Mobiett Indir

5/5 - (1 vote)

Mobiett Indir

Windows 10/8/7 PC için Mobiett’i indirmenin bir yolunu  mu arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesin. PC için en iyi Haritalar ve Navigasyon Uygulaması Mobiett’ten birini nasıl indirip yükleyebileceğinizi öğrenmek için bu makaleyi okumaya devam edin  .

Google Play Store’da veya iOS Appstore’da bulunan uygulamaların çoğu, yalnızca mobil platformlar için yapılmıştır. Ancak, PC platformu için resmi sürüm mevcut olmasa bile, favori Android veya iOS uygulamalarınızdan herhangi birini dizüstü bilgisayarınızda kullanmaya devam edebileceğinizi biliyor musunuz? Evet, Android uygulamalarını Windows makineye yüklemek için kullanabileceğiniz birkaç basit numaradan çıkarlar ve bunları Android akıllı telefonlarda kullandığınız gibi kullanırlar.

İşte bu makalede,  adım adım bir kılavuzda Mobiett’i PC’ye indirmenin farklı yollarını  listeleyeceğiz . Bu yüzden, atlamadan önce Mobiett’in teknik özelliklerini görelim.

Tereddüt etmeden kullanmanız için size vibe veren en iyi uygulamayı seçmek önemlidir. Mobiett, istediğiniz cihaz için hizmeti kolayca alabileceğiniz türden bir uygulamadır. P için Mobiett C  bir android uygulaması olduğunu destekler 4.2 ve üstünde yukarı ve daha fazlası sürümleri her türlü. Bu uygulamanın son güncelleme zamanı, 5.2.8’in en son sürümü ile 3 Haziran 2020 idi.

Bu özel uygulama http://www.iett.gov.tr/ tarafından geliştirilmiş ve IETT Genel Müdürlügü tarafından sunulmaktadır. Mobiett’e bazı şaşırtıcı özellikler eklediler ve uygulama boyutunu yalnızca 43M’de tuttular. Popülerlik, insanların bu uygulamaya 3 yıldız vererek 1.000.000’den fazla kez yükledikleri en üstte. Tüm gerçekleri göz önünde bulundurduktan sonra insanlar bu uygulamaya toplam 42.736 veriyor.

Mobiett Indir

Bilgisayarınız İçin Mobiett Teknik Özellik Tablosu

Tabii ki 4.2 ve üstü android sürümüne sahipseniz, bu Mobiett’i IETT Genel Müdürlügü’nün sunduğu PC’nizde kullanabilirsiniz. Mobiett’i windows veya mac cihazları için kurmak isterseniz emülatör yazılımını kullanabilir ve cihazınızda kolayca kullanabilirsiniz. Önce spesifikasyona bir göz atalım.

Burada en onaylanan emülatör yazılımları arasında, Mobiett’in mevcut 5.2.8 sürümünü kurmak için Bluestacks, Nox Player ve MEmu yazılımlarını seçiyoruz. Mobiett’i pencerelerinize veya Mac cihazlarınıza indirmek için bu üç yazılımdan herhangi bir işlemi kullanabilir veya takip edebilirsiniz.

Mobiett’i PC’ye Kurmak İçin Bluestacks Yazılımını Kullanın

Bluestacks, Mobiett gibi android uygulamasını yüklemek için emülatör endüstrisindeki otantik ve güçlü yazılımlardan biridir. Bu emülatör ile, cihazınızda en güçlü konfigürasyona sahipseniz, Mobiett’in kurulum süreci çok basit olacaktır. İşlem aşağıda yazılmıştır.

Adım 01:  Mobiett’i PC’nize kurmak için önce  Bluestacks yazılımını indirin .

Adım 02:  Ve bu işlem için, bilgisayarınızdan tarayıcıyı açın ve Mobiett’i kurabilmeniz için Bluestacks web sitesine gidin.

Adım 03:  Bluestacks indirme işlemi bittiğinde, Mobiett’in en son sürümünü almak için bu emülatör yazılımını cihazınıza yükleyin.

Adım 04:  Bluestacks yazılımının kurulum işleminden sonra kayıt işlemini tamamlayın.

Adım 05:  Şimdi, Bluestacks’ın ana sayfasına gidin ve Mobiett’in 5.2.8’ini almak için arama çubuğuna Mobiett’i yazın.

Adım 06:  Mobiett aramanın sonucu ekranınızda gösterilecek ve listeden Mobiett’i seçebilirsiniz.

Adım 07:  Mobiett’in IETT Genel Müdürlügü kurulum düğmesine basın ve Mobiett’in kurulum işlemini tamamlamasını bekleyin.

Adım 08:  Bluestacks ve Mobiett’i PC’nize kurduktan sonra, şimdi Mobiett’i çalıştırabilirsiniz.   

Cihazınız, Mobiett gibi android uygulamasını kurmak için sanal makineyi kullanıyorsa, Bluestacks yazılımını kullanmanıza gerek yoktur. Ancak, bu yazılım mevcut değilse, PC Windows 10 için Mobiett’i edinmek için bu Bluestacks yükleme işlemini izleyin.

Mobiett’i Bilgisayarınıza Getirmek İçin Nox Player Yazılımını Kullanın

Cihazınız Bluestacks yazılımını destekleyemiyorsa, Mobiett’i cihazınıza almak için Nox Player’ı kullanabilirsiniz. İşlem çok basit. Müşteri tarafından 3’e sahip olan Mobiett, Nox Player emülatör yazılımı ile kolayca kurulabilir. PC Windows 10 için Mobiett’i kurmak için aşağıdaki yönergeleri izleyin.

 1. Mobiett’i Nox Player emülatör  yazılımı ile PC’nize almak için  önce indirin.
 2. Ardından PC’nize gidin ve Nox Player emülatör yazılımını kurun.
 3. Daha sonra kaydolmak için e-posta kimliğinizi kullanarak Nox Player’ı açın.
 4. Şimdi Nox Player ile Mobiett’in kurulum kısmına gelin.
 5. Nox Player’ı açın ve Nox Player arama çubuğundan Mobiett’i arayın.
 6. Yazılım size http://www.iett.gov.tr/ tarafından geliştirilen Mobiett 5.2.8’i gösterecektir.
 7. Mobiett’i kurun ve bir süre bekleyin.
 8. Mobiett tamamen cihazınıza yüklenecek ve Mobiett’i PC’nizde çalıştırabilirsiniz.

Cihazınızda halihazırda Microsoft sanal PC varsa, Mobiett için Nox Player’ı kullanmanız gerekmez.Ancak, herhangi bir sanal makineniz yoksa, Windows için Mobiett’i IETT ile güçlendirmek için Nox Player kurulum sürecini takip edebilirsiniz. Genel Müdürlügü.

Bilgisayarınızda Mobiett’i Almak için MEmu Emulator Yazılımını Kullanın

MEmu, Mobiett gibi tüm android uygulamalarını Windows veya Mac cihazınıza yüklemenize yardımcı olan başka bir emülatör yazılımıdır. Kullanıcı sayısına göre toplam 42.736 tutan Mobiett’i bu emülatör yazılımı ile kurabilirsiniz. Bu, Mobiett’i PC’nize kolayca kurmanıza yardımcı olacaktır. Takip edebileceğiniz süreç aşağıda verilmiştir.

 •  İlk olarak, Mobiett’i PC’nize kurmak için, PC’nize MEmu emülatör  yazılımını indirmek için web sitesini açın  .
 • Ardından, MEmu emülatör yazılımını kurun ve e-posta kimliğinizi ve şifrenizi kullanarak kaydolun.
 • Bu emülatör yazılımı kurulumu tamamlandığında, artık Mobiett’i PC’nize kurabilirsiniz.
 • 3 Haziran 2020 Mobiett’i edinmek için MEmu yazılımının ana sayfasına gidin.
 • Mobiett’i seçin ve PC’nize veya Windows cihazınıza yüklemek için düğmeye dokunun.
 • Mobiett’in boyutu yalnızca 43M’dir, bu nedenle yükleme işlemi zaman almayacaktır.
 • Bir süre sonra IETT Genel Müdürlügü’nün sunduğu Mobiett’i neredeyse 3 yıldıza sahip olacaksınız.

 Bilgisayarınız, Mobiett gibi bir android uygulaması için cihazda Oracle ve Virtualbox’ı zaten geliştiriyorsa, MEmu emülatör yazılımını kullanmak zorunda değilsiniz. Ancak, bu yazılımlardan herhangi birine sahip değilseniz, Mobiett’i PC’ye ayarlamak için MEmu öykünücüsü yükleme işlemini kullanabilirsiniz. 

Mac için Mobiett Nasıl İndirilir ve Kurulur

Mac cihazı kullanıyorsanız ve Android uygulaması Mobiett’i Mac cihazınıza yüklemekle ilgili endişeleriniz varsa, bir emülatör yazılımı kullanabilirsiniz. Burada, kolay anlamanız için Bluestacks, MEmu veya Nox Player yazılımını kullanıyoruz. 

Emülatör yazılımlarından herhangi birini seçebilir ve müşteri incelemesine göre toplam 42.736 tutan Mobiett’in kurulum sürecini sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla, Mac cihazınızda Mobiett gibi herhangi bir android uygulamasını kullanmak istediğinizde, sadece bir emülatör yazılımı kullanabilir ve Mobiett for Mac’i yükleyebilirsiniz.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...