Metro Last Light Torrent Indir

Metro Last Light Torrent Indir

Metro Last Light Indir

Kıyamet sonrası Moskova’nın kalıntıları altındaki metro tünellerinde, insanlığın kalıntıları hem dışarıdan hem de içeriden ölümcül saldırıları yansıtıyor. Mutantlar düzenli olarak yer altı mezarlarını ziyaret eder ve zehirli bir gökyüzünün altında cansız bir yüzeye tırmanmaya cesaret edenler için avlanırlar. Ancak birleşmek yerine, metro istasyonunun şehirleri war sürekli savaş halindedir ve geminin gününü onlara mutlak güç verebilen askeri sığınaktan D6’dan almaya çalışıyor. Bir iç savaş patlar ve son insanları yeryüzünden silmekle tehdit eder. Karakteriniz Artyom, suçluluk duygusu tarafından tüketiliyor, ancak umudunu kaybetmiyor. Şimdi bu karanlık saatte hayatta kalmamızı belirlemek size kalmış.

Metro Son Işık Torrent İndir

Metro: Last Light, Metro 2033’ün doğrudan birinci şahıs nişancı oyunudur. 2034 yılında, nükleer savaşın dünyayı kıyamet sonrası bir çoraklığa dönüştürdüğü yer.

Uploaded, Share-Online, Googledrive, Openload ve torrent gibi sunucuların resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfa ile Metro: Last Light Complete Edition’ı şimdi daha kolay indirin, şimdi indirin ve son sürüme kadar güncellenmiş oyunu edinin.
Metro 2033’ün yaratıcıları bize, Moskova’nın altında ve yerde, hayatta kalan son insanı aramak için hayatta kalan Artyom’un ayakkabılarına geri koyan bir devam filmi sunuyor. Büyük bir yenilik olarak bu kez çok oyunculu olan hayatta kalma korkusu dokunuşlarına sahip bir FPS.

2034 yılı. Kıyamet sonrası Moskova’nın kalıntılarının altında, Metro tünellerinde, insanlığın kalıntıları dışarıdan ve içeriden ölümcül tehditlerle kuşatılıyor. Mutantlar ıssız yüzeyin altındaki yer altı mezarlarını takip eder ve yukarıdaki zehirli gökyüzünün ortasında avlanırlar.

Ancak birleşik olmak yerine, Metro’nun istasyon şehirleri, D6’nın askeri tonozlarından kıyamet günü olan nihai güç mücadelesinde kilitlidir. İnsanlığı yeryüzünden sonsuza dek silebilecek bir iç savaş sarsılıyor. Suçluluk duygusu ile yüklenen ancak umutla hareket eden Artyom olarak hayatta kalmamızın anahtarını tutuyorsunuz – en karanlık saatimizdeki son ışık…

Ürüne Genel Bakış:
Metro: Last Light Redux, yeni nesil için 4A Motorunun en son ve en büyük yinelemesinde yeniden oluşturulan eleştirmenlerce beğenilen ‘Metro: Last Light’ın kesin sürümüdür. Yeni gelenler en iyi hikayelerden birini deneyimleme şansına sahip olacaklar. -tüm zamanların atıcılar; sürükleyici hayatta kalma korku, keşif ve taktik savaş ve gizliliği birleştiren destansı bir macera.

Metro Son Işık Torrent İndir

Bu kesin sürüm, daha önce yayınlanmış tüm DLC’leri de içerir ve büyük solo kampanyaya 10 saatlik bonus tek oyunculu içerik ekler. Orijinal oyunun hayranları, yeni yakın dövüş animasyonları, saatinizi ve cephane malzemelerinizi anında kontrol etme yeteneği ve yeni tam vücut oyuncu animasyonları da dahil olmak üzere yeni özellikler ve oyun geliştirmeleri fark edecekler.

Ve kült prequel ‘Metro 2033’in daha hayatta kalma-korku odaklı oyununu tercih edenler, iki benzersiz Oyun Stili – Survival ve Spartan’ın tanıtımı sayesinde kampanyayı deneyimlemek için yeni bir yol bulacaklar. İlki, Son ışığı daha aksiyona yönelik bir gizli savaş deneyiminden hayatta kalmak için dolu, yavaş yanık savaşına dönüştürür. Ekstra bir meydan okuma ve daldırma katmanı sunmak için verilen efsanevi Ranger Modu ile Metro: Last Light Redux inanılmaz bir fiyata saatlerce AAA oyun sunuyor.

Bu gizlilik ve hayatta kalma korku unsurları ile kıyamet sonrası temalı, birinci şahıs nişancı video oyunudur. Ukraynalı stüdyo 4A Games tarafından geliştirildi ve Mayıs 2013’te Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için Deep Silver tarafından yayınlandı. Metro 2033 video oyununun devamı olan hikayesi, Moskova Metrosu’nda yaşayan genç bir asker olan Artyom’u izliyor. yıkıcı nükleer savaş. Gizemli Karanlık Olanları bulmakla görevlendirilen Artyom, metro sisteminin farklı bölgelerine ve yayılan gazlarla dolu yüzeye girmeli ve farklı gruplara ve mutasyona uğramış canavarlara karşı savaşmalıdır. Oyun 2033’ün çeşitli oyun mekaniğinde gelişiyor ve silah özelleştirmesi gibi unsurları tanıtıyor.

Selefi  Metro 2033 gibi Metro: Last Light da oyuncu karakteri Artyom’un bakış açısıyla oynanıyor. Hikaye kıyamet sonrası Moskova’da, çoğunlukla metro sisteminin içinde geçiyor, ancak bazen görevler oyuncuyu yer üstüne getiriyor. Savaş, mutant savaşan oyuncu ile düşman insanlar arasında dönüşümlü olarak bulunur. Son Işık’ta alanlar 2033’e göre daha büyüktür ve oyun birden fazla rotaya sahip olarak keşfi teşvik eder. Oyun, oyunculara daha fazla özgürlük sunarak düşmanlarla savaşmak için farklı taktikler kullanmalarına izin veriyor. Sütunlar gibi bazı nesnelerin vurulduktan sonra çöktüğü yıkılabilir ortamlara sahiptir. [4] Artyom tarafından yazılan ve oyunun hikayesi hakkında ek bilgi sağlayan çok sayıda günlük girişi, oyuncuların toplaması için ortamlara dağılmıştır.

Metro Son Işık Torrent İndir

Metro Last Light Redux PC Oyun Kurulum Talimatları

 • Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın ve torrent’i açmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Evet’i seçin ve indirme işleminin başlamasına izin verin. Torrent uygulamanız yoksa  uTorrent’i indirmek için buraya  tıklayın .
 • Metro Last Light Redux indirmeyi tamamladıktan sonra, torrent üzerinde sağ tıklayın ve “İçeren Klasörü Aç” ı seçin.
 • Metro Last Light Redux klasörünün içini çift tıklayın ve “kurulum” uygulamasını çalıştırın.
 • Oyunu kur. Hiçbir dosyanın bozulmaması için herhangi bir virüsten koruma biçimini devre dışı bıraktığınızdan emin olun.
 • Tamamlandığında, oyunu başlatın, eğlenin ve oynayın. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yönetici olarak oyunu çalıştırmak ve video sürücüleri güncellemek için emin olun ve DirectX alabilirsiniz hangi yüklü  burada .

sistem gereksinimleri

minimum sistem gereksinimleri

 • CPU HIZI:  Çift Çekirdekli CPU (2.2+ GHz Çift Çekirdekli CPU veya daha iyisi)
 • Rastgele erişimli hafıza:  2 GB
 • İşletim Sistemi:  Windows Vista, 7 veya 8 (yalnızca 64 bit)
 • VİDEO KARTI:  DirectX 10, Shader Model 4 uyumlu grafik kartları (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, vb.)
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI:  10 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM:  512 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • CPU HIZI:  Herhangi Dört Çekirdekli veya 3.0+ GHz Çift Çekirdekli
 • Rastgele erişimli hafıza:  4 GB
 • İşletim Sistemi:  Windows 7 or 8 (64-bit)
 • VİDEO KARTI:  DirectX 11 uyumlu grafik kartı (GeForce GTX 480 ve üstü)
 • PİKSEL GÖLGESİ:  5.0
 • VERTEX SHADER:  5.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI:  10 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM:  1536 MB

Leave a Reply