Mirror’s Edge Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Mirror’s Edge Indir

Bilgi teknolojisi çağında, ihtiyacınız olan bilgileri paylaşmaktan daha kolay bir şey yoktur. Muhatap arayabilir, e-posta yazabilir, faks gönderebilir – birçok seçenek. Bununla birlikte, hiçbiri totaliter toplum Mirror’s Edge’de gizli veri alışverişi için uygun değildir. Çok sayıda ajanın ve dahiyane cihazın yardımıyla hükümet bilgi akışını dikkatlice kontrol eder, bu yüzden Runners adı verilen bilgi kuryelerinin değişimi için kullanılır.
İsminiz İnanç (İngilizce – Vera) ve profesyonel bir Koşucusunuz. Elementiniz – hükümet ajanlarının seyrek dolaştığı gökdelenlerin güneş çatılarında parlıyor. Ancak mevcut görev, sıradan düzenden kökten farklıdır. Kız kardeşin, işlemediği bir suçla suçlandı ve sen av ilan edildi. Şimdi yerden yüksekte bile gizleyemezsiniz, bu yüzden sadece bir şey var – koşmak için!

Mirror's Edge Torrent İndir

Bilginin yoğun bir şekilde izlendiği bir şehirde, koşucu adı verilen çevik kuryeler hassas verileri meraklı gözlerden uzaklaştırır. Bu ütopik cennette bir suç işlendi, kız kardeşin çerçevelendi ve şimdi avlanıyorsun. İnanç denen bir koşucusun – ve bu yenilikçi birinci şahıs aksiyon-macera senin hikayen. Akış, sizi ayakta tutan, hayatta tutan şeydir. Mirror’s Edge, yoğun bir mücadele ve hızlı tempolu kovalamacalar yaparak, vertigo uyandıran şehir manzarasını geçerek sizi doğrudan bu eşsiz kahramanın ayakkabılarına götürür. Daha önce hiç görülmemiş bir hareket ve perspektif duygusu ile, İnancın dünyasına çekileceksiniz. Viseral, acil ve çok tehlikeli bir dünya. Yaşa veya öl? Uçmak mı yoksa düşmek mi? Kesin olan bir şey var: bu şehirde nasıl koşacağınızı öğreneceksiniz.

Mirror's Edge Torrent İndir

7 Haziran 2016’da Electronic Arts tarafından yayınlanan ve EA DICE tarafından geliştirilen birinci şahıs aksiyon-macera platform oyunudur. PC Oyunları için PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için yayınlanan tek ve çok oyunculu bir video oyunudur. Bu oyunda, oyuncular şehir araştırmalarının bazı bölümlerini kullanarak şehirde dolaşıyor ve misyonları bitirmek, düşmanları ya da savaş düşmanlarını tamamlamak için parkur gelişmelerini park ediyorlar. Aynı şekilde, zip hatları ve kenarlar ve donanım gibi doğal öğeleri kullanabilirsiniz; bu bir MAG (Manifold Bağlantı Donanımı) Halatı ve yapıları hareket ettirmek, belirli çerçeveleri (örneğin muazzam fanlar veya gözetleme kameraları) engelleyen bir Yıkıcı içerir ve savaş sırasında İnanca yardımcı olur. Oyuncular rehberlerinde bir hedefi işaretledikleri noktada, Faith’in “sprinter vizyonu” harekete geçirilir ve sonuç olarak bazı manzara şeyleri kırmızı renkte görünür. Bunlar, lider oyuncuların hedeflerine yönelik danışmanlar olarak devam eder. Oyun oyuncuyu heyecanlandırmak için verimli görseller ve ses efektleri ile geliştirilmiştir.

Mirror's Edge Torrent İndir

Mirror’s Edge, oyuncuları iletişim kanallarının yüksek düzeyde izlendiği ve insan trafiğinin hareketinin yakından izlendiği bir dünyada “koşucu” olan Faith’e tanıtıyor. Faith’in kız kardeşi, taahhüt etmediği bir cinayet için çerçevelendiğinde, Faith kendini şehrin kenarında, yasanın yanlış tarafında bulur.

Mirror’s Edge, yoğun savaş, hızlı tempolu kovalamacalar ve zorlu bulmacalarla uğraşırken, vertigo uyandıran şehir manzarasını geçerek oyuncuları doğrudan bu modern kahramanın ayakkabılarına teslim ediyor. Daha önce hiç görülmemiş bir hareket ve perspektif duygusu ile oyuncular İnanç dünyasına çekilirler.

Mirror's Edge Torrent İndir

Yükleme yönergeleri:
Görüntüyü taklitçiler sürücülerden bağlayın.
Kurulum programının talimatlarını izleyerek oyunu kurun.
Klasör içeriği Crack (yolda) oyun ile bir klasör kopyalamak için.
Oyna.

Sistem gereksinimleri:
✔ İşletim sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10 (64 bit)
✔ İşlemci: Intel Core i3-3250 / AMD FX-6350
✔ RAM: 6 GB RAM
✔ Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti (2GB ) / AMD Radeon R9 270x (DX11)
✔ Ses Kartı: DirectX® 11 ile uyumlu ses cihazı
hard Sabit diskte boş alan: 25 GB

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...