Mirror's Edge Catalyst Indir

Mirror’s Edge Catalyst Indir

Mirror’s Edge Catalyst Indir

İndirilebilir, Electronic Arts’ın bu etkinlik ve deneyim başlığı yüksek hızlı enerji ile yüklenir. En son üç boyutlu tasarımları yöneten oyun, Glass City gibi muazzam bir oyun bölgesini araştırırken oyuncuların özgürlüğe yaklaşımlarını çalıştırmalarına ve atlamalarına izin veriyor. Birkaç aşama için tasarlanmıştır, ancak indirme formu PC oyuncuları içindir.

2008 yılında piyasaya sürülen tanınmış bir parkour tarzı oyun göz önüne alındığında, bu ilk bireysel sahne tabanlı adaptasyon dışa doğru şaşırtıcıdır. Daha sonra değil, er ya da geç, Faith Connors oyuncuların kontrol ettiği birincil karakterin adıdır. O ve arkadaşları, Glass City’nin yapıları ve kentsel koşullar üzerinde koşarak katı uzmanlara göre kaçabilirler. George Orwell’in 1984’ü düşündüren trajik bir ortamda, Big Brother kültürü süpürüyor, ancak Connors’a kontrol zincirlerinin üstesinden gelmesine ve sonunda kendini özgür bırakmasına yardımcı olabilirsiniz. İlk oynadığınızda oyun bölgesinin tamamına erişilemez, ancak gittikçe daha fazla ilerledikçe, şehir etrafında makul bir şekilde iyi bir tempo bulmanıza yardımcı olur.

Mirror's Edge Katalizör İndir

Mirror’s Edge’de dışa doğru olağanüstü bir düzenleme var: Catalyst, ancak oyun, tasarımlar veya devam eden etkileşim ile bir aksaklık izi olmadan kusursuz bir şekilde çalışıyor. Konektörlerin kontrolü şimdi iyi olabilir, ancak bir sonraki dakikayı serbest bırakıp serbestçe aktarabilir. Gelişmeleri inanılmaz bir gelişme fırsatı sunuyor. Bir kaplamalı yapıdan başlayarak diğerine geçerek bölücüler yukarı hareket edebilir, kabloları kesebilir veya muazzam sıçramalar yapabilirsiniz. Şu anda Mirror’s Edge macerasını araştırabileceğiniz bölgenin muazzam ölçüsü göz önüne alındığında, sadece Connors’un gelişmelerini kontrol etmek, bunu kendi başına ikna edici bir oyun haline getiriyor. Buna ek olarak, çekişme ile ilgili olarak, o, bazı ani gizlice sızma savaşçı yeteneklerini reddediyor.

Oyunda, uzmanların tuhaflığını mahvetmek için devam etmek için bir ödül var. Yardımcı olmak için, bulmak ve kullanmak için bazı uygun cihazlar vardır. Bazıları, yakalanmayla stratejik bir mesafeyi korumanıza veya bir alandan diğerine sonra görülmeden başlamanıza yardımcı olur. Diğerleri şehrin temelini yok etmede size yardımcı olacaktır. Oyun aynı şekilde farklı oyuncularla işbirliği yapmanıza, zaman hazırlıkları yapmanıza veya öncü yükler kurmanıza izin verir. Mirror’s Edge: Catalyst, Windows 7 veya üstü ve her durumda 16 GB değerinde daire alanı gerektirir. Daha yavaş işlemcilerde çalışmasına rağmen, 3,4 GHz veya benzeri bir Intel Intel i7-3770’e sahip olmanız önerilir.

Bu oyun dışarıdan ilgi çekicidir ve deneyimli oyuncuların harekete geçmesi için bir ödül vardır. Her durumda, önemli karakterlerin gerçekliği açıktır, parkuru yeniden canlandırma zevk faktörünün bir kısmının kaybolması anlamına gelir. Her durumda, bu, birçok kişinin oynamayı takdir edeceği sağlam bir kadın kurşun karakteri olan bir oyundur.

Aynaların Özellikleri Kenar Katalizörü

 • Muhteşem aktivite ve deneyim oyunu.
 • Faith Conners için sorumluluk üstlenin.
 • Çeşitli düşmanlarla başa çık.
 • Çok sayıda görev var.
 • Açık dünya ve özgür kıvrımlı koşulu var.
 • Tamamen yükseltilmiş savaş çerçevesi var.
 • Ateşli silahların kullanımı tamamen boşaltılmıştır.
 • Muhteşem görseller var.
 • Dikkat çekici ses efektleri var.

sistem gereksinimleri

 • Windows 7 64 Bit’te test edildi
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10
 • CPU: Intel i3-3250 veya üstü.
 • Rastgele erişimli hafıza: 6GB
 • Kurulum Boyutu: 23,2 GB
 • Sabit Disk Alanı: 30 GB

Mirrors Edge Catalyst Nasıl İndirilir?

1. “Oyunu İndir” düğmesine tıklayın.
2. “Mirrors Edge Catalyst” Yükleyicisini indirin (Sürdürülebilir İndirmeleri Destekler).
3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyununu indirin.
5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

Leave a Reply