Max Payne 3 Torrentle indir

5/5 - (1 vote)

Max Payne 3 Torrentle indir

Max Payne 3  – Noir filminin sürekli atmosferine sahip bir dizi fütüristik üçüncü şahıs atıcısının üçüncü bölümü. Max Payne 3, Remedy Entertainment’dan franchise alan Rockstar Games tarafından geliştirildi. Oyun, dizinin ikinci bölümünde sunulan etkinliklerden birkaç yıl sonra ayarlanır. Eski bir NYPD subayı Max Payne, Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde etkili bir aile için koruma olarak kabul etmek zorunda kaldı. Görünüşe göre önemsiz çalışmalar yakında hayatta kalmak için kısır bir mücadeleye dönüşüyor. Max Payne 3’ün yaratıcıları, ilk iki oyunun atmosfer karakteristiğini korumaya çalıştı. Seri kurşun zamanı yavaş dizilerinin bir «ticari marka» işlevi de vardır.

Max Payne 3 Torrentle indir

Aynı zamanda, yakın zamanda piyasaya sürülen kapak sistemine odaklanarak savaş mekaniği yeniden inşa edildi. Seçkin karakterin yeni maceraları, önceki oyunların olaylarından birkaç yıl sonra ortaya çıkar. Çalkantılı bir geçmişi olan eski bir polis memuru olan Max, boş zamanlarını barlarda geçirir ve beladan kaçınır. Ne yazık ki, onlar gibi sorunlar onu yine de bulur. New York’taki tatsız bir olay sonucu, Payne Brezilya’nın Sao Paulo şehrine gider ve çok zengin bir aile için bir korumaya bakar. Görünüşe göre bu basit iş, Max’in tüm yeteneklerini kullanmasını gerektirecek.

Oyunun tarihi, ilk iki bölümden bilinen komik bir formun genellikle mevcut olabileceği video bahisleri yardımıyla ortaya çıkar. Yeni bir hikaye, São Paulo’da gerçekleşen güncel olayların ve Max’in New York’tan anılarının hatırlanmasının bir birleşimidir. Bu karar sayesinde Rockstar, orijinal Remedy Studios oyunlarının atmosferini yeniden yaratmayı başardı ve aynı zamanda yolsuzluk ve suçla akan Güney Amerika şehrinin tamamen yeni bir ortamını tanıttı.

Max Payne 3 Torrentle indir

Bu kavgada Max, şiddetli çetelere ve paramiliter örgütlere karşı savaşır. Üçüncü Max Payne oyunu amacıyla, Rockstar atışları doğru bir şekilde yeniden oluşturmak için RAGE ve Euphoria teknolojilerini değiştirdi. Max’in kendisi de dahil olmak üzere ateş değişiminde yer alan karakterler, ekranda olup bitenlere dinamik ve gerçekçi bir şekilde yanıt verir. Bu daha da önemlidir, çünkü oyun mekaniğinin zirvesi hala iyi bilinen bir kurşun zaman modu – zamanı önemli ölçüde yavaşlatıyor ve böylece oyuncuya zor durumlarda avantaj sağlıyor. Oyun ayrıca bir kapak sistemi ve birkaç ilginç özellik ile zenginleştirildi.

Max Payne 3, eski New York şehri dedektifi Max Payne’in hikayesini sürdürüyor. Hala travmatik geçmişinin anıları ile dolu olan Max, Brezilya’nın Sao Paulo kentinde varlıklı bir sanayiciyi ve ailesini koruyan yeni bir hayata özel güvenlikle başlar. Çeteler koruma altındaki aileyi hedeflediğinde, Max, çok uzun süre işkence gören şeytanlardan kurtulmak için, müşterilerini kurtarmak ve adını temizlemek için savaşmaya zorlanır.

Bu karanlık, cesur aksiyon oyunu, kesintisiz, sinematik bir aksiyon deneyimi için en son teknolojiyi kullanır. Oyun, çok çeşitli gerçekçi silahlar, akıllı bir kapak sistemi ve sofistike Bullet-Time mekaniği ile son derece rafine edilmiş bir oyun sunuyor.

Geniş bir tek oyunculu kampanyaya ek olarak, Max Payne 3 seriye çok oyunculu bir deneyim sunuyor. Bu çevrimiçi mod, bir maçtaki tüm oyuncular için haritaları ve mod ilerlemesini dinamik olarak değiştirir. Geleneksel çok oyunculu modların yanı sıra, Max Payne 3 ayrıca derin bir ödül ve tesviye sistemi, kalıcı klanlar ve çoklu stratejik yükleme seçenekleri içerir.

Emekli olduktan sonra Brezilya’da bir güvenlik şirketine katıldı ve yine dedektif olarak biliniyordu. Max Payne 3 PC Oyunu Bedava Torrent İndir. Bu oyun gerçek bir hikayeye dayanıyor, Max mükemmel bir subaydı ve meslektaşlarından çok daha yetenekliydi. Max Payne 3’ün daha parlak bir seçeneğe sahip olduğu bir başka şey de, çevrimiçi çok oyunculu seçeneğinde 16 oyuncuya izin vermesidir, bu sayede oyuncular kooperatif ve çok daha iyi bir modda oynayabilirler. Sanırım Max Payne 3 hakkında bir fikriniz var. Şimdi daha iyi bir makyaj için ekran görüntüleri zamanı. Max Payne 3 PC Oyunu İndir.

Max Payne 3 Torrentle indir

Sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows XP / Vista / 7
 • CPU:  Intel Çift Çekirdekli 2.4 GHz / AMD Çift Çekirdekli 2.6 GHz
 • Rastgele  erişimli hafıza: 2GB – 16GB
 • Sabit Disk:  35 GB kullanılabilir alan
 • Ekran Kartı:  512 MB, NVIDIA 8600 GT 512MB VRAM / Radeon HD 3400
 • DirectX:  Sürüm 9.0c

Kurulum Talimatı:

 •  Dosyayı kaydetmek için sürücünüzde 15,7 GB olması gerekir  .
 • Torrent dosyasını indirmek için μTorrent gerekecektir. ( ΜTorrent’i indirin )
 • Aç  “Max Payne 3”  klasör, çift tıklama  “Setup”  ve kurun.
 • 1-2 saat sürecek, kurulum tamamlandıktan sonra oyunu yüklediğiniz klasöre gidin.
 • Klasörü açın  , oyunu oynamak için “MaxPayne3” simgesine çift ​​tıklayın  Bitti!
 • Başlat ve Oyna!

https://www.youtube.com/watch?v=YNtz09Pd14s

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...