Mordhau Indir

Rate this post

Mordhau indir

MORDHAU bir ortaçağ birinci ve üçüncü kişi çok oyunculu slasher. Her zaman daha fazlası için geri dönmenizi sağlayacak vahşi ve tatmin edici yakın dövüş savaşını deneyimleyeceğiniz kurgusal ama gerçekçi bir dünyada paralı asker olarak 64 oyuncuya kadar telaşlı bir savaş alanına girin.

Mordhau İndir

Mordhau, halsiz, garip ve kanlı, ancak bir nedenden dolayı oynamaya devam etmek istiyor. Sporu arttırmak için, Sloven rekreasyon stüdyosu  Triternion  2017’de bir Kickstarter kampanyası oluşturdu. Doğal, açılmamış akışlı mücadeleyi 64 oyunculu çarpışmaların çarşı yakıtlı kaosuyla birleştirmek istediler. Her türlü silah, bir avuç farklı harita ve rekreasyon modu sunuyor. Atları bile düşman saflarına veya daha büyük olasılıkla barikat duvarına dörtnala monte edebilirsiniz. Mordhau oyunu  en iyi PC’de bundan bir gün önce piyasaya sürüldü, Steam ve Twitch’te bir sürü buzz yarattı ve haklı olarak.

Küçük bütçeye rağmen, özellikle sarsıntılı fizik ve bir dizi sunucu çöküyor ve gün hataları yayınlıyor. Ölümcül bir öfkeyle övgü toplarken aynı zamanda düzinelerce farklı insanla çarpışan kılıçların etrafında yürürken yaklaşık dayanılmaz bir kahkaha var. Mordhau sallanan silahlarında en fazla zaman geçiriyorsun. Eğer imleç, aynı zamanda ilk karakter bakış açısı kontrol! Ufuk yakınında, düşmanlarınızı bu yönde keseceksiniz. Yukarıda ya da altındaysa, bu talimatlardan karşılık gelen saldırıları yapacaksınız. Ayrıştırmak için farenin sağ düğmesine basın. Bıçaklamak için fare tekerleğini kaydırırsınız. Yaklaşık olarak Mordhau’nun benzersiz olanı, bu hareketleri kademeli ama yöntemli saldırı tarzlarına birleştirmenize izin vermesidir.

Oyunun Hikayesi

Örneğin, kılıcınızı sallamaya başlayabilirsiniz! Daha sonra, yüzünüzde bıçaklamadan önce rakibinizden bir parça çıkarmak için bu saldırıyı iptal edin. Bir salıncakla başlayıp bir bıçağa geçebilirsiniz. Saldırılara saldırmak için savrulma yerine, kapanış anında rakibinizin silahını saptırmak için ters yönde dönebilirsiniz. Hemen kendinize ait bir greve gidin. Her şeyden önce, alternatif çıkma yoluyla kılıcınızı kavrayabilirsiniz! Saldırıya, bilişsel olmak için diğer tüm animasyon zamanlamaları setiyle yeniden başlayın. Ağır ve büyük hissettiriyor ve kağıt üzerinde doğru olsa da, onu tamamen karıştırmak temiz. Bu nedenle, çatışmanın sıcaklığı sırasında başınızı birkaç saniye içinde kırın.

Mordhau İndir

Bu kadar popüler olan nedir?

Bununla birlikte,  Mordhau pc  savaşları şu anda nesnel tabanlı tamamen savaş römorköründen, bir katılımcıya karşı tüm kalabalık moduna ve bir savaş royale ölüm maçından oluşuyor. Çekişme modunda, çeşitli sınıflar olarak yeniden doğabilirsin. Buna ek olarak, ağır zırhlı şövalyeler, düşman atlarını ortadan kaldırmak için gerçek mızraklar var. Barikat kurabilecek ve onarım hedeflerine yardımcı olabilecek mühendisler bile. Ayrıca endişe verici düellolardan bir mola istiyorum iken harika okçular var! Uzaktan düşmanları çıkarmaya çalışmak istiyorum. Onları duyduğunuzda oklardaki bırakma diktir ve çok uzun süre hedeflenmesi, kişinin yorgun düşmesine neden olur. Genişletilmiş bir yeniden yükleme animasyonu ile cezalandırılmadan önce yoldan sapmaya gel. Her şeyden önce, şüphesiz iyi oyuncular gelen okları çözümleyebilirler.

Buna rağmen, maksimum eğlenceli bazı kumar Mordhau indir  benim etrafında dönüyordu vardı  ! Takım arkadaşlarımla savaşta kilitlendikleri için ağaçların arkasına saklanarak geri dönen düşmanları vurmaya çalışıyorlar. Onlardan biri beni gördü ve savuşturmaya çalışırken kısa bıçağımla doğru hacklendi. Tıpkı ortaçağ savaş çemberinin gerçekleştiği gibi hissettim. Savaş royale modu daha fazla aşırı. Seçtiğiniz yüklemeler bozulmadan yeniden doğmak yerine, hiçbir şeyle başlamazsınız. Daha yüksek teçhizat veya süpürgelik için atmalı, savaşçılarınızın cesetlerinden ödünç almalısınız. Mordhau’da yumruk atmak, farklı silahlarla aynı kavramları takip ediyor, bu nedenle erken yakın dövüşler yine de stratejik ve dramatik hissediyorlar. Apex Legends gibi savaş royale atıcılarının çılgın yarışması gibi değil  .

İlgili ve ilginç sistemler

Örneğin, kayaları, çekiçleri ve et parçalarını seçebilirsiniz! Üstün zweihander gibi daha güçlü ve ölümcül silahlar kadar. Hiçbir şekilde uzun sürmedi, ancak sporun altında yatan dövüşün sağlamlığı bana mantıklı geliyor. Yüksek öğrenim olağanüstü stratejileri kullanarak hayatta kalmayı kendi ellerime alabilir. Bununla birlikte,  Mordhau’nun özgürlüğü  , temiz, kesintisiz bir revelden çok uzaktır. Bundan sonra, takım elbise ve bir kişinin birkaç adım ötede beni öldürdüğü gerçeği gecikti. Stüdyonun şu anda çözümlemek için çalıştığı bir zevk faktörü aksaklığıyla kişimi sahneye çıkarmak için de mücadele etti.

Mordhau İndir

Neden almalısın!

Benzer şekilde, Mordhau  bu bakımdan PUBG’nin ilk günlerine gerçekten benziyor  . Her ne kadar büyümeye ve gelişmeye devam edip etmeyeceğini veya Buhar kabında başka bir flaş olup olmadığını söylemek imkansız. Eğer kılıcınızı kullandırabileceğiniz bir ortaçağ oyunu oynamak istediyseniz. Onlar yürürken aynı anda birine atın,   zaten dahil Mordhau ücretsiz olsun .

Özellikleri:

 • Büyük savaşlar: Frontline ve Battle Royale gibi modlarda küçük ölçekli nişanlardan 64 oyunculu all-out savaşına kadar.
 • Kooperatif ve çevrimdışı oyun: Kooperatif Horde modunda arkadaşlarının yanında düşman dalgalarıyla savaş ya da yapay zekaya karşı çevrimdışı becerilerini geliştir.
 • Serbest biçimli yakın dövüş ve menzilli savaş: Karakteriniz ve saldırılarınız üzerinde tam kontrol sahibi olun ve benzersiz tarzınızı geliştirin.
 • Derinlemesine karakter özelleştirmesi: Yüzünüzü şekillendirin, silahınızı parçalardan yaratın ve mükemmel savaşçı yaratmak için münferit zırh parçalarını seçin.
 • Büyük silah ve ekipman cephaneliği: Büyük bir kelime, yukarıdan yağmur okları ile düşmanları ele geçirin, hatta arkanıza yaslanın ve istihkâmlar inşa edin.
 • Her yerde savaşın: Süvari ücretlerini deneyimleyin, merdivenlerde savaşın ve mancınık ve balista gibi kuşatma motorlarını çalıştırın.
 • Viseral ve kanlı savaş: Her darbenin etkisini hissedin ve düşmanlarınıza zarar verirken uçan uzuvları gönderin. (Kan ve kan isteğe bağlıdır)
 • İnanılmaz kavgalar: Kavgaların inandırıcı göründüğü bir oyun olan MORDHAU, oyun ve gerçekçilik arasında bir denge kurar

Mordhau Game Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i5
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Boş Disk Alanı: 20 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 680
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...