Microsoft Office 2013 Indir

5/5 - (1 vote)

Microsoft Office 2013 Indir

Microsoft Office 2013, Microsoft Windows için bir üretkenlik paketi olan Microsoft Office’in bir sürümüdür. Microsoft Office 2010’un halefi ve Microsoft Office 2016’nın öncülüdür. Genişletilmiş dosya formatı desteği, kullanıcı arayüzü güncellemeleri ve yeni özellikleri arasında dokunma desteği içerir. Office 2013, IA-32 ve x64 sistemleri için uygundur ve Windows 7, Windows Server 2008 R2 veya bu sürümlerin sonraki bir sürümünü gerektirir. Office 2013’ün bir sürümü Windows RT aygıtlarında bulunur. Ana destek 10 Nisan 2018’de sona erdi. Genişletilmiş destek 11 Nisan 2023’te sona eriyor.

Microsoft Office’in bu sürümünde geliştirme 2010 yılında başlatılmış ve Microsoft Office 2013’ün üretime sunulduğu 11 Ekim 2012’de sona ermiştir. Microsoft, Office 2013’ü 29 Ocak 2013’te genel kullanıma sunuldu. Bu sürüm, çevrimiçi hizmetler için tümleştirme desteği (OneDrive, Outlook.com, Skype, Yammer ve Flickr dahil), Office Open XML (OOXML) için geliştirilmiş biçim desteği gibi yeni özellikler içerir. , OpenDocument (ODF) ve Taşınabilir Belge Biçimi (PDF) ve çoklu dokunmatik arayüz desteği.

microsoft office 2013 indir

Microsoft Office 2013, perakende satış mağazaları için üç sürüm, toplu lisans kanalı için iki sürüm, Microsoft Office 365 programı aracılığıyla sağlanan beş aboneliğe dayalı sürüm, Office Web Uygulamaları olarak bilinen web uygulaması sürümü ve yapılan Office RT sürümü de dahil olmak üzere on iki farklı sürümle gelir. tabletler ve mobil cihazlar için. Kuruluşlar bir ücret karşılığında şirket içi kurulumlar elde edebilse de, Office Web Uygulamaları web üzerinde ücretsiz olarak mevcuttur. Microsoft Office uygulamaları ayrı olarak edinilebilir; bu, on iki sürümde bulunmayan Microsoft Visio, Microsoft Project ve Microsoft SharePoint Designer’ı içerir.

Microsoft sadece harika bir işletim sistemi değil, aynı zamanda işletmeler ve ofisler için de bu araç setini oluşturdu. Bilgisayarınızın çalışmasını kolaylaştırmak için tüm programlar için bir paket gerekir. Bu, 2013 paketinin bir paketidir, ancak 2016 paketinin yeniliği tarafından geçersiz kılınmıştır. İçinde tüm hizmetlere erişmek için abone olduğunuz word, powerPoint, erişim, Outlook, yayıncı, excel ve proje vardır.

Bu hem bilgisayar hem de akıllı telefonlar veya tabletler için uygun bir uygulamadır. Simgelerin düzenlenmesi söz konusu olduğunda arayüz basit bir düzenleme ile basittir.

Her paketin işlevselliği artırmak için benzersiz bir özelliği vardır. Örneğin, e-okuyucu fonksiyonları okumak için en iyi araçtır. Çeşitli dosya formatlarını destekler. Her program karmaşık bir işlev içerir. Neyse ki, program içindeki her işlemde size yol gösterecek kapsamlı bir yardım işleviniz var. Kurulum oldukça kolaydır, ancak zaman alır. Paketinizde ne istediğinizi seçmekte zorlanabilirsiniz. Mümkünse, paketi kullanma konusunda sınırlarınız olmayacak şekilde hepsini yükleyin.

2. Üçüncü taraf bir araç kullanarak Microsoft Office 2013 Professional’ı indirebilirsiniz

Adım 1 : Sen indirme aracı tarafından heidoc.net tarafından geliştirilen  burada tıklama

2. Adım : İndirdiğiniz bu dosyayı açıp “ Office ” => “ Office 2013ü seçin

Adım 3 : İndirmek istediğiniz Office 2013 sürümünü (Ev / Kişisel / Pro) seçin ve dilini seçin. Sonra ” İndir” i tıklayın

Microsoft Office 2013 nasıl yüklenir

Adım 1 : İndirdikten sonra ISO dosyalarınız var, bu yüzden onları çıkarmanız gerekiyor. Sen indirebilirsiniz  Winrar  için  özü iso dosyası

Adım 2 : Dosyayı çıkardıktan sonra, “Setup.exe” yi tıklatırsınız.

3. Adım : “Şimdi Yükle” yi tıklatıp bir dakika bekleyin.

Microsoft Office 2013 Özellikleri

Office 2013  , Microsoft App-V Sürüm 5’i temel alan tüm sürümler için Tıkla-Çalıştır 2.0 yükleme teknolojisini sunar. Daha  önce , App-V tabanlı Tıkla-Çalıştır 1.0 yükleyici teknolojisiyle Office 2010’un yalnızca belirli sürümleri mevcuttu Ayrı bir Q sürücüsünün oluşturulduğu ve yüklü Office dosyalarının sistemin geri kalanından izole edildiği 4.x, birçok Office eklentisinin uyumlu olmamasına neden oldu. Daha yeni Tıkla-Çalıştır teknolojisiyle Office 2013, Windows Installer (MSI) gibi dosyaları Program Dosyaları dizinine yükler. Office 2013’ün perakende sürümlerinde Tıkla-Çalıştır yükleyicisi kullanılır. Toplu lisanslı sürümler Windows Installer (MSI) teknolojisini kullanır. Professional Plus gibi bazı sürümler hem perakende (C2R) hem de hacim (MSI) kanallarında mevcuttur.

Office 2013’ün diğer özellikleri şunlardır:

 • Yazarken veya seçerken Şerit arayüzünün daha düzgün görünmesi ve ince animasyonlar (Word ve Excel)
 • Microsoft Outlook’ta zamanlanmış görevler için yeni bir görselleştirme
 • Yenilenmiş başlangıç ​​ekranı
 • Word’deki yeni grafik seçenekleri
 • Görüntüler gibi nesneler serbestçe hareket ettirilebilir; paragraf kenarları, belge kenar boşluğu ve veya sütun sınırları gibi sınırlara yapışırlar
 • Önizleme ofis sürümlerindeki küçük resim galerisinin yerine Office.com, Bing.com ve Flickr (varsayılan olarak yalnızca kamu malı resimler) içeriğiyle Çevrimiçi resim desteğinin gömülmesini destekler.
 • Word ve PowerPoint’te en son görüntülenen veya düzenlenen konuma dönme yeteneği
 • PowerPoint 2013’te yeni slayt tasarımları, animasyonlar ve geçişler
 • Outlook’ta Outlook.com ve Hotmail.com’u destekler
 • Skype, Yammer ve SkyDrive ile entegrasyonu destekler
 • IMAP özel klasör desteği
 • Office 2013’ten başlayarak, prova araçları Çok Dilde Kullanıcı Arabirimi (MUI) / Çok dilli paketler, Dil Arabirim Paketleri (LIP’ler) veya Tek Dil Paketleri (SLP) içinde paketlenmeden ayrı ve serbestçe indirilebilir.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...