Manhunt 2 Indir

5/5 - (1 vote)

Manhunt 2 Indir

Manhunt 2 çok heyecan verici ve ilginç bir oyun. Manhunt 2 macera dolu bir aksiyon oyunudur. Bu oyun Rock yıldızı Londra tarafından geliştirilmiştir ve Rock yıldızı oyunları tarafından yayınlanmıştır  . 31 Ekim 2008’de piyasaya sürüldü. Manhunt oyunlarının ikinci ekidir. Bu oyun, bu serinin önceki oyunundan daha ilginç ve heyecan verici. Bu oyunun grafikleri çok kaliteli ve renkli olduğu için bu oyuna bazı yeni ve çok iyi özellikler de eklendi.

Oyunda  Manhunt 2  oyuncusu Daniel Lamb adında bir adamın rolünü üstleniyor. Oyunun hikayesi şudur. Bir gün fırtına, Dixmor Asylum’un güvenlik sistemine zarar verir. Yani suçluların tüm kayıtları çevrimdışı olacak, oyuncunun tekrarlanabilirliği tüm bu kayıtları geri almaktır, bu yüzden çok zor bir iştir.

Artık oyuncu farklı yerleri ziyaret edebilir ve verileri tekrar toplamaya çalışabilir. Bu tehlikeli yolculukta oyuncu, oyuncuyu bitirmeye çalışacak birçok düşmanla karşılaşabilir. Ancak oyuncu düşmanı yok etmek için en son silah ve diğer ekipmanları da kullanabilir ve rekorları geri alabilir. Eğer gizem dayalı aksiyon oyunları seviyorsanız. Ardından Trine 2 PC Game’i indirin ve yükleyin  .

Manhunt 2  Ocean of Games  , Rockstar Games tarafından yayınlanan bir Psikolojik terör gizli video oyunudur. Hem Microsoft Windows hem de PlayStation 2 için Rockstar London, PlayStation Portable için Rockstar Leeds ve ayrıca Wii için Rockstar Toronto için geliştirilmiştir. 2003 Manhunt’ın devamı niteliğindedir ve 29 Ekim 2007’de Kuzey Amerika’da, 31 Ekim 2008’de Birleşik Krallık’ta serbest bırakılmıştır. Oyun, kimliğini keşfetmeye çalıştığı için hafıza kaybından muzdarip bir akıl hastası olan Daniel Lamb’i takip ediyor. Daniel’e yolculuğunda rehberlik eden sosyopatik bir suikastçı Leo Kasper eşlik ediyor.

Manhunt 2 İndir

Manhunt 2, Rockstar Games tarafından yayınlanan psikolojik bir korku gizli video oyunudur. Microsoft Windows ve PlayStation 2 için Rockstar London, PlayStation Portable için Rockstar Leeds ve Wii için Rockstar Toronto tarafından geliştirilmiştir. 2003 Manhunt’ın devamı niteliğindedir   ve 29 Ekim 2007’de Kuzey Amerika’da ve 31 Ekim 2008’de İngiltere’de serbest bırakılmıştır. Oyun, kimliğini ortaya çıkarmaya çalışırken hafıza kaybından muzdarip zihinsel bir hasta olan Daniel Lamb’i takip ediyor. Daniel’e yolculuğunda rehberlik eden sosyopatik bir suikastçı Leo Kasper eşlik ediyor.

Manhunt 2,  Microsoft Windows için Rockstar London bayrağı altında geliştirilmiştir  . Bu oyun serbest bırakıldı  29 inci  Ekim 2007  ve  Rockstar Games  dünya çapında bu oyunu yayınladı. Manhunt oyunlarının serisindeki ikinci oyundur. Bu oyun orijinal oyunun çok daha iyi bir yorumu olarak geliştirildi ve hikaye çok geliştirildi.

In  Manhunt 2  Eğer Dixmor İltica çalışmaktadır ve bir gün zarar veren güvenlik sistemini bir fırtına var Daniel Lamb kontrolü gerekir. Bu nedenle suçluların tüm kayıtları çevrimdışı olur ve oyuncunun tekrarlanabilirliği tüm kayıtları geri almaktır. Bu oldukça zor bir görev ama oyunda ilerleyebilmeniz için tamamlamanız gerekiyor. Bu oyunda ileri teknoloji ve son teknoloji ürünü birçok silah var. Bu ekipmanlar, düşmanları yok etmenize ve kayıtları tekrar çevrimiçi almanıza olanak tanır. Bu aksiyon oyunu bir gizeme dayanmaktadır ve oldukça eğlencelidir.

Manhunt 2’yi İndirme ve Yükleme

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Manhunt 2 bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Manhunt 2.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
  4. Manhunt 2 klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP (Home and Professional) SP1 / Windows Vista
  • İşlemci:  Intel Pentium 4, 1.7+ GHz / AMD Athlon XP 1800+
  • Bellek:  512 MB RAM
  • Ekran  Kartı : 128 MB – DirectX 9.0c Shader Model 2.0 desteği ile uyumlu ekran kartı (Nvidia 6200GT veya üstü / ATI Radeon x300 veya üstü)
  • Depolama:  4 GB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...