Max Payne Torrent Indir

5/5 - (2 votes)

Max Payne Indir

Max Payne, Remedy Entertainment ve Rockstar Studiolar tarafından geliştirilen üçüncü şahıs nişancı video oyun serisidir. 23 Temmuz 2001’de Relesedin’di. Max Payne, şiddetli, soğuk kentsel gecede kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir adam. Polisler ve mafya tarafından avlanan cinayet için çerçevelenmiş kaçak bir gizli polis olan Max, kazanmak için ümit edemediği bir savaşa karşı mücadele eden sırtı duvara karşı olan bir adam.% 100 çalışma oyunu torrent kurulumu, tam sürüm, PC oyunu sağlıyoruz & herkes için ücretsiz indirme!

Finli geliştirici Remedy Entertainment tarafından yaratılan Max Payne, çok uzun bir süredir üretimde. Hong Kong aksiyon filmi türünün şık sinematografisinden ve koreografisinden, özellikle yönetmen John Woo’nun çalışmalarından açıkça esinlenen cesur bir üçüncü şahıs nişancı. Woo’nun birçok filminde olduğu gibi Max Payne, izlemesi şaşırtıcı silah oyunuyla dolu – ve aslında oynamak daha iyi.

 Max Payne Torrent

Max Payne, onu karanlık gerilim filminde hileli bir asker olarak gören üçüncü taraf bir nişancı. Oyun 2001 yılında başlatıldı ve daha sonra birçok oyunda kullanılabilecek yavaş tempolu mod modunda bir öncüydü. Neon Şiddet Hikayesi, Max’in karısının ve oğlunun cinayetini misilleme ve gizli tıbbın arkasına ulaşma girişimleriyle ilgilidir. Grunts, silahlar ve gri tonları Max Payne’deki oyun çok basit – eğer bir kişiyi oynadıysanız, temel bilgilerin farkında olacaksınız. Cephane zamanınızı kullanmak silah kazanmanın anahtarıdır. Hareketleriniz yavaş olmasına rağmen düşünmek için zamana sahip olmak önemlidir. Sıklıkla silah kullanacaksınız, ancak oyun sırasında daha fazla silah olacak. Bulmaca için bazı platform öğeleri ve çözümleri var, ancak bunlar küçük. Tarih boyunca, Max daha fazla korku psychedelic girer. 3D Pencereleri Boya familiacunhamg.com.br/free-pdf-editor-windows-xp7810-download-torrent/tık> Ücretsiz PDF Editör Windows XP7810 Max Hard Tale WingsSomeways Biraz başınızı hissedin, ancak perdelerde görünen kombo paneller ile iyi bir siyah durum.  Misilleme ara Üçüncü tarafları seviyorsanız ve gri ve neo-siyah kirden hoşlanıyorsanız, Max Payne normal bir oyundur – ziyaret etmeye değer. Hakkında Max Payne

MaxPayne 2: Max Payne’in çantası, her zamanki Max Payne serisinde ikincil teslimattır ve selefinin sunması gereken her şeyi geliştirir. Orijinal oyunu favori yapan daha fazla adım, daha fazla macera ve daha fazla siyah stil. Yani, Max Payne’in ilk seviyorsanız, daha fazla kalın! Max Payne, ActionMax Payne 2’ye geri döndü: Max Payne’in düşüşü, Max ile NYPD dedektifi olarak eski pozisyonuna geri dönmeye başlar. Bu kez geçmişinin beklenmedik bir yüzüyle karşı karşıya kalırsınız ve eski tehditleri ve bilgileri birleştiren bir durumla karşılaşırsınız. Ben yüksek mi olacak yoksa son Max Payne mi olacak? Bu, oyunu nasıl oynadığınıza bağlı. Max Payne geri döndü, fateMax Payne gücünüzde! Nabız Yarışı Oynanışı Max Payne 2: Max Payne’in davasında onu alan dışında bırakan üçüncü taraf bir nişancı var.

 Max Payne Torrent

Eylem, yeni çok tehlikeli bir ilacın bilinmeyen kanallardan geçtiği modern New York sokaklarında gerçekleşiyor. Max, uyuşturucu tedarikçileri hakkında veri toplamak için yerel mafya grubuna görevlendirilen polisin diğer gizli ajanları arasında yer alıyor. Görev için en uygun olanı – şehri kendi beş parmağı gibi biliyor, her zaman peşinden ayrılıyor ve düşmanı etkisiz hale getiriyor, silahlarda çok iyi ve çok atletik. Bu nitelikler Max’in, özellikle de şefin öldürülmesinin uydurma vakasından sonra faydalı olacaktır. Yasadışı, yansıtılmış gökdelenlerin parlayan kenti ile hiçbir ilgisi olmayan karanlık kirli sokaklardan geçecek. Türe göre oyunun bir 3D atıcı olmasına rağmen, oyunun her anı anlamla doludur. Bu oyunda, oyuncu yüzlerce masum canavar vurmuyor,

 Max Payne Torrent

Max Payne Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Max Payne için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bir şifre girmeniz istenirse.
  2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
  3. Max Payne indirmeyi bitirdikten sonra WinRAR gibi bir yazılım kullanarak dosyayı çıkartın  .
  4. “Max Payne.exe” simgesine çift tıklayın, oyununuz şimdi başlayacaktır.
  5. Oyunun tadını Çıkar!

Max Payne Sistem Gereksinimleri

En az:

  • İşletim Sistemi:  Microsoft® Windows® 2000 / XP (yalnızca)
  • İşlemci:  450MHz AMD / Intel İşlemci
  • RAM:  96 MB RAM (128 MB RAM veya üstü önerilir)
  • Ekran  Kartı : 16MB Direct3D Uyumlu Grafik Kartı
  • Depolama:  Tam kurulum için 830 MB Sabit Disk Alanı, minimum kurulum için 530 MB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...