Mass Effect 1 Torrent Indir

Rate this post

Mass Effect 1 Indir

Mass Effect, BioWare tarafından geliştirilen ve ilk olarak 2007 yılında Xbox 360 video oyun konsolu için piyasaya sürülen bir aksiyon rol yapma video oyunudur. 2183 yılında Samanyolu galaksisinde gerçekleşen Mass Effect serisinin ilk oyunudur. oyuncu, her 50.000 yılda bir tüm organik uygarlığı ortadan kaldırdığına inanılan sentetik-organik yıldız gemilerinin son derece gelişmiş bir makine yarışı için bir portal açmasını engelleyen seçkin bir insan askeri olan Komutan Shepard’ın rolünü üstleniyor. Oyun, oyuncunun görevleri bulmak ve tamamlamak için bir galaksi haritasını keşfetmesini gerektirir. Oyunun ana görevlerinin çoğu muharebe görevleridir, ikincil görevler genellikle oyuncunun eşya toplamasını veya oyuncu olmayan karakterlerle etkileşimini içerir. En başından itibaren üçlemenin ilk bölümü olarak planlanır,

Mass Effect 1 Torrent İndirme

Oyuncu, önemli kararlar verebilecek ve oyunun hikayesini çeşitli şekillerde etkileyebilecek merkezi bir karakterin rolünü üstlenecek şekilde tasarlanmıştır. Savaş, bir rol yapma oyununun taktiklerini ve özelleştirilmesini sunmak için tasarlandı, ancak daha basit ve gerçek zamanlı bir üçüncü şahıs nişancı arayüzü ile. 2008 ve 2009’da, temel oyuna yeni görevler getiren iki indirilebilir içerik paketi yayınlandı.

Mass Effect, video oyunu yayınlarından büyük beğeni topladı ve Ocak 2008 itibariyle bir buçuk milyondan fazla sattı. Eleştirmenler, oyunun interaktif hikaye anlatımı ve sinematik tasarımını övdü, ancak dengesiz savaş mekaniğini ve zayıf yapay zekayı eleştirdi. Oyun, 2007 Spike Video Oyunu Ödülleri’nde En İyi RPG ve 2008 DICE Ödülleri’nde Yılın Roleplaying Oyunu da dahil olmak üzere birkaç yıl sonu ödülü aldı. Mass Effect, 2008 ve 2012 yıllarında sırasıyla Microsoft Windows ve PlayStation 3 platformlarına taşındı. Bir netice, Mass Effect 2, 2010’da piyasaya sürüldü.

2148’de Mars’ta ilk olarak eski uygarlığın eserleri keşfedildi. Yakında, karasal bilim adamları, gezegenimizin teknolojik gelişiminde büyük bir atılım sağlayan uzaylıların teknolojisini tam olarak anlayabildiler – uzay ve zaman insanlara itaat etti, uzak yıldız sistemlerine uçuşlar mümkün oldu. İnsanlık beşiğinden çıktı ve Galaksinin diğer medeniyetleriyle temasa geçti … Mars’taki buluntulardan bu yana neredeyse kırk yıl geçti. Sistem ittifakı dinamik olarak gelişen yıldızlararası bir durumdur. Gemi “Normandiya” – İttifak’ın en modern yıldızı ilk görevi için gönderilir. İsminiz Shepard, bu gemiye subay olarak atandınız. Galaksideki yolculuğunuz başlar.

Mass Effect 1 Torrent İndirme

Shepard, uzun süre hatırlayacağınız bir soyadı ve gururla hatırlayacaksınız. Bu kahraman için oynamak, uzay gezginlerinin bir ekibine komuta etmek, önemli kararlar vermek ve Normandiya adı verilen en teknolojik gemiye bakmak zorundasınız. Önünüzde en beklenmedik ve tehlikeli maceralarsınız, çünkü Shepard insan ırkının ana temsilcisi olacak, ana savunucular ve bir spektrum olabilecek ve aynı statü düşmanı yok edebilecek tek kahraman olarak kabul edilecektir.

Uzayda seyahat edecek, bilgi arayacak, ek görevleri tamamlayacak, ekibinizle ilişkiler kuracak ve siyasi işlere katılacaksınız. Bu oyun, zengin bir kurgusal tarih, ideal bir taktik savaş sistemi ve hatta herhangi bir gezegendeki uzun mesafeleri ve engelleri aşabilecek yüksek hızlı taşımacılığa bile binme yeteneğini içeriyordu. Önemli olan kötü adam bulmak, yok etmek ve galaksiler arası savaşı önlemek. Hazır mısın komutan? O zaman görevlerinizi yerine getirmeye başlayabilirsiniz, iyi şanslar!

Mass Effect 1 Torrent İndirme

Yeniden Paketleme Özellikleri

 • Üç ayrı sürüm temel alınmıştır: Steam English (10.5 GB), yalnızca Rusça metin (10.5 GB) ve Russian Gold (12.1 GB) sürümleri
 • Eksik Fransızca, Almanca ve İtalyanca dil paketleri eklendi (7,8 GB)
 • Bonus içerik (OST, Art Book, Prima Resmi Kılavuzu – 241 MB) isteğe bağlı olarak indirildi
 • Yükleyicinin sizin için uygun kayıt defteri ayarlarını yazamaması durumunda “_Optional Autoloader” klasöründeki dosyaları kullanın
 • Not 1: Rus Altın baskısı resmen Pinnacle Station DLC’ye sahip değil
 • Not 2: Rusça salt metin sürümü varsayılan olarak İngilizce Pinnacle Station DLC’ye sahiptir; ZOG fan çevirisi v0.9, kurulumdan sonra orijinal dosyalara kopyalanabilir, gerekirse
 • % 100 Kayıpsız ve MD5 Perfect: kurulumdan sonra tüm dosyalar orijinallerle aynı
 • NOTHING yırtık, NOTHING yeniden kodlanmış
 • Seçmeli indirme özelliği: İhtiyacınız olmayan bonus ve dil dosyalarının indirilmesini ve yüklenmesini atlayabilirsiniz
 • Belirgin derecede daha küçük arşiv boyutu (seçilen bileşenlere bağlı olarak toplam 41,1 GB ile 3,1 ~ 4,7 GB arasında sıkıştırılmış)
 • Kurulum 7-25 dakika sürer (sisteminize ve seçilen dile bağlı olarak; Rus Altınsı diğer seçeneklerden daha fazla zaman alır)
 • Her şeyin düzgün bir şekilde yüklendiğinden emin olmak için yükleme sonrası bütünlük denetimi
 • Kurulumdan sonra HDD alanı: 14 GB’a kadar (kurulum sırasında ~ 21 GB)
 • Oyunun bu karmaşa ile bana yardım ettiğiniz için rui_brochado’ya teşekkürler;)

Mass Effect 2 Sistem Gereksinimleri

Mass Effect 2’yi indirmek üzereyseniz, öncelikle   sistem gereksinimlerini kontrol etmeli ve oyunun çalışacağından emin olmak için PC’nizle karşılaştırmalısınız!

En az gereksinim:
Sistem: Windows XP (Service Pack 3 gereklidir)
İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 1.8 GHz veya eşdeğeri AMD işlemci
Bellek: 1 GB RAM
Grafik Kartı: NVIDIA GeForce 6800 veya ATI Radeon X1600 Pro veya daha iyisi
DirectX: Sürüm 9.0 c
Kapasite: 15 GB erişilebilir alan

Öngörülen gereksinimler:
Sistem: Windows 7 (Bu oyunu oynamak için 64 bit sürüm gereklidir)
İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 2.6 GHz veya eşdeğeri AMD işlemci
Bellek: 2 GB RAM
Grafik Kartı: ATI Radeon HD 2900 XT veya NVIDIA GeForce 8800 GT
DirectX: Sürüm 9.0c
Kapasite: 15 GB erişilebilir alan

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...