Metal Gear Solid 5 Torrent Indir

Metal Gear Solid 5 Torrent Indir

Metal Gear Solid 5 Indir

1 Eylül 2015’te Konami tarafından yayınlanan ve Kojima Productions tarafından geliştirilen en popüler aksiyon macera oyunlarından biri. Oyun tüm dünyadan çok olumlu tepkiler aldı. Bu tek ve çok oyunculu oyun Xbox One, Play Station 4 ve PC Oyunları için Microsoft Windows için yayınlanmıştır.

Metal Gear Solid 5 Torrent İndir

Oyundaki oyuncu, düşmanları savunan ve tespit edilmekten kaçınmak için saklanan farklı noktalardan gizlice girmek zorunda kalan bir ceza “Venom” yılanıdır. Yılanın silahları, patlayıcıları, haritaları, dürbünleri ve tuzakları vb. Vardır. Oyuncular dağlarda cip ve tanklar gibi araçlardan da yararlanabilirler ve yılan da D-walker, D-Horse ve Quiet (bir kadın doğaüstü güçleri olan keskin nişancı). Oyunda oyuncunun belirli bir silahı birçok kez kullanması gibi daha iyi ekipmanlarla düşman sayısını artıracak gibi birkaç ilginç taktik var.

Metal Gear Solid V’i İndirin Uploaded, Share-Online, Googledrive ve torrent gibi Elamigos sunucularının resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfa ile Phantom Pain artık daha kolay, şimdi indirin ve son sürüme kadar güncellenmiş oyunu edinin.
MGSV olaylarından dokuz yıl sonra: ZEMİN SIFIRLARI ve Ana Üs’ün çöküşü olan Snake aka Big Boss, dokuz yıllık komadan uyanır. Yıl 1984’tür. Nükleer silahlar küresel bir krizi şekillendirmeye devam ettikçe Soğuk Savaş arka plan oluşturmaktadır.

Metal Gear Solid 5 Torrent İndir

Metal Gear Solid 5 The Phantom torrenti indir. Metal Gear Solid 5: Phantom Pain torrenti indir – Bu uzun zamandır beklenen Metal Gear serisi oyun hayranları vermesi beklenen heyecan verici bir oyunun devamı. Görünüşe göre oyunun geliştiricileri ve bu arada, Kojima Productions, olayların ortaya çıkacağı yerle uğraşmamaya karar verdik. Ve bu oyuncağın arsa, Solid Snake’in komada olduğu 9 uzun yıl sonra ortaya çıkıyor. Dahası, uyandıktan sonra ana karakter vücudunun oldukça kötü bir şekilde sakatlandığını ve sol eliyle protezi bulur. İronik olarak, şu anda yapabileceği tek şeye kadar hareket edemiyor – bu yüzden sürünüyor. Ancak zamanla, motor fonksiyonları geri yüklenecek, bu yüzden şimdi sizsiniz ve bu oyunun diğer karakterleri – ona yardım edeceksiniz.

Diğer ikincil karakterlerle ilgili olarak. Oyun dünyasında Metal Gear Solid 5: Phantom Pain – fazlasıyla yeterli olacak. Örneğin, kendinizi Afrika’da bulduğunuzda, kurtarmaya oldukça sevimli bir kız keskin nişancı geliyor, ki buna Kuayet deniyor. Ayrıca, her birinizin çeşitli görevlerde bu ek karakterlerin çoğunu gönderebileceğine dikkat çekmek istiyorum. Örneğin, düşmanınızın topraklarına girebilir ve sizin için durumu izleyebilirler.

Neyse ki birçoğu için oyuncağın oyun dünyası açık, sadece istediğiniz yere değil, ne istediğinize de hareket edebileceksiniz. Geliştiricilerin yararı bununla ilgilenmiştir ve bonus olarak bize birçok farklı ekipman türü sundunuz. Dinamik hava durumu dünyası sayesinde Metal Gear Solid 5: Phantom Pain daha da gerçekçi görünüyor.

Metal Gear Solid 5 Torrent İndir

Özellikler yeniden paketleme: Kesmeyin
| Yeniden kodlamayın

DLC:
METAL GEAR SOLID V: PHANTOM AĞRISI – Yorgunluklar (Çıplak Yılan)
METAL GEAR SOLID V: PHANTOM AĞRISI – Tulum (EVA)
METAL GEAR SOLID V: PHANTOM AĞRISI – Geçit Tack
METAL GEAR SOLID V: PHANTOM AĞRI – Sinsi Takım Elbise (Çıplak Yılan)
METAL DİŞLİ KATI V: FANTOM AĞRI – Sinsi Takım (Patron)
METAL DİŞLİ KATI V: FANTOM AĞRISI – Smokin
.. ve çok
• Oyun Sürümü – v1.0.7.1 (Tek oyuncu oyun)
• Kurulum süresi: ~ 16 dakika (i7 6700k + SSD)
• SEYTER ile Repack

minimum sistem gereksinimleri

 • CPU: Intel Core i5-4460 (3.40 GHz) veya daha iyisi; Dört çekirdekli veya daha iyisi
 • Rastgele erişimli hafıza: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 × 64, Windows 8 × 64 (64-bit İşletim Sistemi Gerekli)
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce GTX 650 (2GB) veya daha iyisi (DirectX 11 kartı Gerekli)
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 28 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 2 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • CPU: Intel Core i7-4790 (3.60GHz) veya daha iyisi; Dört çekirdekli veya daha iyisi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 × 64, Windows 8 × 64 (64-bit İşletim Sistemi Gerekli)
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce GTX 760 (DirectX 11 grafik kartı gerekir)
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 28 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 2 GB

Leave a Reply