Moto GP Indir

5/5 - (1 vote)

Moto GP Indir

MotoGP 2019 Sürümü. Son olarak, sizi yolda tutan ve yarışları kazananlara odaklanan bir motosiklet yarış oyunu, TIMING! Frenlerde zamanlama ve gazda zamanlama. MotoGP olan yoğun yarış aksiyonunu yaşayın. En sevdiğiniz binici olarak yarışın ve Fan Dünya Şampiyonası’nın podyumunda onlara katılın veya kendi bisikletinizi özelleştirin ve en yüksek puanlarla arkadaşlarınıza meydan okuyun.

OTANTİK YARIŞ DENEYİMİ

Gerçek parçalar ve gerçekçi grafikler, bunu Google Play Store’daki en inanılmaz oyunlardan biri haline getiriyor. Misyonumuz, yarışların bir saniyenin bir kısmı tarafından kazanıldığı ve kaybedildiği MotoGP olan yoğun rekabet hissi veren bir oyun yaratmaktı.

HERKES OYNAYABİLİR BİR OYUN

Kontroller hangi yarışların kazanıldığına odaklanır: Hızlanırken frenlemenizi köşelere ve gaz kelebeğinize ayırın. Oyunu basit ve kolay hale getirdik, böylece herkes eğlenebilir, ancak ustalaşmak göründüğünden çok daha zordur.

ARKADAŞLARINIZA YARIŞIN

Hızlı ve kontrollü olarak en yüksek puanlar için yarışır, arkadaşlarınızla bağlantı kurar ve farklı pistlerde onlara meydan okursunuz. Skor tahtasını izleyin ve arkadaşlarınızın skorlarını en iyi şekilde takip ederek zirvede kalın.

 Moto GP Indir

EN İYİ YARIŞÇILARIN YARIŞTIĞI YERLERDE İLK KÜRESEL BÖLÜNMEYE YÖNELİK

Her bir parçadaki puanlarınızı yükselttikçe, her bir bölümdeki rütbenizi dinamik olarak göreceksiniz. Bölüm 1’de dünyanın seçkin MotoGP yarışçılarına ulaşıncaya kadar her bölümün en üst sıralarına ulaştığınızda bir sonraki bölüme geçeceksiniz. Spora olan yeteneğiniz ve bağlılığınız küresel skor tablolarında tanınacaktır.

AÇIK BİSİKLET ROOKIE’NDEN FAVORİ SÜRÜCÜNÜZE GÜNCELLEME

İlk başladığınızda Alpinestars, Tissot veya Nolan gibi otantik bir sponsor seçin, sponsorunuz size yarış için para ödeyecektir. Bisikletinizi yükseltmek ve ekip üyelerinizi yönetmek için kazandığınız para birimini kullanın, bu da sizi daha rekabetçi hale getirir. Resmi bir takıma katılmak veya favori binici olarak yarışmak istiyorsanız,

EN SEVİLEN SÜRÜCÜ OLARAK YARIŞIN ve FAN DÜNYA ŞAMPİYONASINA KATILIN

Fan Dünya Şampiyonasına (FWC) girin ve en sevdiğiniz binici olarak yarışın. Her pistte en yüksek puanı alan fan, her iki haftada bir FWC podyumunda en sevdikleri biniciye katılacak. Tissot Saatler, Nolan Kaskları ve Brembo tarafından sağlanan FWC Trophy gibi muhteşem ödüller kazanın. Bu MotoGP resmi mobil eSpor olduğunu.

HER PARÇA YARIŞIN VE İSTATİSTİKLERİNİZİ GELİŞTİRİN.

Her pistte yarışırken “puan kartı” otomatik olarak güncellenir, her pistte yüksek puanınızı kaydeder ve en iyi yer bitirir. Ayrıca maksimum kombo ile güncellenir ve telemetri verilerini kaydederek ortalama zamanlama farkınızı mükemmelliğe kaydeder. Yarış fiziği, 2016 MotoGP Dünya Şampiyonu Marc Marquez’deki modeller ve olabildiğince otantik. Http://www.epingi.com/

BÜYÜK MARKALAR SPONSOR TURNUVALARI

Her zaman sporun önde gelen markaları tarafından desteklenen çok çeşitli turnuvalar vardır. Kazananın evine göndereceğimiz harika sanal ödüller ve bazen gerçek şeyler kazanın.

RESMİ LİSANSLI SÜRÜCÜLER, BİSİKLETLER, TAKIMLAR, PARÇALAR VE SPONSORLAR

Gerçek anlaşma bu. Bu oyunu indirip oynadığınızda, sporla çok gerçekçi bir düzeyde bağlantı kuruyorsunuz.

MotoGP Şampiyonası Görevi ücretsizdir; ancak, Google Play hesabınızdan ücretlendirilecek bazı ekstra öğeler için gerçek para ödemeyi seçebilirsiniz. Cihaz ayarlarınızı yaparak uygulama içi satın almayı devre dışı bırakabilirsiniz.

Yarış Hayranları için Güzel Oyun

MotoGP 2, çok popüler yarış oyunu MotoGP’nin uzun zamandır beklenen halefi. Çoğu yarış oyununun aksine, aksiyon yarış arabalarının içine güvenli bir şekilde sokulmak yerine motosikletlerin arkasında gerçekleşir ve oyuncular yol boyunca eğlenmek için çok heyecan ve dökülme olacağından emin olabilirler.

Vitese Geçmek

MotoGP 2’yi oluşturmak için en başından beri çok fazla zaman ve dikkat çekildiği açıktır. Oyun konsepti orijinaliyle neredeyse aynı olsa da, sadece çarpıcı olan grafikler de dahil olmak üzere seçeneklerin her biri geliştirilmiştir. ve oyuncuları sürücü koltuğuna oturtmaya gerçekten yardımcı olur. Orijinaline göre iki kat daha fazla parça var, oyunculara saatlerce daha fazla eğlence sunuyor, motosiklet seçimi ve onlara yapılabilecek değişiklikler motor kafalarını tatmin edecek.

Bitiş çizgisini geçmek

Aralarından seçim yapabileceğiniz sekiz farklı yarış modu ile MotoGP 2, oyunculara daha fazla bilgi için geri gelmelerini sağlayacak sonsuz saatler süren ilgi çekici oyun sunuyor. Orijinal MotoGP oyununa aşina olmayan oyuncular, öğrenme eğrisinin biraz dik olduğunu ve kontrollerin başlangıçta biraz zor olduğunu görebilirler, ancak mesafeyi geçmeyi başaranlar için bu sadece nihai başarı duygularına katkıda bulunur. .

Sosyal medya topluluğumuzdaki milyonlarca hayrana katılın ve turnuvalar ve MotoGP sonuçları hakkında güncel bilgiler alın. 

Oyun 5 basit adımda nasıl yüklenir.

1. Tam kurulum için “Oyunu İndir” düğmesine tıklayın.
2. “MotoGP 2019” Yükleyici kurulumunu indirin (NOT: Bu kurulum, devam ettirilebilir indirme işlemini destekler).
3. Oyun Yükleyicisini açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
4. Oyun Dizüstü bilgisayarınızın belirtilen dizinine indirin edelim.
5. Oyunu çalıştırın ve Tam Sürüm Oyun Oynama keyfini çıkarın.

“MotoGP 2019” yayınlamasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen aşağıya yorum yapmaktan çekinmeyin, en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...