Mediaget Indir

5/5 - (1 vote)

Mediaget Indir

PC İÇİN MEDYAGET HAKKINDA

Ücretsiz İndir MediaGet – PC için torrent istemcisi BrowserCam’deki eğiticimizi kullanarak. MediaGet LLC. Yine de MediaGet – torrent istemcisi Google’ın Android veya iOS’u için tanımlanmadı ancak PC veya dizüstü bilgisayara MediaGet – torrent istemcisi de yükleyebilirsiniz. Aşağıda listelenen birkaç değerli yönerge vardır ve MediaGet – torrent istemci bilgisayarını indirmeye başlamadan hemen önce gerçekleştirmeniz önerilir.

PC’nize yakın zamanda bir Android emülatörü yüklediyseniz, kullanmaya devam edebilir veya PC için Andy veya BlueStacks emülatörüne göz atabilirsiniz. Diğer ücretsiz ve ücretli Android emülatörlerine kıyasla Android kullanıcılarından gelen çok sayıda olumlu yorum var ve bunların her ikisi de Windows ve MAC OS ile uyumlu oluyor. PC, Andy veya BlueStacks emülatörlerini yüklemek ve resmi web sitelerinde belirtilen bilinen sorunları görmek için önerilen işletim sistemi ön koşullarını karşılarsa, açık bir şekilde karar vermek iyi bir karardır. Hepiniz gitmeye hazır olduktan sonra emülatörün kurulması nispeten kolay bir iştir ve sadece birkaç dakika sürer. APK dosyasını PC’nize indirmeye başlamak için “MediaGet – torrent istemcisi APK’sını indir” seçeneğini tıklamanız yeterlidir.

MediaGet  ile   Windows PC’nizdeki ağdan istediğiniz dosyaları kolayca indirin .

Mediaget İndir

MediaGet  , aradığınız müziği, videoları, yazılım araçlarını ve oyunları bulmanıza, bulmanıza ve indirmenize yardımcı olan MediaGet tarafından Windows  için ücretsiz bir torrent dosyası indiricisidir  .

Bu dosyaları kolayca ve hızlı bir şekilde indirmenize yardımcı olur ve indirmelerinizi yönetmek için bazı ek özellikler sunar. Bazı özellikleri arasında akıllı arama işlevi, hızlı ve kolay kullanıcı arayüzü, dosyalar hala indiriliyor olsa bile müzik veya videoları izleme veya keyfini çıkarma yeteneği, dosyalarınızı kaydetmek istediğiniz yolu seçin ve bilgisayarınızı kapatma İndirme işleminiz tamamlandığında PC. MediaGet uygulamasını şimdi

indirin ve  aradığınız  müziği veya videoları kolayca indirin.

MediaGet  , hem yeşil alanlar hem de deneyimli kullanıcılar için yararlı olacak medya dosyalarını aramak ve indirmek için harika bir torrent-istemci yazılımıdır. Arama için açık kaynakları kullanır ve dosyaları indirmenize yardımcı olur. Torrent’in artık nasıl çalıştığını bilmenize gerek yok, MediaGet sizin için her şeyi yapacak. MediaGet ayrıca film izlemenizi ve çevrimiçi müzik dinlemenizi sağlayan entegre bir medya oynatıcıya sahiptir.

Özellikleri

 • İnternetten içeriği  BitTorrent ağı üzerinden yüksek hızda indirin .
 • Kategorilere göre düzenlenmiş aramalar yapın . Ayrıca gelişmiş dosya aramaları yapmanızı sağlar.
 • Entegre multimedya oynatıcı . İndirmelerinizi tamamlanmadan bile görüntüleyin.
 • Multimedya veritabanınızı oluşturun . Veritabanında arama yapmanıza ve bunları kolayca düzenlemenize olanak tanır.
 • Rahat ve çekici kullanıcı arayüzü.

MediaGet Nasıl Yüklenir – PC veya MAC için torrent istemcisi:

 • Öncelikle, bu sitenin başlangıç ​​noktasında görüntülenen indirme düğmesiyle Andy android emülatörünü veya BlueStacks’ı PC’nize indirmek ücretsizdir.
 • Yükleyici indirme işlemini tamamen bitirdikten sonra, yükleme işlemine başlamak için açın.
 • Birkaç kez “İleri” yi tıklayarak tüm genel kurulum adımlarına devam edin.
 • Ekranda “Yükle” yi gördüğünüzde, son kurulum işlemine başlamanız için üzerine tıklayın ve ardından bittiğinde “Son” a tıklayın.
 • Windows başlat menünüzde veya alternatif olarak masaüstü kısayolu BlueStacks App Player’ı başlatın.
 • BlueStacks App Player ile ilk kez çalıştığınız için Google hesabınızı taklitçiye bağlamanız yeterlidir.
 • Daha sonra, arama çubuğunu kullanarak tanımlanamayan MediaGet – torrent istemcisi için bir arama yapmanızı ve PC veya Bilgisayar için MediaGet – torrent istemcisini yüklemenizi sağlayan google playstore sayfasına yönlendirilmelisiniz.

Android emülatörünü kurduktan hemen sonra, seçtiğiniz Android uygulamalarından veya oyunlarından bazıları için apk’yi tıklatarak veya BlueStacks yazılımı aracılığıyla açarak PC için MediaGet – torrent istemcisini kurmak istiyorsanız APK dosyasını kullanabilirsiniz. Program Politikalarına bağlı kalmadıkları için Google Play Store’da bulunmayabilir. Andy OS’yi tercih etmeyi planlıyorsanız veya MAC için ücretsiz yüklenen MediaGet – torrent istemcisini seçmeyi planlıyorsanız, aslında aynı adımlara sadık kalabilirsiniz.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...