Mail Pass View Indir

5/5 - (1 vote)

Mail Pass View Indir

Mail PassView  , bilgisayarınız için farklı e-posta istemcilerindeki parolaları ve diğer hesap bilgilerini gösteren küçük bir kurtarma aracıdır   : Outlook Express; Microsoft Outlook 2000 (yalnızca POP3 ve SMTP Hesapları); Microsoft Outlook; Windows Mail; Windows Live Mail; IncrediMail; Eudora; Netscape 6.x / 7.x; Mozilla Thunderbird; Grup Postası Ücretsiz; Yahoo Mail – Parola Yahoo! Messenger uygulaması; Hotmail veya MSN; ve Gmail.

Mail PassView  , yalnızca yazılımı çalıştırarak kullanımı kolaydır ve sonucu, desteklenen e-posta istemcilerindeki tüm e-posta hesaplarıyla otomatik olarak bulur ve görüntüler. Tüm veya sadece seçilen hesapları bir metin dosyasına kaydetmeyi veya bilgileri panoya kopyalamayı seçebilirsiniz.

Genel olarak,  Mail PassView bir şifre kurtarma aracı için kapsamlı ve güvenilir olduğu kanıtlanmıştır. Bu kullanışlı araçla, kullanıcılar bir dahaki sefere e-posta istemcisi şifrelerini kaybettiklerinde veya unuttuklarında asla endişelenmek zorunda kalmazlar.

Birçok kullanıcı, gelen mesajlarını yönetmek, yeni e-postalar oluşturmak ve göndermek, hatırlatıcılar ayarlamak ve notlar yazmak için e-posta istemcilerine güvenir. Ancak, arada bir, güvenli bir şekilde saklanmadığında hesap şifresi unutulabilir ve bu durumda acil yardım gerekir.

Mail PassView  , Mozilla Thunderbird ve Outlook Express gibi büyük adlar da dahil olmak üzere unutulmuş şifreleri en popüler e-posta istemcilerinden ayıklayabilen bir şifre kurtarma aracıdır.

Mail Pass İndir

Kendinizi biraz güvensiz hissetmenize neden olsa da Mail PassView, testimiz sırasında çok verimli olduğunu kanıtladı ve Mozilla Thunderbird’de yapılandırılan tüm hesaplar için şifreleri göstermeyi başardı.

Uygulama çok basit ve temiz bir arayüze sahiptir ve kullanıcının bilgisayarı taramasına veya e-posta istemcisine giden yolu girmesine bile gerek yoktur. Mail PassView tüm işi otomatik olarak yapar, bu nedenle sadece programı açmanız gerekir ve artık hazırsınız.

Bu yazılım, Outlook Express, Microsoft Outlook 2000 ve 2007, IncrediMail, Eudora, Netscape, Yahoo Mail gibi parola Yahoo Messenger’a kaydedilmişse, Gmail Notifier, Hotmail ve Mozilla kullanıyorsanız Gmail gibi çok çeşitli e-posta istemcilerini destekler Thunderbird.

Dahası, hesap adını, e-posta sunucusunu, şifreyi, kullanıcı adını ve sunucu türünü sağlayarak POP3 ve IMAP hesaplarından şifreleri çıkarabilir.

Mail PassView ile ilgili yapılandırılacak hiçbir şey yoktur, ancak parola kurtarma işlemi tamamlandıktan sonra birkaç güzellikle birlikte gelir. Böylece parolayı panoya kopyalayabilir veya hatta seçilen öğelerle veya tüm açıklanmış ayrıntılarla HTML raporları oluşturabilirsiniz.

Sonuç olarak, Mail PassView unutulmuş şifrenizi kurtarmak için mükemmel bir araçtır ve harika bir iş çıkardığı için kesinlikle kendi kategorisinde en çok tercih edilenler arasındadır.

Mail PassView (Mailpv), birçok e-posta hesabı için unutulmuş veya kaybolan parolaları bulmak için çok yararlı bir uygulamadır. Mail PassView, e-posta hesaplarınız hakkında faydalı bilgileri görüntülemeye yönelik bir uygulamadır.

Ayrıntılar, hesap adı, e-posta adresi, sunucu adı, sunucu türü, kullanıcı adı ve parolayı içerir. Mail PassView, Windows XP, 7, 8, 8.1 veya 10 olsun bir Microsoft Windows işletim sistemi gerektirir.

Mailpv; Outlook Express, Microsoft Outlook 2000, Microsoft Outlook 2002/2003/2007, Windows Mail, Windows Live Mail, IncrediMail, Eudora, Netscape 6.x / 7.x, Mozilla Thunderbird, Yahoo! Mail, Hotmail / MSN mail ve diğerleri.

Mail PassView programı yeni bir 1.86 sürümü yayınladı. Bu sürüm, mevcut sürüm için bir uyumluluk güncellemesidir. Mail PassView artık logins.json dosyalarını kullanabilir.

İnternetteki hemen hemen herkesin en az bir e-posta hesabı vardır. Bununla birlikte, çoğu kullanıcının birden fazla hesabı vardır ve bazıları e-posta kimliğini veya düşük kullanım nedeniyle şifreyi unutabilir. Bu durumda posta geçişi görünümü size yardımcı olabilir.

Uygulama, şifreleriniz dahil olmak üzere e-posta hesaplarınızla ilgili faydalı bilgileri bulacaktır. Mail Pass View, satın almadan kolaylıkla özgürce kullanabileceğiniz bir şifre kurtarma yazılımıdır.

Nirsoft Mail PassView, özellikle birden fazla e-posta hesabı olan kullanıcılar için tavsiye edilir, çünkü burada bir şifre genellikle unutulur. Bu ücretsiz araç sayesinde can sıkıcı şifre yeniden yazma geçmişte kaldı.

Mail PassView, e-posta hesabınızın kimlik bilgilerini okur ve kaydeder. Parolanızı veya diğer erişim verilerinizi unuttuysanız, Mailpv aracılığıyla kurtarabilirsiniz. Nirsoft Mail Pass View, Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 ve 10 PC dahil tüm Microsoft Windows işletim sistemleriyle uyumludur.

Mail PassView Tam Özellikleri:

 • Mailpv Desteği Outlook Express
 • Mailpassview Desteği Outlook 2000 (POP3 ve SMTP)
 • Mailpv Desteği Outlook 2002/03/07/10/13/16 (POP3, IMAP, HTTP ve SMTP)
 • Mailpassview Mail’i Destekler (Windows)
 • Windows Live Mail Şifre Kurtarma
 • Mail Passview, IncrediMail E-posta Programını Destekler
 • Mailpv, Eudora E-posta İstemcisini Destekler
 • Mail PassView Netscape’i Destekler
 • Mozilla Thunderbird E-posta İstemcisi
 • Mailpv, Grup Postasını Destekler
 • Elde edilen veriler bir metin dosyasına kaydedilebilir veya panoya kopyalanabilir

Dosya Adı:  NirSoft Mail PassView

 • İşletim Sistemi:  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10
 • Kategori:  Şifre Kurtarma Yazılımı
 • İndirme Boyutu:  143 KB
 • Dosya Türü:  .Exe
 • Lisans:  Ücretsiz İndir
 • Dil:  İngilizce            
 • Yayıncı:  NirSoft
 • Sürüm:  Son Sürüm
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...