Malwarebytes Indir

5/5 - (1 vote)

Malwarebytes Indir

Malwarebytes  , Windows PC’niz için solucanlar, Truva atları, rootkit’ler, aldatmacalar, casus yazılımlar ve daha fazlası gibi  kötü amaçlı yazılımları tespit eden ve silen  endüstri lideri bir masaüstü tarayıcıdır . Tek yapmanız gereken yazılımı başlatmak ve bir tarama yapmak. Bu kadar basit. Daha da iyi koruma istiyorsanız, Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma Premium’u ve kötü amaçlı yazılımların ve web sitelerinin bilgisayarınıza bulaşmasını otomatik olarak engelleyen anlık gerçek zamanlı tarayıcısını düşünün. Her iki şekilde de kötü amaçlı yazılımları eziyor ve bilgisayar korsanlarını yok ediyorsunuz. OPSWAT’a göre,  Malwarebytes  PC için çevrimdışı   yükleyici, kullanıcılar tarafından kurulan en popüler güvenlik ürünüdür .

Program yeni nesil bir antivirüs değişimidir. Ev kullanıcıları için türünün ilk örneği olan Malwarebytes for PC, bilinen ve bilinmeyen tehditleri engellemek ve kaldırmak için dört bağımsız teknoloji modülü (kötü amaçlı yazılımdan koruma,  fidye yazılımı , istismardan yararlanma ve kötü amaçlı web sitesi koruması) kullanır.

Özellikler ve Öne Çıkanlar

Sizi gelişmiş tehditlere karşı korur Gelişmiş
kötü amaçlı yazılımdan koruma, casus yazılım önleme ve anti-rootkit teknolojisi ile kötü amaçlı yazılımları gerçek zamanlı olarak algılar ve kaldırır  . Yapay zeka (AI) kullanarak otomatik olarak tehditleri tarar, böylece düşünmenize bile gerek kalmadan korunursunuz.

Dosyalarınızı fidye için kilitlenmeye ve
saklanmaya karşı korur Dosyalarınızı korumak için proaktif olarak çalışan tescilli yeni nesil teknolojiyle bilinmeyen ve bilinen fidye yazılımlarını durdurur. Bu, basit bir şifre çözme aracı değil, fidye yazılımlarını engelleyen güçlü ve kapsamlı bir savunmadır. Yani yarının “Fidye Yazılımı Saldırısı” ndan korudunuz! Bugün manşetlerde.

Eğer karşı kullanılmasını programlarınızı önler
sizin sarar  web tarayıcısı  bu programlarda kullanılması açıkları bilgisayarınıza bulaştırmak için bu saldırıları durdurmak, savunma dört katmanlarında ve yazılımı.

Sizi sahte ve virüs bulaşmış web sitelerinden korur
Sahte web siteleri ve kötü amaçlı bağlantılar ile teması algılar ve önler. Proaktif olarak kötü amaçlı yazılım indirmeye, saldırı girişimlerine ve virüs bulaşmış reklamlara karşı korunursunuz. “Kötü” bir İnternet bölgesinde dolaşmaktan endişe duyuyor musunuz? Şimdi olmak zorunda değilsin.

Daha hızlı tarar, daha akıllı tarar
Yıldırım hızındaki Hiper Tarama modu yalnızca etkin olan tehditleri hedefler. Daha hızlı analiz. Hala sonuç alıyor. En sevdiğiniz oyunu başlatırken arka planda bir tarama yapın. Oynamaya hazır olduğunuzda yapılır.

Daha akıllı teknoloji
Geleneksel antivirüs, saldırı zincirinin yürütme aşamasında tehditleri ele alan eski imza tabanlı teknolojiye dayanır. Tepkisel, tek boyutlu ve görünüşe göre etkili değil. Kötü amaçlı yazılım baytları 2020, saldırı öncesi zinciri yürütmeden yürütmeden yürütmeye kadar birlikte çalışmak için birlikte çalışan birkaç tescilli teknoloji kullanmaktadır. Antimalware Bytes inanılmaz bir güvenlik uygulaması!
Malwarebytes İndir
Malwarebytes aşağıdaki gerçek zamanlı koruma katmanlarını uygular:

Web Koruması
Kötü amaçlı web sitelerine, reklam ağlarına, dolandırıcı ağlara ve kötü mahallelere erişimi önler.

Uygulama Sertleştirme
Güvenlik açığından yararlanma yüzeyini azaltır  ve gelişmiş saldırılar tarafından kullanılan parmak izi girişimlerini proaktif olarak algılar.

Sömürü Azaltımı
Güvenlik açıklarını kötüye kullanma ve bitiş noktasında uzaktan kod çalıştırma girişimlerini proaktif olarak algılar ve engeller.

Uygulama Davranışı Koruması Uygulamaların
uç noktaya bulaşacak şekilde kullanılmasını engeller.

Anomali Tespiti
Virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları makine öğrenimi teknikleriyle proaktif olarak tanımlar.

Yük Analizi
Sezgisel ve davranışsal kurallarla bilinen kötü amaçlı yazılımların tüm ailelerini tanımlar.

Behavior Monitoring
Davranışsal izleme teknolojisi ile fidye yazılımlarını algılar ve engeller.

Not : 14 günlük deneme sürümü. Deneme süresi sona erdikten sonra, program gerçek zamanlı koruma, kötü amaçlı web sitesi engelleme ve daha fazlası gibi belirli özelliklerin devre dışı bırakıldığı  ücretsiz sürüme geri döner .

Artıları

Windows 10’da kararlı:  Sürüm 3.0 ile, Malwarebytes’in aktif tarama işlevlerinin çoğunu veya tamamını devre dışı bırakmadıkça, bazı kullanıcılar (biz dahil) Windows 10’da rastgele mavi ekran hataları yaşadılar. Sonuç olarak, ücretli sürümü ücretsiz olandan ayıracak çok şey yoktu. Ancak, 3.2 testimiz sırasında Windows 10’da hiç BSOD görmediğimizi bildirebiliriz. Bu, 3.0 sürümünde gördüğümüz tek büyük sorundu, bu nedenle Malwarebytes’i “önerilen” duruma geri getiriyor.

Tarama motoru yüksek kalitede kalır:  Testlerimiz sırasında, uygulamanın kötü amaçlı yazılım tarayıcısı, Malwarebytes’e göre potansiyel olarak paketlenmiş olabilecek bir üçüncü taraf sürücü yönetimi yardımcı programının görünüşte eksik bir kaldırılmasından kalan bazı dosyaları ve bir Kayıt Defteri girişini aldı. istenmeyen program. Malwarebytes, varsayılan olarak bu dosyaları silmek yerine karantinaya almaktı. Bu aslında tercih edilen refleks, çünkü PUP’lar mutlaka zararlı değildir ve bunları çıkarmak, birlikte gelen programı devre dışı bırakabilir. Genel olarak konuşursak, Malwarebytes’in tarama teknolojisi West Coast Labs ve Google’ın VirusTotal hizmeti gibi bağımsız test uzmanları tarafından olumlu bir şekilde derecelendirilmiştir ve PC’nizi batırmadığı için bir üne sahiptir.

Ayrıntılı, sade İngilizce açıklamalar:  Diğer güvenlik sağlayıcıları genellikle havalı bir terminolojiye katlanırken, Malwarebytes size belirli bir özelliğin ne yaptığını tam olarak söyleme konusunda iyidir. Örneğin, “Kullanım ve Tehdit İstatistikleri” geçişini ele alalım. Bu, topladığı anonim kullanım verilerini kapsar. Malwarebytes, web sitesindeki açıklamasında, kaç kişinin ücretsiz sürümü, deneme sürümünü ve abonelik sürümlerini çalıştırdığı gibi temel şeyleri sınıflandırıyor? Malwarebytes küresel olarak nerede kullanılıyor? En çok hangi kötü amaçlı yazılım tespit ediliyor ve ne sıklıkta?

Tam gizlilik politikası, ayrıntılı ve basitleştirilmiş açıklamaları yan yana bile içerir. Verileriniz – ve kasıtlı olarak sınırlı ölçüde) bu tür bir şeffaflığa sahip olmak iyidir ve güvenlik endüstrisinde olması gerektiği kadar yaygın değildir.

EKSİLERİ

Bağımsız laboratuvarlar tarafından sınırlı test:  Şirket, ortalama “sıfır gün” kötü amaçlı yazılımının (güvenilir algılama / kaldırma için çok yeni olan) yalnızca yüzde 55’lik bir algılama oranına sahip olduğunu ve bu da belirli bir kötü amaçlı yazılımdan koruma uygulamasının test sırasında sıfır gün enfeksiyon barajına maruz kaldığında ortaya çıkar. Bu nedenle, Malwarebytes, uygulamalarını, testleri sıfır gün güvenliğine özel olarak dikkat çeken AV-Test ve AV-Comparatives tarafından sağlanan tam eldivenlere göndermez. Bununla birlikte, Malwarebytes kendi rekabeti arasında tanınmak istiyorsa, bu standartlar algılama sorunları yaratabilse bile uygulamalarını rekabetle aynı sıkı standartlara sunması gerektiğini savunuyoruz.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...