Midtown Madness 2 Indir

5/5 - (1 vote)

Midtown Madness 2 Indir

Midtown Madness 2, yoğun kentsel alanlarda sokak yarışlarına ve dublör sürüşüne odaklanan çılgın bir sürüş simülatörüdür. Selefi gibi, Midtown Madness 2 de tehlikeli hızlarda patlamak için çeşitli araçlar, kurslar ve modlar sunuyor.

Oyun, önceki bölümden büyük ölçüde değişmedi ve ustalaşması zor bir yarışçıda öğrenmesi kolay basit kontroller sunuyor. Araç kullanımı konusunda görüş bölünmüş olsa da, Midtown Madness 2’de araçların kontrollerinin ve genel kullanımının daha üstün olduğunu ve arka uçun dönüşlerde altımdan çıkma eğiliminin daha az olduğunu gördüm. Grafikler orijinaliyle hemen hemen aynıdır; daha yüksek ayarlarda yanıp sönen monitörle önceki taksitte olduğundan daha fazla sorun yaşadım. Bununla birlikte, maksimum çekme mesafelerine sahip minimum grafik ayarları, herhangi bir flaş olmadan iyi çalışır ve yeterli bir genel kaliteye sahiptir.Bir önceki modele göre büyük bir değişiklik, aslında oyun için hikaye modu işlevi gören iki “eğitim” modudur; Birinde, sanal Londra’yı uçururken ipleri, döner kavşakları ve tüm hileleri öğrenen Londralı bir taksici olarak oynuyorsunuz, diğerinde ise aksiyon filmleri için dublör şoförüsünüz. Midtown Madness 2 çok eğlencelidir ve hikaye modları, basit yarış ve meydan okuma modlarından fazlasını arayan oyuncular için bir şeyler sunar.

Midtown Madness 2 Indirin

Midtown Madness II, tekli veya çok oyunculu modlar sunan serbest dolaşan bir yarış oyunudur. Oyun, her ikisi de oyuncunun çeşitli klasik araçlar kullanarak istediği gibi keşfedebileceği, Londra ve San Francisco’nun net grafik temsillerini içerir. Bir Microsoft Windows oyunu olarak, kolayca dalmak için eğlenceli ve basit bir arcade deneyimi.

Çeşitli Araçlar ve Önemli Noktalar

Midtown Madness II’de oyuncu 20 araç arasından seçim yapabilir. Bu oyunun asıl eğlenceli kısmı, Londra tarzı çift katlı otobüs veya Amerikan itfaiye aracı gibi araçların kontrolünü ele geçirme seçeneğidir. Tabii ki bazı harika klasik arabalar da var, VW Beetle Audi TT ve Mini Cooper da popüler seçenekler. San Francisco ve Londra şehirleri aslına sadık kalınarak yeniden yaratılır ve Big Ben ve Golden Gate Köprüsü gibi simge yapıları içerir. Bir Londra taksi şoförü veya California dublör araba yarışçısı olmak için pratik yapma gibi yeni özellikler, bu serinin ikinci oyununa hoş geldiniz eklemeleridir.

Eğlenceli ve İlgi Çekici Bir Sürüş Oyunu

Etrafta gezinmek ve keşfetmek için birkaç ünlü şehrin yanı sıra mükemmel çevrimiçi yarış modları ve bir dizi harika araçla Midtown Madness II, istediğiniz zaman eğlenebileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Orijinal Midtown Madness’ı çalmaya başladığımda istediğim ilk şeylerden biri   San Francisco’da araba kullanma şansıydı. Midtown Madness 2  , Londra’nın sisli geçitleriyle birlikte tam da bunu sunuyor. Her iki şehrin de kalbi etkileyici ayrıntılarla oluşturulmuştur – San Francisco’nun Lombard Caddesi, Golden Gate Köprüsü ve Fisherman’s Wharf veya Londra’nın Tower Köprüsü, Trafalgar Meydanı ve Buckingham Sarayı gibi ünlü simge yapıların hepsi orada, sadece etrafta dolaşmanızı bekliyor. en yüksek hızda. Londra’nın metro sisteminde bile yarışabilirsiniz, sadece yaklaşan trenlere dikkat edin.

Her şeyi uygun hale getirmek için bazı sanatsal lisanslar kullanıldı, ancak genel olarak etkileneceksiniz. Bulduğum gerçekten göze çarpan bir sorun, Londra’da dur işaretlerinin ve trafik ışıklarının ait oldukları yerde sol tarafa değil, genellikle yolun sağ tarafına yerleştirilmiş olmasıydı. Manzaranın çoğu tahrip edilebilir – tabelaları yıkabilir, park metrelerinden değişiklik dağıtabilir ve binalardaki cam pencereleri kırabilirsiniz. Orijinalinde olduğu gibi, tahribat sadece manzaraya uzanıyor; Yayalar, siz onların üzerine atlarken daima yoldan çekilirler.

Çok sayıda araç seçeneği var – Mini Cooper, klasik bir siyah Londra taksi, bir çift katlı otobüs, sıcak bir Audi TT ve bir Hummer dahil olmak üzere bir dizi yeni araçla birlikte orijinal araçların tümü mevcut. tarzı Hafif Taktik Araç. Her araba, aralarından seçim yapabileceğiniz en az dört veya beş boyama işi ile güzel bir şekilde detaylandırılmıştır. Cooper Mini’niz (a la the British TV show “Butterflies”) için klasik İngiliz bayrağı boya işini seçin ve Londra’nın dar sokaklarında gezinin ya da Lombard Street’te bir tur atmak için çiçek gücüne sahip bir VW Beetle alın.

Fizik son derece gerçekçi değil – saatte 90 mil hızla çift katlı bir otobüste 180 derecelik bir dönüş veya Nob Hill’in tepesinden atlayıp San Francisco sahiline iniş blokları gibi hareketler sadece gerçekleşmiyor gerçek hayat. Ancak hayal ürünü kullanımlara rağmen (veya belki de bundan dolayı) şehirlerde yolunuzu çizmeyi zor bulacaksınız.

Tek oyunculu oyun çok geliştirildi. Orijinalde bulunan seyir modu, yıldırım ve kontrol noktası kursları ve devre yarışları hala mevcut, ancak iki yeni ‘okul’ mu? modlar eklendi. Ellerinizi klasik bir London Black Cab direksiyonuna koyun ve Cabbie Training kursuna kaydolun veya San Francisco’da Hollywood tarzı bir dublör sürüş kursu için klasik bir 70’ler sokak çubuğuna atlayın. Her iki okul da benzersiz zorluklar sunar. “Şu arabayı takip et” i buldum? Cabbie kursunda çok eğlenceli olması ve klasik film kovalamaca sahnesi (polislerden kaçarken sizinle birlikte) ustaca oldu. Bilgisayar sürücülerinin yapay zekası en üst düzeydedir ve her oynadığınızda çeşitli zorluklar sunar.

Grafik ve Ses

Grafikler orijinaliyle aynı tada sahip, ancak kaputun altında gizlenen birçok iyileştirme var. Yeni 3B hızlandırıcıdaki özellikler için destek, hem manzaraya hem de araçlara ayrıntılar ekledi ve genişletilmiş hasar modeli, Midtown Madness 2’yi  selefinin üzerinde kesin bir adım haline getirmek için birleşti  .

Ses ayrıca, bir köşeyi dönerken lastiklerin gıcırdamasına kadar iyileştirilmiş motor seslerinden iyileştirmeler gördü. Grafikler ve ses, devrim niteliğinde bir yükseltme değil, ancak çok iyi yapılmışlar.

sistem gereksinimleri

Midtown Madness 2 Ücretsiz İndirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

  • Windows 7 64 Bit üzerinde test edildi
  • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10
  • CPU: Intel Pentium III veya üstü.
  • RAM: 256 MB RAM gerekli.
  • Kurulum Boyutu: 319 MB
  • Sabit Disk Alanı: 500 MB boş alan gereklidir.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...