Mi PC Suite Indir

Mi PC Suite’i indirin

Xiaomi Mi PC Suite, dosyaları yönetmek, verileri yedeklemek ve kurtarmak, süper flaşa devam etmek ve çok daha fazlasını yapmak için Xiaomi akıllı telefonlar için geliştirilmiştir. Xiaomi / Redmi aygıtları için sürücü yüklemesi başarısız olduysa, bir bilgisayara Mi PC paketini indirmek hataları çözer. Program, Windows API desteği ile çalışır ve yalnızca Xiaomi ve Redmi Akıllı Telefonları destekleyecektir. Aracın en son İngilizce sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Xiaomi PC Suite ile verileri ve önemli dosyaları inanılmaz hızlı bir şekilde PC’ye aktarın ve senkronize edin. Windows PC’yi kullanarak mobil cihazlarda ekran görüntüsü alırken cep telefonunu bilgisayarda ekran kaydı yapın.

Xiaomi PC Suite İngilizce Sürümü

Cihazınızın deposunda depolanan fotoğrafları, müzikleri, videoları, kişileri ve diğer gerekli dosyaları en son sürümle yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz. Resmi İngilizce uygulama sürümü, görevi kolaylaştırmak için indirilmeye açık. Bu uygulama, bağlı akıllı telefon veya tablet cihazı bilgisayar ekranına aktarır. Prosedürü kullanırken her pencerenin ekran görüntüsünü alma gücüne sahipsiniz. İnternet paylaşım seçenekleri verin. Ardından uygulama, sistemi köklendirmeden cihazınızla bir PC internet bağlantısını paylaşmanıza izin verir. Mi Computer Suite UI ile kendi Xiaomi akıllı cihazınızı güncelleyebilir. Bu, Xiaomi ve Redmi akıllı nesnelerini tereddüt etmeden çözmek için en uygun uygulamadır. Büyük ölçüde, bu uygulama öğeleri PC’den veya PC’ye veya akıllı cihaza aktarmak için kullanılır.

Mi PC Suite İndir

Ayrıca Xiaomi PC Suite Son Sürümünde

Tüm son kullanıcılara kolay anlaşılması için yayınlanan resmi İngilizce Versiyon. Artık bu bölümle istediğiniz süit uygulamasının en son güncellemesini seçebilirsiniz. İngilizce Sürümü seçmek için doğrudan indirme düğmesine tıklayın.  Yedekleme, Kurtarma ve Flash ve Kurtarma Flash Güncellemesi için en son Mi PC Suite ile dahili üç başlatıcı  . Araç, aygıt USB sürücü yazılımının güncellenmiş sürümünü yükler. Uygulamaları, galeriyi, videoları, müziği, kişileri, notları yönetin ve “Cihazım” sekmesi altında en son kullanıcı arayüzüne eklenen dosya gezgini özelliklerine erişin. Devam eden görevleri tek bir tıklama ile kontrol edebilirsiniz. En son sürüm% 100 kötü amaçlı yazılım içermez.

Xiaomi Mi PC Suite Tüm Sürümleri İndirin

Doğru işlemeyi elde etmek için doğru yazılımı indirmeniz ve onunla çalışmanız gerekir. Xiaomi PC Suite, MIUI kullanıcılarının özellik kazanan Android’leri yönetmesi için belirlenmiştir. Google’ın Android tabanlı stok ve satış sonrası ürün yazılımını değiştirmek üzere ücretsiz Mi PC Suite’i indirmek için aşağıdaki düğmeyi tıklayın.

Vurgulanan Özellikler

 • Fotoğraflar, kişiler, mesajlar ve tüm veriler gibi her tür veri için süper yedekleme ve geri yükleme desteği
 • Uygulamaları kolayca yüklemek ve kaldırmak için Uygulama sekmesi
 • Mesaj ve iletişim kontrolleri için tüm desteği içeren mesaj ve iletişim özelliği. Fonksiyonları PC üzerinden çalıştırabilirsiniz
 • Akıllı Telefonunuzu Windows PC ile senkronize etmenize ve tüm dosyaları masaüstünden yönetmenize izin verin
 • Tüm medyayı doğru şekilde yönetmenize izin verin
 • Düzenleme, organize etme ve daha fazlasını yapmak için dosya gezgini özelliğiyle dosya yönetiminde destek
 • PC üzerinden ekran işleme için ekran video kaydı özelliği
 • Süper hızlı dosya aktarımı şansı verir
 • Cihazın ürün yazılımı yükseltmesini ve gerekli ve olası Xiaomi işletim sistemine indirilmesini destekler
 • Xiaomi akıllı telefon için bir güncellemenin yanıp sönmesine izin verir
 • Yumuşak tuğlalı Xiaomi akıllı telefonunuzu geri yüklemeyi ve çalışma durumuna geri dönmeyi ve daha fazlasını destekler

Uyumlu Cihazlar