Mist Survival Indir

Mist Survival Indir

Mist Survival Indir

Oyuncular virüs salgınına karşı bağışıklık kazanacak ve yiyecek istifleyerek, barınak bularak ve  kendinizi vahşi yaşamdan, haydutlardan ve enfekte olmuş durumdan koruyarak durumdan sağ çıkmalıdır  . Oyuncular ayrıca diğer  hayatta kalanlara  Kamp kontrol NPC Yönetimi Ai (Haydut, Enfekte, Animalsm Allies  Survivor ) Hayvancılık Karakter Hayatta Kalma Durumu Mekaniği (Hastalık, yara) Sis Hayatta Kalma Ücretsiz İndir PC Oyun  Repack-Games.com  Yara Durum Mekaniği ve hayatta kalanların kampına katıl. Oyuncular her an olabilecek yoğun sis yaşayacaklar.

Yoğun sis  ortamına  , enfekte kişilerin avlarını bulmaya gelmesi gibi bazı olaylar eşlik eder. Enfekte olmuş ve mutasyona uğramış kişiler, geceleri veya güneş ışığı olmadığında dışarı çıkabilecekler, yani sis kaplıyken de oyuncuları avlayabilecekler. Tek oyunculu PvE Sandbox Dinamik sis havası ve Gündüz-Gece döngüsü Zaman Mekanikleri (geçen zaman, uyku, zaman alan bir  şeyi yaparken zaman  hızlandırılır ) Üretim Üssü Oluşturucu Jeneratörü ve elektrikli cihaz mekaniği.

Oyuncular virüs salgınına karşı bağışıklık kazanacak ve yiyecek istifleyerek, barınak bularak ve kendinizi vahşi yaşamdan, haydutlardan ve enfekte olmuş durumdan koruyarak durumdan sağ çıkmalıdır. Oyuncular ayrıca diğer hayatta kalanlara yardım edebilir ve hayatta kalanların kampınıza katılmasını sağlayabilir. Oyuncular her an olabilecek yoğun sis yaşayacaklar. Yoğun sis ortamına, enfekte kişilerin avlarını bulmaya gelmesi gibi bazı olaylar eşlik eder. Enfekte olmuş ve mutasyona uğramış kişiler, geceleri veya güneş ışığı olmadığında dışarı çıkabilecekler, yani sis kaplıyken de oyuncuları avlayabilecekler.

Mist Survival Indir

Kendinize ve arkadaşlarınıza dayanmaları için bazı beslenme ve koruma bölgeleri alın. Doğal yaşama ve zombilere tahammül edin. Diğer insanların da katlanmasına yardımcı olun.

Oyuncular, enfeksiyon patlamasından etkilenmeyecek ve bu duruma, besinleri depolayarak, siperi keşfederek ve kendinizi evcilleşmemiş yaşamdan, kanun kaçaklarından ve lekelenmeden koruyarak katlanmalıdır. Aynı şekilde farklı kurtulanları destekleyebilir ve hayatta kalanların kampınıza katılmasını sağlayabilirsiniz.

Oyuncular, ne zaman olursa olsun oluşabilecek yoğun sisle karşılaşacaklar. Yoğun sis durumu, belirli durumlar tarafından birleştirilir, örneğin, kirlenmiş bireyler avı keşfetmek için gelirler.

Bozulmuş ve dönüşmüş bireyler, akşam saatlerinde dışarı çıkma seçeneğine sahip olacaklar veya gün ışığı olmadığında, sis güvenliyken aynı şekilde oyuncuları kovalayabileceklerini ima edecekler.

Bu oyunun muazzam bir potansiyeli var. Oyun ortalamadan daha düzgün görünüyor ve zorluklarda bile son derece eğlenceli.

Zombi dayanıklılık sahnesini takdir eden biriyseniz, o noktada bu, bakmanız gereken bir oyun. Bu oyunun Multiplayer kısmının ortaya çıkmasını beklemiyorum.

Kanun kaçakları harika; her neyse onlarla birlikte üssü “saldırmak” sürekli olarak üssü terk etmek ve daha sonra onlarla sürekli oraya dönmek zorlaşıyor. Aynı şekilde jeneratörler ve elektrikli cihaz mekaniği vardır.

Mist Survival, benzersiz bir dokunuşla gelen bir zombi hayatta kalma oyunudur. Tüm oyun, birkaç metreden daha fazlasını görmeyi çok zorlaştıran yoğun bir sisle örtülmüştür. İşler yavaş yavaş sisin içinde göründükçe, oyuncuların arkadaş mı yoksa düşman mı olduklarına ve nasıl tepki vermeleri gerektiğine anında karar vermeleri gerekir.

Mist’in hayatta kalmasının öncülü basittir ve hayal gücüne çok şey bırakır. Yıllar önce, gizemli bir sis dünya üzerinde yuvarlandı, birçok kişiyi öldürdü, daha çok zombiye dönüştü ve bir şekilde sise karşı bağışık olan birkaç kurtulan bıraktı. Kurtulan rolünü üstleniyoruz ve şimdi daha büyük tehlikelerden kurtulmak için çalışmalıyız. Mist Survival, çok aşina olduğumuz bir kavramı alır ve benzersiz, karmaşık bir deneyim yaratır. Kendinizi acımasız vahşi doğada hayatta kalmak için çaresizce ihtiyaç duyduğunuzda açlık ve susuzluktan kurtulmaya, aletler inşa etmeye, kaynakları toplamaya ve zombilerle savaşmaya çalışırken bulacaksınız. Ayrıca, düşüşünüze katkıda bulunabilecek birden fazla sağlık göstergesinin farkında olmanız gerekir, bunlar: açlık, sağlık, susuzluk, yorgunluk, dayanıklılık ve soğuk.

Güvenli bölge

Zombiler sisin içinde gizlenirken ve sizi karanlıktan tehdit ederken, hayatta kalmanızı kolaylaştırmak için kaynakları bulmak için vahşi doğada dolaşmanız gerekir. Ayrıca gece için sığınabileceğiniz güvenli bir yer bulmanız gerekecek, ancak farklı alanları keşfetmeniz ve seçeneklerinizi tartmanız gerekiyor. Silahlar bulunabilir ve ölümsüzleri öldürmek için kullanılabilir, ancak geri çekilmek için bu kaleye sahip olmak çok hoş bir rahatlama sağlar ve oyuna daha belirgin bir gerçekçilik hissi katar.

Ayrıntılara gösterilen özen de etkileyicidir – örneğin terk edilmiş evler – bunlardan birini kaleniz yapmaya karar verirseniz, kaynakları envanterinizden dolaplara aktarabilirsiniz, bu da harika bir depolama alanı özelliği sağlar.

Avcı toplayıcı

Mist Survival’da, oyuncuların günlük hayatta avlanmaları, madencilik yapmaları, çiftçilik yapmaları ve ilerlemelerini sağlamaları gerekir. Kaynakları toplamanıza rağmen, iyi işler yapabilir ve dünyadaki diğer insanlara yardım edebilirsiniz, bu da mücadelenizde size yardımcı olabilecek müttefikler kurabileceğiniz anlamına gelir. İnsanları haydut kamplarından kurtarmak, basit görevlerde size yardım etmelerini sağlamanın harika bir yoludur.

Kalenizi inşa etmek veya araçları tamir etmek için ham maddeler üretebilir ve ayrıca topladığınız bazı kaynakları önemli aletler yapmak için kullanabilirsiniz. Hayatta kalmanın gereklilikleri sizi her zaman tetikte tutar, öylece saklanamazsınız. Bir gölden biraz su içmeniz mi gerekiyor? Önce bir su arıtma cihazına ihtiyacınız olacak. Yemeye mi ihtiyacınız var? Yakacak odun toplamanız, ateş yakmanız ve ardından dışarı çıkıp biraz et avlamanız gerekecek. Tabii sizi avlamaya çalışanlardan kaçabilirseniz.

Mist Survival Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Mist Survival indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Mist.Survival.v0.3.10.zip” e tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız, buradan  edinebilirsiniz ).
 4. Mist Survival klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows 7/10
 • İşlemci:  Intel Core i5
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : NVIDIA® GeForce® GTX 560 veya daha iyisi
 • Depolama:  11 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply