Medal of Honor Warfighter Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Medal of Honor Warfighter Torrent Indir

En iyi birinci şahıs nişancı video oyunu Medal of Honor: Warfighter. Danger Close Games tarafından oluşturulur. Oyun Electronic Arts tarafından tanıtılıyor. 23 Ekim 2012 Pazartesi günü PlayStation 3, Xbox 360 ve Pc Oyunları için Microsoft Windows gibi platformlarda başlatıldı.

Onur Madalyası Madalyası

Onur Madalyası: Warfighter, 2010 yılında verilen Onur Madalyası oyununun devamıdır. Oyunun hikayesi, ABD Özel Kuvvetler operatörü Tom “Preacher” Walker etrafında dönüyor. Vaiz arkadaşıyla birlikte rakip güçleri takip etmek için Tiger 12’ye katılır. Vaiz Halife’yi bir trende intihar bombacısı olarak gördü ve onu yakalayamadan önce bomba patladı ve komaya girdi. İyileştikten sonra Vaiz ve Anne Force Blackbird görevine atandı. Bu görevde Sad-al-Din, Ann’i öldürür ve Vaiz Annenin ölümü için Sad-al-Din ile yüzleşir. Daha sonra Voodoo ve Preacher, Hassan’ın yerini izler ve onu öldürür.

Onur Madalyası: Warfighter, Dinamik Kapı İhlali ve mikro imha gibi yeni özellikler sunuyor. Oyuncu savunmak için bir ülke seçebilir.

“Gerçekçi” bir savaş hakkında en yeni atıcı olan Onur Madalyası Savaşçısı’nın komplosu, askeri operasyonlara aşina olduğumuz kulaktan değil, elit birim ABD Seviye 1 Operatörlerinin savaşçılarının anılarıdır. Dünyadaki en disiplinli ve eğitimli birimin askeri olarak savaş alanında savaşmanın nasıl bir şey olduğunu kendiniz hissetmelisiniz. Gerçek bir savaşın içinde olmaya hazır olun ve küresel tehditle savaşın.

Onur Madalyası: Warfighter, Danger Close Games tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur. Warfighter’daki oyun oyunu, selefinden farklı yönlere sahip. Zirve ve yağsız, mühimmat istemek (şimdi sınırsız) ve kayma gibi önceki oyunun özellikleri geri döndü. Kampanyaya Dinamik Kapı İhlali ve mikro imha gibi yeni özellikler eklendi. Tek oyunculu kampanya Seviye 1 operatörlerinin hikayesini takip ediyor. Tek oyunculu Bosna, Pakistan, Filipinler ve Somali gibi çeşitli konumlara sahiptir. Oyuncu Preacher of Task Force Blackbird ve Stump of Task Force Mako’nun kontrolünü ele geçiriyor. Onur Madalyası: Warfighter’ın çok oyunculu oyunu, daha önce Medal of Honor’un çok oyunculu oyununun geliştirilmesine yardımcı olan EA Digital Illusions CE tarafından geliştirilmedi.

Onur Madalyası Madalyası

Onur Madalyası: Warfighter’ın kampanyasını tamamladıktan sonra, oyunun tasvir ettiği üniformalı erkeklerin kahramanlığını etkileyen etkileyici bir özveri ile karşılaşacaksınız. Samimi duygu girişimi övgüye değerdir – ama yüzlerce kişinin ölümünü kutlayan bataklık standardı bir askeri atıcı sonunda olduğu gibi oyuk gelir. Savaş alanı fantezisinin kendisi birkaç sürpriz sunuyor, ancak onları çevreleyen kayıtsız çekim saatleri ve askeri sohbet ile ruhundan dışarı çıkıyorlar.
“Doğrusal.” Bu kelime genellikle sizi dar bir yol boyunca uyandıran çok sayıda atıcıyı tanımlamak için kullanılır, ilerlemenizi biraz keskin nişancı, bir taretin ateşlenmesi veya patlamaya karşı ağır bir kesim sahnesi ile kesintiye uğratır. Warfighter’ın sorunu, bu modern günümüz atıcı şablonuna uyması değil, geliştirici Danger Close’un doğrusallığı oyunun yararına kullanmıyor. Deneyimi bu kadar sıkı bir şekilde yönlendirerek, bir geliştirici momentum oluşturabilir, eyleme gerilim geliştiren ve sonuçta bir zirveye ulaşan bir yay verebilir. Bir oyun, çoğu kişi gibi oynanabilir bir aksiyon filmi olmayı planladığında, bu yayı yönetmek unutulmaz bir deneyim sunmak için anahtardır.

Şeref Madalyası: Savaşçı böyle bir yay oluşturmaz ve bu nedenle, kendi kimliğine sahip bağımsız bir deneyimden ziyade atıcı tropiklerin bir pastişi gibi hisseder. Yine de burada değerli bir şey var – doğru unsurlar yetiştirilirse kendi yolunu çizebilecek bir Onur Madalyası parıltısı. Temel çekim ve hareket modelleri iyi bir başlangıç, çünkü silahlar bu kadar dikkat çekici değil, aynı zamanda sprintleriniz ve sıçramalarınız için bir ağırlık hissi olduğu için. Nişan almadan önce siper alma ve yalın ya da gözetleme yeteneğine sahip olursunuz; zaman zaman, bu, çevrenizi düşünmeye ve odaya mermi püskürtmek yerine acele etmekten ziyade kendi refahınızı korumanıza teşvik eder.

Şiddetli bir yağmur fırtınası sırasında gürültülü bir hesaplaşma gibi, palmiye ağaçlarının şiddetli rüzgarlara tepki olarak dalgalanması ve bükülmesi gibi, zaman zaman da iyi bir şekilde kullanılır. Diğer seviyeler de görsel olarak etkileyicidir, tıpkı ateşin öfkesinin ve yüzen döküntülerin sizi kandırmakla tehdit ettiği raylı bir tekne atışları gibi. Başka yerlerde, düşmanlarınızın fenerlerinin parıldayan parlaklığını çeşitli yerlerde şiddetiniz için fenerler olarak kullanıyorsunuz.

Onur Madalyası Madalyası

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4GHz / Athlon X2 2.7GHz
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 2 GB
 • İşletim Sistemi: Windows Vista
 • VİDEO KARTI: NVidia 8800 GTS 512 MB VRAM veya daha iyisi / ATI Radeon 3870 512 MB VRAM
 • PİKSEL SHADER: 4.0
 • VERTEX SHADER: 4.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 20 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 512 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core 2 Quad 3GHz / AMD Phenom II X4 3GHz
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • VİDEO KARTI: NVidia GTX 560 1024 MB VRAM veya daha iyisi / ATI Radeon 6950 1024 MB VRAM
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 20 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 1024 MB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...