunu açan bir makro çalıştırabilir. Mouse Recorder Premium  , kişisel ve ticari kullanım için ücretsiz bir yazılımdır. Windows için bu makro programı sadece bir fare kaydedici veya klavye kaydedici değil   , aynı zamanda görevleri sonsuz bir şekilde yürütebilen Windows PC için güçlü bir otomasyon aracıdır .

Kaydet’e basın – Eylemleri gerçekleştirin
Makro kaydedici, fare hareketlerinizi, tıklamalarınızı ve klavye girişlerinizi doğru bir şekilde kaydeder.

Durdur’a basın –
Makroyu düzenleyin Yerleşik makro düzenleyici, kaydınızı gözden geçirmenize, eylemleri düzenlemenize, gecikmeleri veya klavye girişini özelleştirmenize ve ek eylemler eklemenize olanak tanır.

Fare Kaydedici, bir kayıt cihazı kullanmak kadar kolaydır – Fare tıklamalarınızı ve tuş vuruşlarınızı kaydedin. Özelleştirilebilir hızda anında makro oynatmak için Oynat’a basın. Makro düzenleyici, zamanlamayı ayarlamanıza, fare eylemlerinde ince ayar yapmanıza veya fazladan tıklama veya tuş basma eklemenize olanak tanır. Programlama becerisine gerek yok. Fare Kaydedici isteğe bağlı olarak keskin fare hareketlerini yumuşak eğrilerle değiştirebilir ve zamanlamayı ayarlayarak profesyonel video eğitimi ekran kayıtları oluşturmanıza yardımcı olabilir. Ayrı fare hareketleri, ekranınızda kaplamalar olarak gösterilir ve belirli eylemleri hızlı bir şekilde tanımlamanıza yardımcı olur.

Mouse Recorder web taramasını otomatikleştirebilir ve bir web sayfası tamamen yüklenene veya bir uygulama herhangi bir işlemi bitirene kadar makroyu duraklatır. Akıllı geri dönüş ve zaman aşımı seçenekleri, farklı CPU gücüne sahip farklı bilgisayarlarda güvenilir makro oynatımı sağlar. Fare Kaydedici yalnızca fare tıklamalarını ve tuş vuruşlarını kaydetmekle kalmaz, aynı zamanda kaydedilen uygulamaların değiştirilmiş olması durumunda pencere konumlarını da geri yükler. Makro kayıtları, güçlü ekstra özellikler elde etmek için popüler Metin Genişletici “PhraseExpress” e aktarılabilir: Kolay gözden geçirme için makroları bir klasör yapısında düzenleyin; Profesyonel bir istemci / sunucu mimarisi ve SQL sunucu desteği ile bir şirket ağındaki makroları paylaşın; Makroları Dropbox veya diğer bulut depolama çözümleriyle senkronize edin; Makroları kısayol tuşu veya metin kısaltmalarıyla yürütün; Örneğin, “setdate” girilmesi

Artıları

  • Küçük bir dosya boyutu, az belleğe sahip işletim sistemleri için idealdir.
  • Bu program teknik tecrübesi olmayanlar tarafından kullanılabilir.

EKSİLERİ

  • Mouse Recorder Pro, 2009 yılından bu yana güncellenmemiştir.
  • Bu sürümde daha gelişmiş özellikler mevcut değildir.

Leave a Reply