Mafia 1 Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Mafia 1 Torrent Indir

1930. Mafya ile yanlışlıkla yapılan bir fırçanın ardından, taksi şoförü Tommy Angelo isteksizce organize suç dünyasına itiliyor. Başlangıçta, Salieri ailesine düşme konusunda rahatsız olur, ancak yakında ödüller göz ardı edilemeyecek kadar büyük hale gelir. Rütbeleri yükseldikçe, ödeme günleri büyümeye devam ediyor, ancak işler daha da kirleniyor. Tommy nihayetinde Salieris’e saygı gösterebilir, ancak Made Man olmak onu seçtiği yeni hayatla her zamankinden daha fazla çatışmaya bırakacaktır.

mafya 1 torrent

Mafya sendikasının bir üyesi olmak veya sevgiyle kendilerini Aile olarak adlandırmak ne olacak? Bu Mafia 1 torrent indirilen bulacaksınız, bunu yaparak, Tommy Angelo rolünü ziyaret edecek, ilk başta, dikkat çekmeyen taksi, şehir etrafında taksi ve sürekli bir yaşam kazanmak. Tommy Sam ve Poly gangsterleriyle tanıştığında hayatını değiştirdiğinde her şey değişir.

İsveçli geliştirici Digital Illusions’ın yaklaşmakta olan II. Dünya Savaşı atıcı Battlefield 1942 ile Çek Cumhuriyeti merkezli Illusion Softworks’ün yeni piyasaya sürdüğü Mafya arasında, Eylül ayında Avrupalı ​​şirketlerden gelen “illusion” kelimesi ile büyük sürüş-çekim melezleri için bir banner ayı olacak. adlandırın. Çok fazla yayın öncesi hype olmadan gelen Mafia, Grand Theft Auto III’ün sürüş ve yaşayan şehir unsurlarının ve Max Payne’in hikayeye dayalı üçüncü şahıs çekim eyleminin oldukça ilgi çekici bir kombinasyonudur.

mafya 1 torrent

Uploaded, Share-Online, Googledrive ve torrent gibi Elamigos sunucularının resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfa ile Mafia: Kayıp Cennet Şehri artık daha kolay.

Mafia, Illusion Softworks tarafından geliştirilen ve Gathering of Developers tarafından yayınlanan 2002 aksiyon-macera video oyunudur. Mafia’nın hikaye oyunu, sürüş, çoğunlukla farklı konumlar arasında kolay şehir turu, kovalamaca ve yarışlardan oluşuyor; Oyunun geri kalanı, üçüncü şahıs yaya navigasyonuna ve çekimine dayanıyor – hepsi cutscenes ile birbirine bağlı. Şehir ve kırsal alanın yanı sıra, şehrin havaalanı, müze, kilise, otel, terk edilmiş bir hapishane, restoranlar ve Don Salieri’nin barı gibi ayrıntılı iç mekanlar da dahildir. Hava değişimleri ve gündüz / gece döngüleri kullanılmasına rağmen, Grand Theft Auto görevlerinden farklı olarak, belirlenen bir zamanda gerçekleşir ve hava, seviye süresince sabittir.

mafya 1 torrent

Mafya Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Mafia için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bir şifre girmeniz istenirse şunu kullanın:  www.gametrex.com
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir.
 3. Mafia indirmeyi bitirdiğinde, oyunu masaüstünüze çıkarın – bunu yapmak için WinRAR gibi bir yazılım kullanmanız gerekecektir.
 4. Çıkartılan klasörü ve ardından “Oyun Dosyaları” adlı klasörü açın. “Game.exe” adlı dosyaya çift tıklayın
 5. “Uyumluluk ayarları uygulandı” yazan bir pencere açılmalıdır. “Programı çalıştır” ve ardından “Kaydet ve Çık” a tıklayın.
 6. “Game.exe” dosyasına tekrar çift tıklayın, oyun şimdi başlamalıdır.
 7. Önerilen:

  • Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 98se / ME / 2000 / Xp
  • İşlemci: Intel Pentium 3 / AMD Athlon 700Mhz
  • Rastgele erişimli hafıza: 128 Mb RAM
  • Ekran Kartı: 32 MB ekran kartı ve DirectX 8.1 uyumlu sürücüler
  • Ses Kartı: Surround ses desteğine sahip DirectX 8.1 uyumlu ses kartı
  • CD / DVD Sürücüsü: 32x Hız
  • Sabit Sürücü 1.8Gb boş Sabit disk alanı
  • Çevre Birimleri: Klavye ve fare

   Mafia Sistem Gereksinimleri

   En az:

   • Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 98se / ME / 2000 / Xp
   • İşlemci: Intel Pentium 3 / AMD Athlon 500Mhz
   • Rastgele erişimli hafıza: 96 Mb RAM
   • Ekran Kartı: DirectX 8.1 uyumlu sürücülerle 16 MB ekran kartı
   • Ses Kartı: DirectX 8.1 uyumlu ses kartı
   • CD / DVD Sürücüsü: 16x Hız
   • Sabit Sürücü 1.8Gb boş Sabit disk alanı
   • Çevre Birimleri: Klavye ve fare

  https://www.youtube.com/watch?v=5bE-mqLCF38

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...