McAfee Indir

5/5 - (1 vote)

McAfee Indir

McAfee Antivirus Plus, ünlü antivirüs yazılımının en üst düzeydeki en yeni sürümüdür.

Intel ile yapılan ortaklık sayesinde artık çok sayıda bilgisayar ve dizüstü bilgisayar, McAfee’nin ücretsiz veya deneme sürümü önceden yüklenmiş olarak geliyor ve bu da onu belki de dünyanın en  popüler antivirüs yazılımı yapıyor . Soru şu ki, sunulan tüm çanları ve ıslıkları almak için 59.99 $ ‘lık yıllık ücrete değer mi?

Pazar lideri

McAfee Antivirus Plus, yaklaşık 39,99 dolara mal olan yıllık virüsten koruma yazılımı lisanslarının çoğuyla, kendisini birinci sınıf bir ürün olarak konumlandırıyor. Para için, bir parola yöneticisi ve güncelleme denetleyicisi gibi birkaç beklenmedik özelliğin yanı sıra bir güvenlik duvarı, şifreleme ve izleme hizmetleri içeren sağlam bir antivirüs ürünüdür.

Beklenenin ötesinde, rakiplerine göre  en büyük avantajı  , yazılımı sınırsız cihazlara kurabilmesidir. Bu, yıllık ücretin dizüstü bilgisayarları, telefonları, bilgisayarları ve dijital nabzı olan diğer her şeyi koruduğu ve masaya gerçek değer kattığı anlamına gelir.

Tam Koruma

Yeni bir Virüs Koruma Taahhüdü ve canlı destek, McAfee’nin kullanıcı deneyimine yeniden odaklandığını gösteriyor. Bu, McAfee’nin genel olarak biraz yetersiz antivirüs koruması olarak görüldüğü ve McAfee Antivirus Plus’ın kutuların çoğunu kesinlikle işaretlediği bir süre sonra ciddiye alınmak isteyen bir üründür.

Birden çok cihaz için virüs ve kötü amaçlı yazılım denetleyicisi ve temizleyicisi

McAfee Total Protection  , kötü amaçlı yazılımları ve kötü amaçlı indirmeleri engellemeye yardımcı olur ve virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları aramak için bilgisayarınızı veya mobil cihazınızı tarar  . İstenmeyen yazılım bulunduğunda, program onu ​​karantinaya alacak ve ya hemen kaldıracak ya da şüpheli programın kullanımı, konumu veya itibarı konusunda şüphe varsa, kaldırmak için izninizi isteyecektir.

Bir anti-virüs, bir engelleyici ve bir öğütücü

McAfee Total Protection’ın virüs kontrol işleviengelleme işlevi  ve benzeri gibi çok sayıda işlevi vardır  . Ancak, en pasif işlevi web danışmanı özelliğidir. Programın riskli bulduğu bir web sitesini ziyaret ettiğinizde, yazılımın popup sistemi üzerinden size uyarı verir. Ayrıca, size arama derecelendirme kontrolleri verir, ilgili Güvenlik Duvarı etkileşimlerini gösterir ve  ziyaret ettiğiniz web sitesinden gelen tüm kimlik avı veya tehlikeli indirme saldırıları hakkında bilgi sağlar .

McAfee Indir

Anti-virüs  ve anti-malware fonksiyonları gerçek zamanlı olarak kötü amaçlı yazılımlara karşı korumak olacak ve size sağlayan  manuel taramaları çalıştırmak  virüs, malware, istenmeyen programlara, gereksiz CPU (Merkezi İşlem Birimi) aç programları, bloatware ve casus kontrol etmek. Ayrıca taramaları da  planlayabilirsiniz  . Cihazınızda biyometrik tarayıcılar varsa, yüz tanıma ve parmak izi gibi şeylerin yanı sıra parolalarla oturum açabilirsiniz.

Bölümlere ayrılmış navigasyon sistemine sahip Güvenlik Yazılımı

İlgili her araç için sekmeyi veya düğmeyi tıklamanız yeterlidir. Her aracın ne yaptığından emin değilseniz, her panelde sekmeyi / düğmeyi tıkladığınızda açılan kısa açıklamayı okuyun. Veya daha fazla ayrıntı için ücretsiz çevrimiçi desteklerini kullanın. McAfee  Shredder gibi şeyleri bulmak  kolaydır çünkü bunun için bir düğme vardır. Düğmeye basın, parçalamak istediğiniz dosyaları bulun ve işlemi başlatın. Dosya Kilidi gibi şeyler benzer şekilde çalışır, ancak arayüz sizi, alışmanın biraz zaman aldığı noktaya daha çok bir yolculuğa çıkarır.

Orada  renk kodlu çeşitli fonksiyonları ve ilgili uyarılar . Örneğin, yazılımınızı bir süredir güncellemediyseniz, sorun daha ciddi hale geldiğinde güncelleme düğmesi turuncuya ve sonunda kırmızıya döner. Aynı şey Güvenlik Duvarınızı kapatırsanız, PC’nizde kırmızı bir açılır pencere veya mobil cihazınızda kırmızı bir düğme göreceksiniz. Kırmızı renk, sorunun ciddi olduğunu ve kullanıcının derhal müdahale etmesi gerektiğini gösterir.

Diğer güvenlik programlarına adil bir alternatif

Ücretsiz virüs ve kötü amaçlı yazılım kontrol programlarının popülerliğine rağmen, en iyileri ücretli olanlardır. McAfee Total Protection  ve Norton  gibi  güvenlik yazılımları önceden para ister, bu da güvenlik araştırmalarının iyi finanse edildiği anlamına gelir ve bu, korumaları gereken bir markaya ve gelir akışına sahip oldukları anlamına gelir. Bu tür programlara güvenmek daha kolaydır, bu nedenle sundukları hizmetler için genellikle güvenlik ve koruma ödülleri kazanırlar.

Bu  McAfee AntiVirus Plus  programının sunduğu araçlar yeni bir şey değil. Benzer araçlar sunan birçok başka virüs ve kötü amaçlı yazılım güvenlik programı vardır. Bu program sağladığı güvenliğe bağlı olarak yükselir veya düşer. Her şey, geliştiricilerin programı güncel tutmak ve bu nedenle kullanıcının cihazlarını kötü amaçlı yazılım ve virüslerden uzak tutmak için yaptıkları özenli araştırmaya bağlıdır. Bu Total Protection yazılımının şu anda  mobil ve masaüstü cihazları kötü amaçlı yazılımlardan ve virüslerden koruyan iyi bir ücretli hizmet sunduğunu söylemek doğru olur  .

Artıları

  • Virüs ve kötü amaçlı yazılım veritabanı, geliştiriciler tarafından güncel tutulur
  • Tam ve kalıcı silme işlemleri için bir dosya parçalayıcıya sahiptir
  • Yazılım virüsünüzü kaldıramazsa para iade garantisi vardır
  • Güvenlik Duvarı güçlü ve modern bir duvar

EKSİLERİ

  • Araçların çoğu diğer ücretli virüs ve kötü amaçlı yazılım denetleyicilerinde bulunabilir Virüsten Koruma Taahhüdü (VPP) yalnızca otomatik yenileme müşterileri için geçerlidir
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...