Mafia 3 Torrent

5/5 - (1 vote)

Mafia 3 indir

Belki de Mafya, oyunun özel bir sunumunu gerektirmez. Ancak, onunla ilk tanıştıysanız, dikkatlice okuyun. Vietnam’da olmak Clay, ailenin birlikte büyüdüğünüz insanlar olmadığını fark etti. Aile, hayatınızı vermeye hazır olduğunuz insanlardır. Ve şimdi bu anda İtalyan mafyası, bir zamanlar Clay Lincoln için bir aile olan gruplamaya geri döndü. İradeyi bir yumruk haline getiren kahramanımız, yeni ailesini eskisinin kalıntıları üzerinde toplar ve intikam almaya başlar. Doğru insanları toplarsanız ve ellerinizi kirletmekten korkmazsanız, mono’nun yeraltı cezaevinde zirveye ulaşması kolaydır. “Mafia III – Digital Deluxe Edition” oyununda oyuncu acımasız el ele dövüşleri, şiddetli atışları, acele yarışlarını ve karmaşık kararları bekliyor. Bu kez olaylar 1968’de gerçekleşecek. Vietnam’daki savaş doruğa ulaştı. Son zamanlarda, Lincoln Clay oyununun kahramanı oradan döndü. Adam cezai bir geçmişle meşgul olmaya ve yasalara uyan bir vatandaş olmaya karar verir. Ancak ailesinin ortalama cinayetini öğrendikten sonra, yıkılır ve ustaca, soğukkanlı, zalimce intikam almaya başlar. Yeni bir dünyada hayatta kalmak için birkaç arkadaş azdır ve Clay bunu diğerlerinden daha iyi anlar.

mafya 3 torrent

Mafya III aksiyon macera dolu bir 3D video oyunudur. Hangar 13 tarafından oluşturulmuştur. 2K Games, PC oyunları, macOS ve Macintosh işletim sistemleri için PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows platformlarında yayınlanan bu oyunu tanıttı. Bu, 7 verildiği inci  Ekim 2016.

Mafia II’nin 2010’da piyasaya sürülmesinden sonra, bu oyun Mafya oyunları serisinin ilk ana girişi. Oyun New Orleans merkezli yaratıcı New Bordeaux kentinde geçiyor. Oyunun hikayesi bir suçlu, Lincoln Clay’i takip ediyor. Lincoln, Louisiana Federal Reserve’den para çalmak için Sal ve Giorgi ile birlikte çalışır, ancak onu aldatır ve Lincoln’ü ölüme terk ederler. Lincoln, Lincoln’ün arkadaşı Peder James tarafından kurtarıldı. Daha sonra intikamını Giorgi ve Sal’dan alır. Sonunda Lincoln’e ya basit bir yaşam sürüp New Bordeaux’dan ayrılma ya da şehrin gücünü kontrol etme seçeneği verildi.

Oyun çekim, keşif ve macera dolu görevleri içerir. Oyuncu dünyayı ya yürüyerek ya da araçlarla keşfedebilir.

Mafia 3 torrent pc’yi ücretsiz indirin. Popüler ve tanınmış oyun Mafia 3, yüksek kaliteli ve son derece topikal heyecan verici bir çizgiye sahiptir, tüm dünyada çok sayıda taraftar kazandı. Oyun endüstrisinin bir şaheseri yayınlanmadan önce bile tanındı. 2K Games, oyunun özelliklerini benzersiz ve orijinal hale getirmek için her türlü çabayı göstermiştir. İdeal olarak, geliştiriciler oyun için güçlü bir talep sağladılar, çünkü benzersiz ve ağır rakipler. Mafia 3 torrent’i ücretsiz, kolay ve zahmetsiz olarak web sitemizden indirebilirsiniz.

mafya 3 torrent

Mafia III, Hangar 13 tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayınlanan ve 7 Ekim 2016’da Microsoft Windows, OS X, PlayStation 4, Xbox One için piyasaya sürülmesi planlanan yeni bir aksiyon-macera video oyunudur. Mafya dizisi ve Hangar 13 için ilk unvan. 1968’de New Orleans’ın kurgusal bir rekreasyonu olan New Bordeaux şehrinde kuruldu. Hikaye, yetim ve bir Vietnam Savaşı gazisi olan Lincoln Clay’in etrafında dönüyor ve İtalyan mafyasıyla yüzleşmek için yeni bir suç örgütü kurmak istiyor.
Mafia III, oyuncuların yerel çeteler tarafından öldürülen arkadaşları için intikam alma arayışı içinde olan bir Vietnam Savaşı gazisi olan Lincoln Clay’in kontrolünü üstlendiği üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir aksiyon-macera video oyunudur. Oyun, 1968’de New Orleans’ın yeniden tasarlanan bir versiyonu olan New Bordeaux’da, oyuncuların oyunun dünyasını özgürce keşfetmelerine izin veren açık dünya tasarımı ile geçiyor. Oyuncular çeşitli yaklaşımlar kullanarak hedefleri tamamlayabilirler. Örneğin, oyuncular düşmanları ortadan kaldırmak için av tüfeği ve tabanca gibi oyunda sağlanan silahları kullanabilirler. Alternatif olarak, düşmanlar tarafından fark edilmeden tüm görev boyunca gizli taktiklerden faydalanabilirler. Çekirdek oyun silah sesleri etrafında dönüyor. Buna ek olarak, oyuncular ayrıca hareketleri gerçekleştirebilir ve yakın dövüşlere girebilirler. Oyunda ayrıca bir kapak sistemi, oyuncuların düşman ateşinden kaçınmak için nesnelerin arkasına saklanmasına izin verir. Oyuncular, hedefleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için oynanamayan karakterleri yendikten sonra da sorgulayabilirler. Oyuncular, İtalyan mafyasının sahip olduğu yerlere saldırabilir ve taşabilir ve teğmenlerinden birini bu yeri işletmek için atayabilir.

mafya 3 torrent

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel I5-2500K, AMD FX-8120
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 6 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
 • VİDEO KARTI: 2 GB Video Belleği ve NVIDIA GeForce GTX 660, AMD Radeon HD7870
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • SES KARTI: DirectX Uyumlu Ses kartı
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 50 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 2 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Intel I7-3770, AMD FX 8350 4.0 GHz
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
 • VİDEO KARTI: 4 GB Video Belleği ve NVIDIA GeForce GTX 780 veya GeForce GTX 1060, AMD Radeon R9 290X
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • SES KARTI: DirectX Uyumlu Ses kartı
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 50 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 4 GB

https://www.youtube.com/watch?v=bLUlJTcj2VE

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...