Mafya 2 sel

5/5 - (1 vote)

Mafya indir

Tüm zamanların en sevdiğimiz oyunlarından biri  Mafia II PC’dir  ve bunun nedeni ne istediğini bilen ve stil ile yapan bir oyundur. Oyun 2010 yılında piyasaya sürüldü ve o yılın en çok beklenen oyunlarından biriydi. Aksiyon-macera video oyunu 2K Çekçe tarafından geliştirilmiş ve 2K Games tarafından yayınlanmıştır. Bu oyunun kullanılabildiği platformlar Microsoft Windows, OS X, PlayStation 3 ve Xbox 360’tır ve şimdi  ücretsiz PC oyunları torrent  web sitelerinden alabilirsiniz.

Şimdi bu harika oyun hakkında daha fazla konuşalım. Eylem, Empire Bay adlı kurgusal bir şehirde gerçekleşir ve bir savaş gazisi olan ve mafyaya karışan fakir bir göçmenin oğlu olan Vito Scaletta olarak oynarsınız, böylece babasının borçlarını ödeyebilir. Eylem 1940’larda – 1950’lerin başında ve oyunda göreceğiniz tüm çevre ve şeyler o döneme özgüdür. Oyunda bir radyo bulunan yaklaşık 40 araç var ve o dönemin belirli müziklerini ve savaş propagandasını dinleyebilirsiniz.

Mafya 2 sel

Bu oyunla ilgili ana şeylerden biri, Vito Scaletta olduğunuzu ve tüm seçimlerinin sizin seçimleriniz olduğunu ve bir oyun için yapılması zor bir şey olduğunu hissettirecek şekilde yapılmasıdır. Oyun ayrıca üç sağlam oyun teması sunar: çekim, yumruk dövüşü ve gerçek bir 40’ın İtalyan gangsteri gibi hissetmenizi sağlayan büyük gizlilik.

Her şeyi özetlemek gerekirse,  Mafia II  sadece sıradan bir üçüncü şahıs nişancı oyunu değil, bir İtalyan-Amerikan gangsterinin gerçek bir otantik hikayesini veren en iyi aksiyon oyunlarından biridir. Oyun ve hikaye büyük bir artı ama ne yazık ki yan görevler yok, bu yüzden yapabileceğiniz tek şey hikayeyi takip etmektir.

Mafya 2  , mafya ve 1943’ten 1951’e kadar uzanan olaylarla üçüncü şahıs bakış açısına sahip en iyi aksiyon oyunlarından biridir. Harika bir komplo, büyüleyici bir mafya hikayesi, silahlar, kovalamacalar, çekimler ve devasa bir oyun bulacaksınız. Empire Bay adında bir şehir. Göreviniz savaştan dönen Vito Scalett’in kontrolünü ele geçirmek ve ayağa kalkmasını, aile borçlarını ödemek ve hayatı için iyi para kazanmaya başlamak için mümkün olan her şeyi yapmaktır. Ama düşünmeyin, Cho tipik bir hayatta kalma simülatörü. Aslında, bu, ana karakter olarak, mafya yolculuğunuza aşağıdan başlayacağınız ve suç dünyasında en saygın insanlardan biri olacağınız gerçek bir eylemdir.
Mafya 2 sel
Oyun çeşitli faktörlere dayanmaktadır. İlk olarak, görevler ve hikaye görevleri. İstediğiniz zaman gerçekleştirilebilirler, ancak her yeni görevde otoriteniz artacak ve dünya değişecektir. İkincisi, yerel dünyayı keşfedebileceğiniz, para biriktirebileceğiniz, silah bulabileceğiniz ve sadece eğlenebileceğiniz birçok ek, ikincil görev var. Üçüncü ve daha az önemli faktör, araba simülatörünün unsurudur. Ünlü GTA’da olduğu gibi, burada da şehirde arabalarla gezebilir, tekerleklerde kovalamacalar ve çekimler düzenleyebilir, araba çalabilir ve çok daha fazla araba yapabilirsiniz.

Hikayenin dışında, oyun oyunculara sadece eğlenmek ve 50’lerin hayatının tadını çıkarmak için teklif veriyor. Burada o zamanın en havalı arabalarına ve Thompson M1928, Colt 1911, MP40 ve daha fazlasına ve mafya çatışmalarına ve istediğiniz gibi dolaşabileceğiniz devasa bir açık dünyaya ve herhangi bir modern eylemde bulunmayan maceralara sahipsiniz. . Mafia 2 torrent’i sitemizden indirerek, oyunun tüm avantajlarını kendiniz hissedebilirsiniz. Dağıtımda bir Rus ses oyuncusu ve bir Rus arayüzü ve oyunun heyecanını daha uzun süre uzatmanıza ve alternatif karakterler için oynamanıza izin verecek tüm eklemeler var.

Mafia 2 Definitive Sürümü. HD olarak yeniden düzenlendi, organize suçun Altın çağında bir gangster hayatını yaşayın. Savaş kahramanı Vito Scaletta, babasının borçlarını ödemek umuduyla mafya ile karışır. Arkadaşı Joe ile birlikte, Vito kendini kanıtlamak için çalışıyor, aile merdivenini daha büyük ödül, statü ve sonuç suçlarıyla tırmanıyor.
Mafya 2 sel
Sistem Gereksinimleri

MINIMUM:
64 bit işlemci ve işletim sistemi
İşletim Sistemi gerektirir :  Windows 8.1 64 bit
İşlemci:  Intel i5-2500K veya AMD FX-8120
Bellek:  6 GB RAM
Grafik  Kartı : 2GB NVIDIA GeForce GTX 660 veya 2GB AMD Radeon HD7870
Depolama:  50 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı:  DirectX Uyumlu

ÖNERİLİR:
64 bit işlemci ve işletim sistemi işletim sistemi gerektirir
:  Windows 8.1 64 bit
İşlemci:  Intel i7-3770 veya AMD FX 8350
Bellek:  8 GB RAM
Grafikler:  4GB NVIDIA GeForce GTX 780 veya 4GB AMD Radeon R9 290X
Depolama:  50 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı:  DirectX Uyumlu

Oyun Nasıl Kurulur

  1. Torrent üzerinden Tam oyun Mafia.2.Definitive.Edition-CODEX  indirin  .
  2. Tam ISO-imaj oyununu « UltraISO » ile monte edin .
  3. Oyunu PC’nize yükleyin,% 100 kurulum için bekleyin.
  4. Oyun klasörüne Güncelleştirme 1’i indirin ve yükleyin  .
  5. « CODEX » klasörünün tüm dosyalarını oyun klasörüne kopyalayın.
  6. Windows güvenlik duvarındaki oyun klasörünü kilitleyin.
  7. Oyna!

https://www.youtube.com/watch?v=n10n22wno88

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...