Microsoft Word 2010 Indir

5/5 - (2 votes)
Bu makale, Microsoft Word 2010’un tam sürümünü PC’ye ücretsiz olarak nasıl indirip kuracağınızı gösterir. Bilgisayarınıza Microsoft Word 2010 kurulumu hakkında rehberlik için doğrudan indirme bağlantısını ve aşağıdaki talimatları izleyin.

Microsoft Word 2010, yazılımın 2010 sürümüdür ve Office 2010 içinde temel bir yazılım olarak paketlenmiştir  . Word 2010, Şeridin daha fazla özelleştirilmesine izin verir, dosya yönetimi için bir Backstage görünümü ekler, belgelerde gezinmeyi iyileştirir, ekran görüntülerinin oluşturulmasına ve gömülmesine izin verir, ve Word Web Uygulaması ile bütünleşir. Bu programın İndir düğmesi sizi en son Word sürümüne yönlendirecektir. Ayrıca, Premium sürümü bulabilir ve Office 365 ile en iyi çalışmanızı oluşturabilirsiniz .

Microsoft Word, Microsoft tarafından geliştirilmiş bir ofis üretkenlik yazılımıdır. Windows için Word, Microsoft Office paketinin bir parçasıdır, ancak bağımsız olarak indirilebilir. Genel olarak, MS Word, 4GB RAM, DirectX 9 ve çift çekirdekli işlemci gerektirir. Düzenleyici öncelikle tezler, mektuplar, özgeçmişler ve notlar gibi belgeleri düzenlemek için kullanılır. Program, kullanıcıların ofis ve gündelik kullanım için dosyalar oluşturmasına yardımcı olacak düzenleme araçlarına ev sahipliği yapıyor. Word belgeleri, MS Word programı, Word görüntüleyici veya DOC veya DOCX formatını içe aktarabilen diğer kelime işlemcilerle PC’ler tarafından açılabilir ve düzenlenebilir. En son dosya uzantısı olan DOCX, Word 2007 ve sonrası tarafından kullanılan Office dosyaları için Office Open XML uluslararası standardını belirtir. 

Microsoft Word 2010 İndir

Özellikleri

Microsoft Word,  bilgisayarınızda metin oluşturma, düzenleme ve kontrol etme ile ilgili tüm görevler için güçlü bir yardımcıdır  . Dosyaları PDF olarak kaydetme veya belgeleri yazdıktan hemen sonra Outlook aracılığıyla e-posta ile gönderme desteği dahil tüm popüler belge biçimleriyle çalışır  .

Microsoft Word 2010 Sistem Gereksinimleri

minimum

Office 2010 için minimum sistem gereksinimleri şunları içerir: Intel Pentium III işlemci, 500 MHz; 256 MB PC100 SDRAM; ve Service Pack 3 içeren Windows XP Professional. Buna karşılık, Office 2003 233 MHz işlemci ve 128 MB RAM belirtmiştir.

Microsoft Word 2010 Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve gerekli dosyaları indirmeyi tamamlayın. İndirme hızınıza bağlı olarak bu, birkaç dakikadan birkaç saate kadar sürebilir.
  2. İndirilen dosyaları çıkartın. Nasıl çıkarılacağını bilmiyorsanız  bu makaleye bakın . Çıkarılacak şifre her zaman şu şekilde olacaktır: www.mysoftwarefree.com
  3. “Yazılım Dosyaları” klasörünü açın ve “Microsoft Office 2010 Word x64 64bit.iso” veya “Microsoft Office 2010 Word x86 32bit.iso” (32 veya 64 bit sisteminize bağlı olarak) ekleyin. Dosyaları nasıl bağlayacağınızı bilmiyorsanız  bu makaleye bakın .
  4. Kurulumu çalıştırın ve Microsoft Word 2010’u yükleyin.
  5. Artık bilgisayarınızda herhangi bir sınırlama olmaksızın Microsoft Word 2010’un tam sürümüne sahipsiniz.
  6. Not:  Sizden “etkinleştirmenizi” isterlerse,  bu  dosyayı indirin, “IORRT 3.5.cmd” yi çalıştırın ve ardından yüklemeye başlamak için “A” harfini yazın. Ardından yazılımı yeniden başlatmayı deneyin.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...