MEGAsync Indir

MEGAsync Indir

5/5 - (1 vote)

MEGAsync Indir

Masaüstü Bilgisayar için MEGAsync İstemcisi (MegaDownloader), bilgisayarlarınız  ve MEGA bulut sürücünüz arasında kolay  otomatik senkronizasyon yazılımıdırPC için MEGA  , çeşitli bilgisayarlardaki klasörleri  zahmetsizce senkronize etmenizi sağlayan sezgisel bir uygulamadır  . Bulutta veri yüklemeniz yeterlidir ve saniyeler içinde aynı belgeleri kendi Masaüstü Bilgisayarınızda keşfedebilirsiniz.  Windows PC için MEGAsync İstemcisini bugün indirin ve yükleyin  !

Farklı konumlarda ve cihazlarda verilerinize güvenli bir şekilde erişin ve onlarla çalışın. Her zaman açık ve tam otomatiktir. Tüm MEGA hesabınızı senkronize etmeyi  veya bilgisayarınızdaki klasörler ile MEGA hesabınızdaki klasörler arasında birden fazla seçici senkronizasyon yapılandırmayı seçebilirsiniz  .

Tüm transferlerinizi MEGAsync  transfer yöneticisinden kolayca yönetin  . Belirli dosyaları bilgisayarınızdan MEGA’ya manuel olarak yükleyin veya MEGA bağlantılarını bilgisayarınıza indirmek için içe aktarın. Uygulama, silinen dosyaları yerel bilgisayarınızdaki ve hesabınızdaki özel klasörlere taşır, böylece gerekirse geri yüklenebilir. MEGA sync  (MegaDownloader), internet tarayıcınızla güvenli bir şekilde etkileşime girerek gelişmiş performans için dosya aktarımlarını yönetir  .

MEGAsync, çeşitli bilgisayarlardaki klasörleri zahmetsizce senkronize etmenizi sağlayan sezgisel bir uygulamadır. Bulutta veri yüklemeniz yeterlidir ve saniyeler içinde aynı belgeleri kendi PC’nizde keşfedebilirsiniz.

MEGAsync ile tüm cihazlarınızı MEGA hesabınızla senkronize edebilirsiniz. Farklı konumlarda ve cihazlarda verilerinize güvenli bir şekilde erişin ve onlarla çalışın. Her zaman açık ve tam otomatiktir.

MEGAsync Indir

Tüm MEGA hesabınızı senkronize etmeyi veya bilgisayarınızdaki klasörler ile MEGA hesabınızdaki klasörler arasında birden fazla seçici senkronizasyon yapılandırmayı seçebilirsiniz. MEGAsync, silinen dosyaları yerel bilgisayarınızdaki ve MEGA hesabınızdaki özel klasörlere taşır, böylece gerektiğinde geri yüklenebilir.

Kusursuz bulut tabanlı senkronizasyon

MegaSync  ,   Windows bilgisayarınız için bulut tabanlı bir senkronizasyon aracıdır. Program basit bir arayüze sahiptir ve depolama alanınızı özelleştirmenize ve optimize etmenize  ve dosyaları herhangi bir cihaza senkronize etmenize olanak tanır  .

Ekibinizin iş akışını geliştirin

Leave a Reply