Mother Simulator Indir

4.7/5 - (4 votes)

Mother Simulator Indir

Mother Simulator, yeni bir annenin rolünü alacağınız Windows PC oyun platformu için bir oyundur. Genç bir ebeveyn bekleyen tüm zorluklarla başa çıkmak için çelik sinirlere, hızlı reaksiyona ve elbette sevgi dolu kalbe ihtiyacınız var. Ve tüm testlerle başa çıkanlar, Büyük Ödül’ü bekleyebilir – bebeğinizin gülümsemesi, sevimli, zararsız ve kötü olmayan bir bebek.

Genç bir ebeveynin zor hafta içi günleri hakkında esprili bir proje. Endişeli, sinirli hissediyorsanız, neler olduğunu ve bundan sonra ne yapmanız gerektiğini anlamıyorsunuz, bu yüzden endişelenmeyin. Oyunumuzda size tam olarak bu duyguları vermek istiyoruz.

Her yeni seviyede, geçiş koşulları daha karmaşık hale gelir. Ama bu nedenle zafer daha hoş ve annenin üst masasındaki yeriniz daha yüksek.

Mother Simulator birinci şahıs bir oyundur. Her aşamada, genç bir anne, güzel bebeği için gerekli olan her şeyi yapmalıdır, örneğin, besleyin, bebek bezini değiştirin veya bir çocuk uyutun.

Ana Simülatör İndir

Mother Simulator, yeni bir annenin rolünü alacağınız Windows PC oyun platformu için bir oyundur. Genç bir ebeveyn bekleyen tüm zorluklarla başa çıkmak için çelik sinirlere, hızlı reaksiyona ve elbette sevgi dolu kalbe ihtiyacınız var. Ve tüm testlerle başa çıkanlar, Büyük Ödül – bebeğinizin gülümsemesi, sevimli, zararsız ve kötü olmayan bir bebek bekleyebilir   .

Genç bir ebeveynin zor hafta içi günleri hakkında esprili bir proje. Endişeli, sinirli hissediyorsanız, neler olduğunu ve bundan sonra ne yapmanız gerektiğini anlamıyorsunuz, bu yüzden endişelenmeyin. Oyunumuzda size tam olarak bu duyguları vermek istiyoruz. Her yeni seviyede geçiş koşulları daha karmaşık hale gelir. Ama bundan dolayı zafer daha hoş ve annenin üst masasındaki yeriniz daha yüksek.

Simüle edilmiş ebeveynlik sanatında ustalaşın

Bu oyunun muhteşem meydan okumaya ayak uydurmak için, ayak parmaklarınızın üzerinde olmalı, çelik sinirleri ve altın kalpli olmalısınız. Başarılı olursanız, gülümseyen ve mutlu bir bebeğin sevinciyle ödüllendirileceksiniz. Oyun, küçük bir bebek yetiştiren genç bir ebeveynin iyi ve kötü tüm duygularını hissettiğiniz hafif yürekli bir proje olarak tasarlanmıştır. Her zamankinden daha zorlu seviyelerde ilerledikçe görevler gittikçe karmaşıklaşıyor. Mother simulator, size gerçekçilik hissi vermek için tasarlanmış bir 3D ortamda ayarlanan birinci şahıs oyunudur. Bir bebeği beslemek, bebek bezini değiştirmek, uykuya sallamak, eğlendirmek ve çok daha fazlası gibi normal günlük görevleri yapmak zorunda kalacaksınız. En iyi anne olmak için yarışmak istiyorsanız, bir lider kurulu var.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...