Metal Gear Solid 5 The Ground Zeroes Indir

Metal Gear Solid 5 The Ground Zeroes Indir

5/5 - (1 vote)

Metal Gear Solid 5 The Ground Zeroes Indir

Dünyaca ünlü Kojima Productions, Metal Gear Solid V: Ground Zeroes ile Metal Gear Solid serisinde bir başka şaheser daha sergiliyor. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, ‘Metal Gear Solid V Experience’ın ilk segmentidir ve daha büyük ikinci segment olan Metal Gear Solid V: Daha sonra başlayan Phantom Pain’ın prologudur. MGSV: GZ, çekirdek hayranlara, ana oyunun piyasaya sürülmesinden önce dünya standartlarında prodüksiyonun benzersiz görsel sunumunu ve oynanışını tatma fırsatı veriyor. Ayrıca, daha önce hiç Kojima Productions oyunu oynamamış oyuncular ve gaziler için yeni radikal oyun tasarımı ve benzersiz sunum tarzına aşina olma fırsatı sunuyor. Büyük beğeni toplayan Metal Gear Solid serisi hayranlarını onlarca yıldır eğlendirdi ve oyun endüstrisinde devrim yaptı. Kojima Productions, inanılmaz grafik sadakati ve Metal Gear Solid evreninde açık dünya oyun tasarımının tanıtılmasını sunan FOX Engine ile çıtayı bir kez daha yükseltiyor. Çekirdek oyuncuların beklediği deneyim budur.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes  bir olan  tek oyunculu  aksiyon-adventure  gizli  olan video oyunu  tek başına prolog  için  Phantom Pain: Metal Gear Solid V  ve ünlü sekizinci oyunu  Metal Gear  , yönetmenliğini yazılı ve tasarlanmıştır serisi Hideo Kojima tarafından. 1975 yılında Set, birkaç ay olaylarından sonra  Metal Gear Solid: Peace Walker , hikaye kahramanı aşağıdaki  Big Boss  veya  Yılan  Küba’ya bir Amerikan siyah sitesi Camp Omega denilen sızar olarak  kurtarma rehineler  kendi fraksiyonunu tehlikeye sokabilir. Bir misyon olarak orijinal amacı nedeniyle kısa bir oyun Phantom Pain , ama yine de ondan ayrı olacak ve teaser demosu olarak hareket edecek kadar iyi.

Her Hikayenin Bir Prologa İhtiyacı Var

Hikaye, devam filmine kıyasla sadece küçük bir bölüm, ancak  iyi bir deneyim sağlamak için  yeterli ayrıntı sunuyor . Militaires Sans Frontières’de (MSF) Big Boss olarak da bilinen yılan, Küba topraklarında Camp Omega adı verilen bir Amerikan kara bölgesine sızmalıdır. Yılan’ın ana hedefleri, Cipher olarak bilinen kişinin veya kişilerin nerede olduğu hakkında bilgi sahibi olan Paz Ortega Andrade’nin çıkarılması; ve eski bir çocuk asker olan Ricardo “Chico” Valenciano Libre. Bu görev, MSF’nin yok edilmesini öneriyor ve Hayalet Ağrı için büyük sahneyi belirliyor  .

Metal Gear Solid 5 Ground Zeroes İndir

Yeni Görünüş

Phantom Pain’ın  genel üretimindeki  rolü nedeniyle  Ground Zeroes  , beşinci MGS  oyunu için bu yeni oyun dünyasını vurgulamak için yeni gizlice ve çapraz yöntemler gibi   çeşitli yeni oyun mekanikleri sergiliyor  . İlk olarak, oyun artık   savaş animasyonlarını ve zarif dokuları akıcı bir şekilde yakalayan ve Metal Gear Solid  deneyiminde devrim yaratan yüksek çözünürlüklü grafikler oluşturan yeni nesil bir oyun motoru kullanıyor  Oyun HUD şimdi bozulmamış olduğunu  bunun için, artık bu muhteşem dünyadan değerli görünümü ve sürükleyici eylemi engelleme. 

Özgürlük Harika

İkincisi, bu oyun açık dünya oyunu  sunan  ilk MGS oyunudur  . Tam bir oyun özgürlüğünüz var – görevlerin nasıl gerçekleştirildiği tamamen size bağlı. Görevleri herhangi bir sırayla seçerek hikaye olaylarının ne zaman gerçekleşeceğini bile seçebilirsiniz. Açık dünya oyunu ile görevler söz konusu olduğunda daha da büyük bir seçenekler havuzu geliyor. Klasik Metal Gear  oyununa sahip olursunuz,  ancak herhangi bir kısıtlama veya sınır yoktur – ya taktik gizli yoldan gidin ya da silahların yanmasıyla gidin. Bu seçimler hikayenin nasıl ilerleyeceğini etkileyecek. 

Kısa ama Tatlı

Kapalı üst için,  Zemin Zeroes  bir şekilde  bağımsız  oyun teklifleri bir  merkez hikaye modu  ve  Yan Ops misyonları  çeşitli. Taktiksel eylemden hava saldırılarına kadar, diğer MGS  başlıklarına kıyasla kısa uzunluğuna rağmen eğlencenin cazibesi sıkıntısı yoktur  . Bununla birlikte, çok kısa olması nedeniyle, Metal Gear Solid: Definitive Experience’ı  tamamen almanız şiddetle tavsiye edilir  , çünkü  Ground Zeroes  ve  Phantom Pain’u  ek içerikle birlikte bir araya getirir.

Kaçırmayın

Genel olarak,  Metal Gear Solid V: Ground Zeroes  , hiçbir MGS  fanının atlamamasının ön  koşuludur . Oyunun uzunluğu arzulanan bir şey bırakırken,  mekaniği, ses oyunculuğu, hikayesi ve grafikleri yürekten övüldü ve bu atlanacak bir şey değil. Bu oyun, oyuncuların oyun içi haritaya erişmesine yardımcı olan iOS ve Android için eşlik eden bir uygulama gibi alternatif oyun yöntemlerine de sahiptir. Çok küçük bir şey için, kesinlikle franchise’a bir yumruk atıyor.

Dünyaca ünlü Kojima Productions, Metal Gear Solid V: Ground Zeroes ile Metal Gear Solid serisinde bir başka şaheser daha sergiliyor. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, ‘Metal Gear Solid V Experience’ın ilk segmentidir ve daha büyük ikinci segment olan Metal Gear Solid V: Daha sonra başlayan Phantom Pain’ın prologudur. MGSV: GZ, çekirdek hayranlara, ana oyunun piyasaya sürülmesinden önce dünya standartlarında prodüksiyonun benzersiz görsel sunumunu ve oynanışını tatma fırsatı veriyor. Ayrıca, daha önce hiç Kojima Productions oyunu oynamamış oyuncular ve gaziler için yeni radikal oyun tasarımı ve benzersiz sunum tarzına aşina olma fırsatı sunuyor.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Metal Gear Solid V – Ground Zeroes’a Çıkar v1.0.0.5.zip” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız. buraya gelebilir  ).
 4. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes klasörünü çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista SP2 x64, Windows 7 x64, Windows 8 x64 (64-bit İşletim Sistemi Gerekli)
 • İşlemci:  Core i5-4460 (3.20GHz) veya daha iyisi * Dört Çekirdekli veya daha iyisi
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : NVIDIA GeForce GTX 650 (2GB) veya daha iyisi (DirectX 11 ekran kartı gerekir)
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  4 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Leave a Reply