Medal Of Honor Pacific Assault Indir

5/5 - (1 vote)

Medal Of Honor Pacific Assault indir

Onur Madalyası Pasifik Saldırısı, sizi Pasifik Operasyon Tiyatrosu’ndaki bir İkinci Dünya Savaşı askerinin botlarına sokar. Marine Private Tommy Conlin olarak, Pearl Harbor’a yapılan yıkıcı saldırıda hayatta kalmalı ve ardından Japonya’nın Pasifik’teki kanlı fetihini yenmek için Müttefik Haçlı Seferi’ne katılmalısın. Pearl Harbor saldırısından Tarawa Adası’ndaki Japon Kuvvetlerine karşı önemli savaşa kadar, Onur Madalyası Madalyası PC oyuncularına İkinci Dünya Savaşı’ndaki Japon tehdidinin dayanması ve üstesinden gelmesi ve Pasifik’teki VICTORY için savaşması için cesaret hissi veriyor.

İşletim sistemi Windows 98 ve önceki sürümleri olan kullanıcılar için mevcuttur ve İngilizce olarak mevcuttur. Program sürüm bilgisi mevcut değildir ve en son güncelleme 11/3/2004 tarihinde gerçekleşmiştir.

Oyun 2004 yılında kataloğumuza eklendiğinden beri 547.843 kurulum elde etmeyi başardı ve geçen hafta 235 indirme kazandı.

İndirme hakkında Onur Madalyası: Pasifik Saldırısı, PC oyunları bölümündeki ortalama programdan daha fazla depolama alanı gerektirmeyen ağır bir oyun değil. Vietnam, Hindistan ve Romanya’da çok yoğun bir şekilde kullanılıyor.

II. Dünya Savaşı, geri dönülmez bir şekilde tarihi değiştirmiş ve bir nesli travmatize etmiş olabilir, ancak oyun endüstrisi söz konusu olduğunda, vermeye devam eden savaştır. Muhtemelen en büyük armağanı olağanüstü bir Madalya Madalyasıydı: Müttefik Saldırı, bir numaralı mermi ile Shooter grafiğimize giren ve nihayet destansı Half-Life’ın yerini alan oyun. Kaçınılmaz devam filmi oldukça ilerlemiş durumda ve çok farklı bir öneri gibi görünüyor. Avrupa tiyatrosunu orijinalinde ve genişleme paketlerinin desteğini kapsamlı bir şekilde araştıran Medal Of Honor evreni, Doğu’ya gidiyor, Pearl Harbor’dan başlıyor, Tokyo’ya gidiyor ve 1943’ün sonundaki Tarawa Atolü’ndeki saldırıyla sonuçlanıyor.

Pasifik Saldırısı kıdemli yapımcısı Matt Powers bu hamlenin arkasındaki düşünceyi açıklıyor: Yaklaşık bir yıl önce, Müttefik Saldırısı bittikten sonra ekip bir araya geldi ve bir sonraki tam ürünün ne olacağı hakkında konuşmaya başladı. Ortaya çıkacak en büyük şey operasyon tiyatrosunun nerede olmasını istiyorduk? Avrupa’yı ne kadar araştırırsak, gidecek çok daha fazla savaş ve ilginç tarihi yer olduğunu gördük, ancak bir sonraki üründe Pasifik’e gitmenin gerçekten daha ilginç olacağını düşündük. Yaptığımız ilk şey, bunun franchise için iyi bir fikir olup olmayacağını belirlemek için dünyadaki ortaklarımızla konuşmaktı. Avrupa’da popüler olacak mı? Japonya’da popüler olacak mı? Bu bizim en büyük endişelerimizden biriydi.

Anlaşılır bir şekilde, Amerikan filosuna Japon saldırısı çatışmanın daha tartışmalı alanlarından biridir. Bununla birlikte, Japonya’dan gelen mesaj, İmparatorun piç kurmaması koşuluyla, oyunun devam ettiğini görmekten mutlu olduklarıydı. Bu yüzden onun bir seviye sonu patronu olarak görünmesini beklemeyin.

Onur Madalyası Pasifik Saldırısı İndir

Gerçekçi olmak

Tam olarak araştırılmamış olsanız bile, Medal Of Honor oyunları hiçbir şey olmadığı için ayrıntılara aşırı dikkat gösterebilirsiniz. EALA ofisine bir tur atmak, dönemin harita, fotoğraf ve gereçlerinin bulunduğu duvarlar, İkinci Dünya Savaşı müzesini ziyaret etmeye benzer. Powers’ın dediği gibi: İlk yaptığımız şey çok fazla araştırma. Savaşların nasıl olduğunu araştırıyoruz, çok kitap okuyoruz, içeri giren ve bize Japonlarla savaşmanın nasıl bir şey olduğunu öğreten danışmanlar alıyoruz. Japon stratejileri nelerdi? Ne tür giysiler giydiler? Hangi silahları kullandılar? “

Kısa süre sonra bu çatışmanın Avrupa’da yürütülen savaş türünden uzak bir dünya olduğu ve – Müttefik Saldırı’daki oyundan olduğu gibi – oyunun gelişimi üzerinde belirgin bir etkisi olacak bir şey olduğu anlaşıldı.

Zulüm Tiyatrosu

Pasifik tiyatrosu Avrupa tiyatrosundan çok farklı, diyor Powers, öncelikle savaştığınız arazi açısından. Pasifik’te adalarda ve ormanlarda savaşıyoruz, bu yüzden çok daha fazla arazi elementimiz var, daha fazla su, daha fazla yeşillik. Oyun tasarımı açısından bunu düşünmeye başladığımızda, bu yeni oyuna uyum sağlamak için teknolojimizin değişmesi gerektiğini fark ettik. Buna ek olarak, kullandığımız teknolojinin Müttefik Saldırı, Mızrak ucu ve Atılım’ın PC için biraz tarihli olmaya başladığını fark ettik. Bilgisayarlardan, özellikle de birinci şahıs nişancılardan bahsederken, teknoloji bu kitlenin ve hissin kritik bir parçası. Bu nedenle, bu iki şey, tasarım öğesi ve yaşlanma teknolojimizle, yeni bir teknoloji geliştirmemiz gerekiyordu.

Gizlice göz attığımızdan, ısmarlama motor, oyunun karmaşık orman ortamlarını hatırı sayılır aplomb ile sunabiliyor gibi görünüyor akıllıca bir karar gibi görünüyordu. Esintide çimen dalgaları, rahatsız edildiğinde su dalgalanıyor ve çeşitli flora ve fauna gerçekten canlı hissediyor.

De rigueur Havok motorunun entegrasyonu sayesinde fizik de çizilmeye hazır. Bize, her biri kendi kaldırma kuvvetini gösteren ve aynı zamanda çarpışmalara tepki veren kalasların altına yuvarlanan tahtalarla havaya uçurulmuş bir köprü gösterildi.

Yazılı olaylar, Allied Assault’dan çok daha az katı bir şekilde uygulanır ve prosedürel Al olarak adlandırılan olaylardan biraz farklı sonuçlar elde edilir. Ve elbette, zorunlu ragdoll fiziği tam olarak yürürlüktedir.

Hikayeye gelince, tüm atış maçı sona erdiğinde Pearl Harbor’da konuşlanmış olan Tom Conlin’i işe alıyorsunuz. Trajik bir şekilde öldürülüyorsunuz ve oyun hemen bitiyor. Tabii ki gerçekten eğlenceli değil, ancak bu çok eğlenceli olurdu. Bunun yerine, sizi öldürmezse, bir erkeğinizi yapacak, oyunda fiziksel olarak temsil edilecek bir şey olan iki zor yıl süren vahşi savaşla karşı karşıyasınız. Dört kişilik bir ekibin bir parçası olarak, arkadaşlarınızın yaşına şahit olabilirsiniz, çünkü taze genç tenileri savaşın dehşeti tarafından tahrip edilir. Ayrıca, bandajlar uygun gibi görünebilir ve hatta bir dişi kalıcı olarak kaybedebilirler.

Bu, EALA’nın hafifçe girdiği bir alan değildir ve konumları, Shrek, Aladdin ve Spider-Man gibi filmlerle ilgili deneyime sahip olarak, Hollywood’un bazı önde gelen dijital sanatçılarının hizmetlerini kullanmalarına yardımcı oldu. Uzmanlıkları çoktan belirgindir, karakterlerin hareketli dilleri, Adem’in elmaları ve hatta ışığa tepki veren gözleri vardır. Powers’a göre: Oyuncular oyundaki diğer karakterlerle etkileşime geçtiğinde, gerçek ve kişiliği olan biriyle konuşuyormuş gibi hissetmelerini istiyoruz. “

Onurlu Deşarj

Bununla birlikte, Pasifik Saldırısı hala eylemle ilgili olacak, genellikle Japon banzai saldırı stratejisi nedeniyle çılgınca, herkesin temel olarak kişisel güvenliklerine çok az saygı ile buharlaşıyor. Görünüşe göre bu meşru bir taktik ve Japon askerlerinin liderleri öldürüldüğünde kabul ettikleri, geri çekilmenin onursuzluğuyla yüzleşmek yerine ölmeyi tercih ediyorlar.

Takım arkadaşlarınıza gelince, aslında öldürülmeyecekler, ancak bir görev sırasında etkisiz hale getirilebilirler ve bir sonraki savaş için yamalı olarak dönmek için bir doktor tarafından çıkarılabilirler. Sağlık görevlileri, kan akışını engellemek için bandaj uygulayarak, zaman alan ve sizi savunmasız bırakan bir şey olacak. Kendiniz ya da bir takım arkadaşı için bir doktor çağırabilirsiniz, bu noktada Japonlar savaş sözleşmelerine çok az saygı gösterir ve iyi doktoru mutlu bir şekilde biçer. Eğer gelirse. bir arkadaşı bile alıp onu doktora taşıyabilirsin, ancak kimsenin bu tür kahramanlarla uğraşacağına ikna olmadık.

Arızada Saldırı

Tüm bu yeni özellikler kadar değerli, Pasifik Saldırısı ile ilgili bir veya iki endişemiz olmadığını söyleseydik yalan söylerdik. Bunlar arasında esas olan, şu anda savaş tabanlı atıcılar için çıtayı ciddi bir şekilde yükselten muhteşem Call Of Duty’e kıyasla biraz uysal görünmesidir. Sadece bu değil, seviyelerin çoğu biraz doğrusal görünüyor, bu da Müttefik Saldırı köylerinde ve siperlerinde mazur görülebilirdi, ancak Pasifik tiyatrosunun açık orman arazisinde oldukça azdı.

Matt Powers korkularımızı hafifletmeye çalışır: Gerçekten, Madalya Onur Madalyası savaşla ve bir adamın savaştaki yolculuğuyla ilgilidir. Ama oyunun kalitesi hakkında ve bu kaliteyi yaptığımız herhangi bir oyuna çevirebiliriz. Pasifik tiyatrosu da Avrupa tiyatrosu kadar iyi olmalı. vermek.

Oyunun geri kalanı için ne bir kanca! Elbette alaycıyım; aslında çöp. Üzücü olan şey şu ki, Pasifik Saldırısı kısmen bazı güzel seviyeleri, parlak grafikleri ve sadece biraz sakat fizik motoru ile güzel bir oyun. Bazı alanlarda ‘orijinal olmak’ olarak bilinen bir kavram kullanarak kendi işini yaparken, dünyayı baş aşağı çevirmeyebilecek, ancak bazı güzel fikirlere sahip ve oldukça az unutulmaz set parçaları inşa eden çekici bir atıcı. Mesele şu ki, eski Müttefik Saldırı ihtişamlarını geri almak ve Call Of Duty’i bu kadar harika kılan şeyleri çoğaltmak (ve daha sonra oynamak) ile o kadar takıntılı görünüyor ki, kendisini ‘Daha fazla cip kovalamaca! Daha ayakta duran silahlar! Yaptıkları tüm hileleri çekeceğiz, ancak daha sık yapacağız ve biz

Sadece MoH: PA onları asla daha iyi yapmaz ve bunu, Tamer Boy’s Own macera tanjantı için Dawnville veya Stalingrad’da taşınan kum, kiri ve mide çiğneme terörünü değiştirerek birleştirir.

Seni tanımıyor muyum?

Görüyorsunuz, çok fazla yerde, Pasifik Saldırısı aynı İkinci Dünya Savaşı oyununun başka bir yeniden canlandırması gibi geliyor: tekrar kopyalandı ve belirsizliğe ve sıradanlığa dönüştürüldü. Bu (en aptalca) önceki seviyelerde en çok ortaya çıkıyor – oyunun sizi kapmak ve bırakmamak için tasarlanmış olması gereken kısım. Askeri plaj mobilyalarının arkasında duran ve ilk seviyedeki iskelelerin altında saklandıktan sonra, bilinçsizce vuruldunuz ve bir boot camp seviyesine geri çırpılırsınız (tam olarak çırpılmış değil, yükleme süreleri iğrençtir). Burada, ilk aşamada ne yaptığınızı tam olarak hayal edilebilecek en çizilmiş ve basmakalıp bir şekilde öğretmeye cehennem olan bir matkap çavuşu tarafından bağırıyorsunuz.

Yemin ederim, bu oyunun Kralın Dönüşü’nün sonlarından daha fazla tanıtımı var. Bundan sonra bile, daha fazla yük ekranı, bazı vatansever FMV ve sonsuz bir cip yolculuğu, eğlenmeye izin vermeden önce bir kaptanın şapkasında bir divot ile Peart Limanı çevresinde dolaşıyor. Pearl’ün saldırısı bir patlamadır, ancak bunu takiben, oyun size büyük ve yeni bir şey sunmak ve sunmak için çok uzun zaman alır.

Şanslı yedi

Aslında, Pasifik Saldırısı, Pasifik’e doğru iyi bir yedi seviyeye ulaşana kadar kekelemeye devam ediyor, kampanya, bu noktada mükemmel Guadalcanal görevlerinde ormanın derinliklerinde ve ekibinizin eksantrikliklerine tamamen alışkınsınız. oyun mekaniğinin çalışma şekli. Bir Tommy Conlin’in kaskının altında kaldın. ve seyahatlerinize Frank, Jimmy ve Willy isimleriyle bazı iyi çocuklar eşlik etti (hiçbiri hayal edebileceğiniz kadar rahatsız edici değil). Yedekte bu adamlarla (ve bazen iyi bir ölçü için adil bir kaç tane), kendinizi Japon üslerine sızarken ve Bloody Ridge’de ilerleyen birlikleri tutmaya hazırlanırken uzak bağırışları ve gürlemeleri dinlerken bulursunuz. Ayrıca kendinizi sayısız Zeros swami yükü olarak hava alanlarının üzerinde koşarken buluyorsunuz,

Sadece burada Pasifik Saldırısı, kendi şartlarında biraz daha etkilemeye başlıyor, düzenli olarak, yakalanmasanız bile nadiren sıkılmanızı sağlayan yeni hedefler ve ortamlar buluyor. Saldırı hızlı bir şekilde savunmaya dönüştürülebilir sessiz orman yolları aniden bok yüklerini filizleyebilir (ve bok yükleri demek, bu ‘Banzai!’ Nin düşman miktarını destekleyen bir oyundur), düşmanları ve masaları genellikle en azından bunu bekliyorum. Burada, sizi pusuya sürüklemek için çok sayıda köy ve su çulluğu kaçan askerlerin bulunduğu ormanda, eylem düzenli olarak akılsızlığın yanlış tarafını sallasa bile tadını çıkaracak çok şey var.

Lanet Düz

Pasifik Saldırısının kesinlikle çivi çaktığı bir şey de iyileştirme sistemidir. Bağırsaklarını hafifletmek için tuhaf tahminine rağmen (en azından oyunun başlangıcına doğru), doktorun Jimmy’sinden ilham alıyor. Yaralıysanız, klavyenin kısa bir dokunuşu ona yardıma ihtiyacınız olduğunu bildirir ve daha sonra sizi mümkün olan en kısa sürede (ya da kendi mermi yaralarından sihirli bir şekilde iyileştiğinde) yamalar. Bu, obsesif kompulsif hızlı kaydetme ihtiyacını önemli ölçüde azaltır, çünkü parçalara vurduğunuzda, Jimmy yarı bilinç kaybının sisleriyle gökyüzüne bakarken size yaşamın toprağına geri dönmeniz için ulaşabilir. . Yani. Onun nereye gittiğini merak ettiğin zamanlar dışında yüzünü süngü ile öfkeli bir Asyalı adamı keşfet.

Sen Asker!

Kadro kontrolü de oldukça eğlenceli: Oyunun uygulanabilir olduğuna karar verdiğinde, onlara ateş açmalarını, geri çekilmelerini, yeniden gruplamalarını veya ileri itmelerini söyleyebilmeniz için sınırlı kontrole sahipsiniz – bunların etkili bir şekilde ‘ bir şeyleri vurmaya devam edin, lütfen devam edin ‘,’ Nereye gidiyorsunuz çocuklar? ‘. ‘Katlanıyorum, buraya gel!’ ve ‘Neden oraya geri döndün?’. Kadro mekaniği gevşek ve kendi sağlık çubuğunuzla ilgili olmadıkça nadiren taktik olarak kullanılıyor, ancak yine de başka türlü doğrusal bir deneyime ekstra bir seviye katıyorlar. Dedi ki,  Call of Duty genel olarak sizi müttefiklerinizle birlikte tuttunuz (çünkü onlarla birlikte bir duvarın arkasında olmanız, hayatta olduğunuz anlamına geliyordu ve başka bir yere gitmek, öldüğünüz anlamına geliyordu), burada kendinizi ev arkadaşlarınızın önünde kavga etmekte bulmak çok kolay bazen zahmetli temposunu veya yanlış yerleştirilmiş savaş sohbetini takip etme sabrı

Ayağa kalk ve Dövüş

Sizi etkilemek için çok uğraşmadığında. Pasifik Saldırısı eğlenceli bir patlama, ancak daha büyük ölçekli bir çatışmada savaştığınız, hatta gerçek insanlarla savaştığınız hissinden yoksun. Banzai aldığınızda! – Birden fazla düşman tarafından edindiğinde, Halo’daki Tufan’ı savuştururken Japon birliklerini çatlatmaktan çok daha fazla hissettirirken, silahlarınız en yakın rakibinin ağırlıklarından ve otantik çatlaklarından yoksundur. Al da, sırayla yakındaki bir pencerede ayakta durup otururken, bir sığınak temizlemenin en kolay yolu, adamı monte edilmiş silahın üzerine vurmak ve daha sonra birliklerin ateş edin ve doğrudan ateş hattınızda durun.

Bu arada ‘Daha fazlası! Daha hızlı! Vb ‘, PA’nın, araçlarda dolaşmanızı ve devasa silahlarla her türlü heyecan verici şeyleri yapmanızı sağlayan’ roller coaster ‘anları tarafından da yoğun bir şekilde noktalandığı anlamına gelir. Bu ılımlılık açısından iyidir, ama sonunda bir silah yerleşimine tekrar dokunmak istemeyeceksiniz.

Pasifik Saldırısı çok kaotik, diyor EALA’nın ürün müdürü Ben Kusin. Kavramsal olarak gerçekleştirdiğimiz ve oyuna koyduğumuz en önemli şeylerden biri, savaşın manik, cehennem gibi bir deneyim olduğudur. Bir sürü atıcı basit – sizi bir duruma sokuyorlar ve çok hızlı ilerliyorsunuz. Ancak, gerçek savaşta, soldan ve sağdan mermiler geliyor, bombalar içeri giriyor; bu yüzden her zaman kafanızı her zaman çevrenizdeki her yere kontrol ederek bir döner tablaya sahip olmanız gerekir.

Ormana hoşgeldin

2002’deki vurmanın devamı, Müttefik Saldırı’yı ​​Avrupa operasyon tiyatrosundan Uzak Doğu’daki Japonlara karşı şiddetli savaşa doğru cesurca uzaklaştırdı. Yeni asker Tom Conlin olarak Pearl Harbor’da hayatta kalma mücadelesine başlıyorsunuz ve görev turunuzu yukarıda açıklanan Tarawa’daki acımasız saldırı ile bitiriyorsunuz.

Diğer atıcıların çoğunun Avrupa’da yapışmasının bir nedeni var – Pasifik’i yeniden yaratmak çok zor, Kusin devam ediyor. Canlı renk düzenleri ile yoğun orman ortamlarınız var. Grafik yoğunluğunun büyük bir ekibe ihtiyacı var, bu yüzden üzerinde 100’den fazla insan çalışıyor. Ancak, Doom 3s ve Half-Life 2s ile eşit olduğumuzu hissettiğimiz için ödeniyor, ancak oyun ölçeklenebilir olacak, bu nedenle hayranları daha düşük özellikli makinelerle yabancılaştırmıyoruz.

Şovdaki görsel ihtişam, oynadığımız ilk görevlerden biri tarafından uygun bir şekilde gösteriliyor. River Walk seviyesi beni ve ekibimi, farklı ağaçlar, flora ve fauna, aralarında gezinirken düzleşen çimenler, orman gölgeliklerinden gelen ışık değişiklikleri, değişen akımlarla akan nehirler, şelaleler, ve onları rahatsız ettiğinizde uçan tropik kuşlar.

Yine de Pacific Assault oynadığınızda hemen ortaya çıkan tek şey, bunun düz bir silahla vurma oyunu olmamasıdır. Görevlerinizi tamamlamak için birlikte çalışmanız gereken Al-kontrollü bir ekibiniz var, kaptanınız emir vermenizi istediğinde sağ köşede bir simge beliriyor. Kusin: Moral tabanlı yeni senaryosuz dinamik Al sistemimizle oyunu raydan alıyoruz. Örneğin, ekibiniz bir duruma girer ve Japon kaptanını öldürürse bunu fark edeceksiniz. Görüntülenen gerçek bir sayı veya herhangi bir şey olmamasına rağmen, düşmanın morali düşecek ve ekibiniz iki kez hareket etmek ve onları şarj etmek isteyecektir.

Uygulamada, bu, savaşların çok daha açık ve akıcı bir itme-çekme ‘yönü anlamına gelir, seviyeler asla iki kez aynı şekilde oynamaz ve çatışmalar sırasında olaylar sizi ve düşmanınızın savaş stratejisini ve zihinsel durumunu belirler. Bu, River Walk seviyesinin daha sonraki bir bölümünde kanıtlandı, ben bir takımını bombalarını birçoğunu öldüren ve dağıtan bir Japon askeri oluşumuna attığımda kanıtladım. Neredeyse son bir çare olarak, aniden bir sopayla saldırdılar, süngülerin bariyerle intihar ederek düz bir şekilde koştular ve onları görmek için hızlı bir makineli tüfek ateşi barajı istediler. Vuruştan sonra bile, cesetlerini kontrol etmek zorunda kaldım, çünkü hayatta kalan Japon askerleri son bir meydan okuma eylemi olarak bir el bombası atmaya çalışacaklar.

Yakın ölüm Deneyimi

Siz veya kadronuzdan herhangi biri yaralanırsa, geliştiricinin EALA’sının daha belirgin video oyun cihazlarından bazılarını atmak istemesinin bir parçası olan sağlık görevlilerine güvenmeniz gerekecek. Gerçek dünyada, bir seviyenin sonunda veya stratejik noktalarda ihtiyaç duyduğunuzda sadece medipac ve rasyonlarla karşılaşmazsınız “diyor Kusin.

Kadronuza düzgün bir şekilde bakmak hayati – Rambo tarzını ormana atmaya devam edin ve Kolordu’nuz yaralı askerlere yönelebilir ve sizi mahsur bırakır. Ayrıca, vurulur veya incinirseniz, bir doktor çağırmadan önce ilk önce kapak almak en iyisidir veya fakir doktordan kendi hayatının pozisyonunuza gelmesini riske atmasını isteyebilirsiniz.

Bununla birlikte, sağlığınız sıfıra ulaşırsa, Pasifik Saldırısı – Ölümün Eşiği’nde – yoğun bir şekilde nefes almaya başladığınızda, bozulmuş sesleri duyduğunuzda ve dünya yavaşça kararır. Bu kısa fırsat penceresinde, kurtarılan, bir düşman tarafından öldürülen bir doktor tarafından kurtarılabilir; aslında koşullara bağlı olarak bir dizi sonuç. Belki de aşırı sinematiktir, ancak Ölümün Eşiği bu umutsuz anlara gerçek bir gerilim ve sizden uzaklaşan korkunç bir yaşam hissi vermede son derece etkilidir.

Onur Madalyası Pasifik Saldırısı, sizi Pasifik Operasyon Tiyatrosu’ndaki bir İkinci Dünya Savaşı askerinin botlarına sokar. Marine Private Tommy Conlin olarak, Pearl Harbor’a yapılan yıkıcı saldırıda hayatta kalmalı ve ardından Japonya’nın Pasifik’teki kanlı fetihini yenmek için Müttefik Haçlı Seferi’ne katılmalısın. Pearl Harbor saldırısından Tarawa Adası’ndaki Japon Kuvvetlerine karşı önemli savaşa kadar, Onur Madalyası Madalyası PC oyuncularına İkinci Dünya Savaşı’ndaki Japon tehdidinin dayanması ve üstesinden gelmesi ve Pasifik’teki VICTORY için savaşması için cesaret hissi veriyor.

 • Tarihsel Arka Planlar – Pearl Harbor, Guadalcanal ve Tarawa da dahil olmak üzere tarihsel olarak doğru zeminlerde belirlenen görevleri deneyimleyin.
 • Ekibinizle Bağlanın – Yanınızda savaşacağınız Denizcileri tanıyın. Her birinin kendine özgü bir kişiliği ve geçmişi vardır. Yeni işe alımlar geldiğinde, yeterliliklerini artırmaları için onlara deneyim kazandırın.
 • Silahlar

Onur Madalyası: Pacific Assault Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Medal of Honor kez: (size alabilirsiniz WinRAR, olması gerekir Bunu yapmak için Pasifik Assault bitti indirilmesi olduğunu, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Medal.of.Honor.Pacific.Assault.zip için Özü” üzerine tıklayın  burada ) .
 4. Onur Madalyası: Pacific Assault klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows XP / Vista / 7/8/10
 • İşlemci:  Pentium 4 @ 1.5 GHz veya Eşdeğeri
 • Bellek:  512 MB RAM
 • Ekran Kartı:  64 MB VRAM veya daha yüksek GPU
 • DirectX:  Sürüm 8.1
 • Depolama:  3 GB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...