Metro 2033 Torrentle Indir

Metro 2033 Torrentle Indir

Rate this post

Metro 2033 Indir

2033 yıl. Tüm dünya nükleer bir savaştan sonra yıkılmış durumda, Moskova bir hayalet kasabaya dönüştü. Kent devletlerinin kurulduğu istasyonlarda, ticaret ittifakları ve siyasi gruplar oluşturan Moskova metrosunun bomba barınaklarında çok az hayatta kalan saklanıyor. Radyasyon arka planı uzun süre yüzeyde kalmayı imkansız hale getirir, yüzeyde bulunan mutantlar ve bilinmeyen yaratıklar daha da tehlikelidir.

Metro 2033 Torrentle İndir

Kıyamet sonrası Moskova’nın parçalanmış metrolarında yer alan Metro 2033, insanlığın kaderinin sizin elinizde kaldığı yoğun bir yeraltı hayatta kalma hikayesidir. 2013’te dünya, neredeyse tüm insanlığı yok ederek ve dünyanın yüzeyini zehirli bir çorak araziye dönüştüren kıyamet olayıyla harap oldu. Bir avuç sağ kalan, yer altındaki Moskova’nın derinliklerine sığındı ve insan uygarlığı yeni bir Karanlık Çağ’a girdi. Yıl 2033’tür. Bütün bir nesil yeraltında doğmuş ve büyümüştür ve kuşatılmış Metro İstasyonu-Şehirler birbirleriyle hayatta kalmak için mücadele ederler ve dışarıda bekleyen mutant dehşetler. Sen ateşten önceki son günlerde doğmuş, ama Yeraltı yetiştirilmiş Artyom’sun. Metro İstasyonu-Şehir sınırlarınızın ötesine geçmemiş olan bir kader olayı, Metro sisteminin kalbine umutsuz bir görev katıyor, korkunç bir tehdidin insanlık kalıntılarını uyarmak. Yolculuğunuz sizi, metronun altındaki unutulmuş mezar mezarlarından, eylemlerinizin insanlığın kaderini belirleyeceği ıssız arazilere götürüyor.

Metro 2033, 4A Games tarafından geliştirilen ve THQ tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı hayatta kalma korku video oyunudur. Oyuncu, çeşitli ateşli silahlarla öldürülebilen birkaç insan ve mutant düşmanla (kurtadam ve gargoilleri andıran tipler dahil mutantlar) karşılaşır. Oyunda tabancalar ve av tüfeği gibi geleneksel silahların yanı sıra pnömatik bir tatar yayı gibi daha yaratıcı silahlar bulunuyor. Muharebelerde insan düşmanları siper alır ve oyuncuyu kuşatır, mutant düşmanlar açıkta kalır ve onları ısırmaya çalışır. Alternatif olarak, oyuncu düşmanlarından kaçmak veya onları sessizce öldürmek için gizlilik kullanabilir. Bu, bir düşmanı uzaktan öldürmek veya bir silahı bastırılmış bir silahla vurmak için fırlatma bıçağı kullanarak elde edilebilir. Eğer oyuncu dövüş sırasında vurulur veya ısırılırsa, sağlıklarının yeniden şarj olmasını bekleyebilir,

Metro 2033 Torrentle İndir

Bu 4A Games  tarafından geliştirilen ve THQ tarafından  yayınlanan birinci şahıs nişancı hayatta kalma korku video oyunudur  . Xbox 360 ve Microsoft Windows için 2010 yılında piyasaya sürüldü. Hikaye Dmitry Glukhovsky’nin aynı başlık romanına dayanıyor ve hayatta kalanların yeraltı Metro tünellerinde yaşamak zorunda kaldıkları bir nükleer savaşın ardından Moskova’nın kalıntılarında geçiyor. Oyuncular, ev istasyonunu Metro’da gizlenen tehlikelerden kurtarmak zorunda olan Artyom’u kontrol ediyor.

Çeşitli ateşli silahlarla öldürülebilecek insan ve mutant düşmanlar. Oyunda tabancalar ve av tüfeği gibi geleneksel silahların yanı sıra pnömatik bir tatar yayı gibi daha yaratıcı silahlar bulunuyor. Muharebelerde insan düşmanları siper alır ve oyuncuyu kuşatır, mutant düşmanlar açıkta kalır ve onları ısırmaya çalışır. Alternatif olarak, oyuncu düşmanlarından kaçmak veya onları sessizce öldürmek için gizlilik kullanabilir. Bu, bir düşmanı uzaktan öldürmek veya bastırılmış bir silahla bir düşmana ateş etmek için fırlatma bıçağı kullanarak elde edilebilir. Eğer oyuncu dövüş sırasında vurulur ya da ısırılırsa, sağlıklarının yeniden şarj olmasını bekleyebilir ya da hemen iyileşmek için bir med-kit kullanabilirler.

Metro 2033 Torrentle İndir

Metro 2033 Redux PC Oyun Kurulum Talimatları

 • Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın ve torrent’i açmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Evet’i seçin ve indirme işleminin başlamasına izin verin. Torrent uygulamanız yoksa  uTorrent’i indirmek için buraya  tıklayın .
 • Metro 2033 Redux indirmeyi tamamladıktan sonra, torrent üzerinde sağ tıklayın ve “İçeren Klasörü Aç” ı seçin.
 • Metro 2033 Redux klasörünün içini çift tıklayın ve “setup” uygulamasını çalıştırın.
 • Oyunu kur. Hiçbir dosyanın bozulmaması için herhangi bir virüsten koruma biçimini devre dışı bıraktığınızdan emin olun.
 • Tamamlandığında, oyunu başlatın, eğlenin ve oynayın. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yönetici olarak oyunu çalıştırmak ve video sürücüleri güncellemek için emin olun ve DirectX alabilirsiniz hangi yüklü  burada .

sistem gereksinimleri

minimum sistem gereksinimleri

 • CPU HIZI:  Çift Çekirdekli CPU (2.2+ GHz Çift Çekirdekli CPU veya daha iyisi)
 • Rastgele erişimli hafıza:  2 GB
 • İşletim Sistemi:  Windows Vista, 7 veya 8 (yalnızca 64 bit)
 • VİDEO KARTI:  DirectX 10, Shader Model 4 uyumlu grafik kartları (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, vb.)
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI:  10 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 5 12 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • CPU HIZI:  Herhangi bir Dört Çekirdekli veya 3.0+ GHz Çift Çekirdekli CPU
 • Rastgele erişimli hafıza:  4 GB
 • İşletim Sistemi:  Windows 7 or 8 (64-bit)
 • VİDEO KARTI:  DirectX 11 uyumlu grafik kartı (GeForce GTX 480 ve üstü)
 • PİKSEL GÖLGESİ:  5.0
 • VERTEX SHADER:  5.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI:  10 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM:  1 GB

Leave a Reply