Men Of War Assault Squad 2 Indir

5/5 - (1 vote)

Men Of War Assault Squad 2

Men Of War Assault Squad 2’yi indirin Ücretsiz PC Oyunu İndir ve genel bakış. Men Of War Assault Squad 2 pc Game 2020’nin tam çevrimdışı yükleyici bağımsız kurulumudur.

Men of War: Assault Squad 2  , II. Dünya Savaşı’nda geçen sürekli bir strateji ve devam eden teknik oyunudur. 2011 oyunu Men of War: Assault Squad’ın bir dönüşü. [1] Oyunun erken erişim uyarlaması 20 Mart 2014 tarihinde, taburcu edildi. 15 Mayıs 2014’te tamamen taburcu edildi.

Men of War Assault Squad 2, oyuncuları muazzam bir kapsam tankı savaşından uzman keskin nişancı gizli görevlerine götüren tek oyunculu karşılaşma modlarını vurgular. Oyuncular farklı yeni çok oyunculu 1v1 – 4v4 haritalarındaki rakiplere karşı oynayabilirler. Oyuna hayat vermek için müthiş haritalarda devasa dövüşlere yönelik güçlü oyun modları var.

Tamam burada tam açıklama, ama eğer babam için olmasaydı, Men of War: Assault Squad 2 göz ardı edebileceğim bir oyundur. Burada sahip olduğumuz çok derin gerçek zamanlı taktik savaş oyunu, derin kazmayı ve dişlerini elini tutmayan bir oyuna batırmayı sevenler için harika, ancak buna bağlı olanlar için çok ödüllendirici.

Men Of War Assault Kadrosu 2 Indir

Kendim Oynuyorum

Men of War: Assault Squad 2 oynamaya ilk başladığımda oyunun tek oyunculu bölümüne atladım. Bu çok eğlencelidir ve girmeniz için bir dizi savaş / göreviniz vardır. Bu konuda gerçekten sevdiğim şey, eylemin ne kadar çeşitli olduğuydu! Bir dakika tanklarla ve ağır toplarla uğraşıyorsanız, bir sonraki keskin nişancı yeteneklerinizi keskin nişancı olarak kullanmak zorundasınız. Bu çeşitlilik oyunu taze ve ilginç tutar ve elbette çok zorlayıcıdır. Bazıları, kampanyanın biraz samey olduğunu söylüyor, ancak aslında onunla eğlendim.

Tonlarca eğlence!

Başkalarıyla oynarken oyun modları açısından, Men of War: Assault Squad 2 oldukça yığılmış! Katılmak için 1v1 ve 4v4 savaşları var. Seninle dürüst olmak gerekirse, zamanımı harcadığım 1v1, yaşlı adamımın kıçımı tekmeledi. Ancak, çevrimiçi topluluğu harika buldum. Bu iyi bir şey, bunu kesinlikle oynamak için eğlenceli bir oyun olarak sınıflandırırdım. İtiraf etmeliyim ki bu oyundaki zorluk birçok insanı kapatacak. Birimlerinizin nereye gittiğini, ne yaptıklarını ve savunmaya dikkat ettiğinizden emin olmanın gerçek savaşları ele almak oldukça zordur ve sonuç olarak birçok insanın oyundan hayal kırıklığına uğradığını görüyorum. Önce tek oyunculu oynamanızı şiddetle tavsiye ederim.

Mod!

Birçok insanın bu oyunu sevmesinin nedenlerinden biri modding topluluğudur. Şimdi, ben henüz bu konuda dabbled olmayabilir, ama bu oyun ile büyük bir modding topluluk var ve her türlü eğlenceli modları vardır. O kadar çok ki, bu incelemeyi yazarken geri dönüp bu modların bazılarına bakmaya karar verdim!

Genel olarak, Men of War: Assault Squad 2’nin herkes için bir oyun olmadığını söylemeliyim. Ancak, taktik tabanlı savaş oyunlarını seviyorsanız ve keskin bir öğrenme eğrisinden korkmuyorsanız, bununla eğlenceli bir zaman geçireceğinizi söyleyeceğim. Sadece içeri girmeyi bil, bu oyundan en iyi şekilde yararlanmak için bu oyuna ciddi bir zaman ayırman gerekecek ve onunla çok daha iyi zaman geçireceksin.

Men of War: Assault Squad 2, oyuncuları aşırı tank savaşından ölümcül keskin nişancı gizli görevlerine götüren yeni tek oyuncu tarzı çarpışma modlarına sahiptir. Komutanlar artık çeşitli yeni çok oyunculu 1v1 – 8v8 haritalarında rakiplere karşı çıkış yapabilirler. Muhteşem haritalarda büyük savaşlar için tasarlanmış yeni aşırı oyun modu olsa da, savaşları gerçekten canlandırmak için. Bu yeni Assault Squad oyunu, oyuncular tarafından çok talep edilenlere özel önem verilerek önemli oyun motoru ve görsel iyileştirmeler de getiriyor.

Men Of War: Assault Squad 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Savaş Men kez: Assault Squad 2 yapmaktan indirilmesi olduğunu, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Savaş Assault Men 2 + TÜM DLC.zip Squad için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Men Of War: Assault Squad 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  64bit – Windows 7, 8, 10
 • İşlemci:  4.0 GHz tek çekirdekli, 2.0 GHz çift çekirdekli veya daha yüksek
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran Kartı:  DirectX 11 uyumlu
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  6 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX 11 uyumlu
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...