Madagascar Indir

Madagascar Indir

Madagascar Indir

Dreamworks’ün bir başka kitlesel pazar komik karikatürü sadece bir şey ifade edebilir. Başka bir kitlesel pazar video oyunu parası. Şaşırtıcı bir şekilde, bu oldukça iyi. Madagaskar, gençlik öncesi oyunu gerçek bir meydan okumadan daha eğlenceli bir saptırma haline getirse bile kaliteyi ortadan kaldırıyor. Güzellik, sunumunda ve filmden alıntıları tembel olarak birleştirmek yerine, filmin hikayesini motor içi kesim sahneleri ile yeniden oluşturmaya verilen ayrıntılara gösterilen özen. Bu ipeksi yaklaşım, oyunun tatmin edici bir hızda hareket ettiği ve kesme sahnelerinin çeşitli mini oyunlara sorunsuz bir şekilde aktığı anlamına gelir. Bunlar yeterince çeşitlidir, ancak genellikle temel el-göz koordinasyonu zorluklarına veya platform tabanlı kaçışlara kadar kaynar. Daha ne,

Büyüleyici, esprili ve iyi performans gösteren hikaye dört hayvanın maceralarını (zebra Marty, aslan Alex, su aygırı Gloria ve Zürafa Melman) gösterir. Dörtlü bir hayvanat bahçesinden ayrılır ve sonunda onları adaya götüren bir maceraya atılır. Her canlı kendi kendine özgü kişiliğine ve özel hareketlerin repertuarına sahipken, Madagaskar bir maymunun sikinden daha kısa olduğu için oyunun asla bayat olma şansı olmamasına rağmen, çeşitlilik var.

Madagaskar İndir

Cilalı ve eğlenceli Madagaskar, uygun bir oyundan daha interaktif bir çizgi filmdir, ancak filmi sürüş için atılan birkaç eğlenceli dikkat dağıtıcıyla yeniden yaşamak istiyorsanız, burada birkaç eğlence dolu saat bulacaksınız.

Tamam. Hepimizin bildiği gibi, harika bir çocuk filmi genellikle yıldız video oyunundan daha azdır. Madagaskar’da durumun böyle olmadığını söylemek isterim  ve iyi haber, filmlerin başladığı diğer oyunların tamamen karışıklık olmamasıdır. Aslında, iyi bir beceri ile sağlam bir platform oyununun temellerini gerçekleştirir. Bu oyun kesinlikle devrimci ya da en ufak bir yenilikçi değil, ama bir çocuk platform oyunu olarak, kötü değil.

Madagaskar  , Zebra Marty ile orta yaş krizinde başlar. Temel olarak, basit görevleri yerine getirecek ve seviye için gerekli hedefleri tamamlama yolunda yeni yetenekler kazanacaksınız. Hepsi son derece düzdür ve çoğunlukla eliniz tutulur ve görevden işe yönlendirilir. Görevlerin kendileri açıkça beklediğiniz daha genç bir kitle için tasarlanmıştır. Ancak hedef kitleyi aklınızda tutarsanız, karmaşıklık düzeyi tam olarak hedefte demektir. Ayrıca, filmden çeşitli karakterleri görevlerini tamamlamalarına yardımcı olacak benzersiz becerilerle kontrol edeceksiniz.

Grafiksel olarak filme benzer, ancak iyileştirilmesi gereken çok şey var. Dokular zayıf ve ortamlar ayrıntılardan yoksun ama burada filmi iyi temsil edecek kadar var. Ses, iyi ses çalışması ve esprili diyalogla boşlukları doldurmaya yardımcı olur, ancak ses efektleri biraz seyrek.

Şaşırtıcı bir şey beklemiyordum,  Madagaskar  gerçekten beklenenden biraz daha iyi performans gösterdi. Yine, hedef kitleyi aklınızda tutarsanız, bir çocuk platform oyunu için en azından minimum beklentileri karşılar. Çoraplarını kesecek bir şey yok, ama 10 yaşındaki çocuğunuzun en azından kiralık olarak tadını çıkarması için yeterli.

Aynı adı taşıyan Dreamworks animasyon filmine dayanan Madagaskar, bir arcade paketine sarılmış ortalama filmden oyuna uyarlamanızdır. Çok sayıda platform ve rastgele mini oyundan oluşan yeni bir maceraya atılırken, liom Alex, zebra Marty, su aygırı Gloria, zürafa Melman ve kurnaz penguenler oynayabilirsiniz. Oyunun konusu gevşek bir şekilde filmin planına dayanmaktadır.

Aksiyon eğlenceli ve anlaşılması kolaydır, çoğunlukla genç oyunculara yöneliktir. Karakterlerin her biri için kontroller aynıdır ve aralarındaki tek temel fark (oyun kadar) herkesin bir seviyenin belirli kısımlarında ilerlemelerine izin veren kendi özel yeteneklerine sahip olmasıdır.

Marty arka ayakları ile tekme atabilir, düşman slaydının etrafında gizlice kaçıp uzun atlamalar yapabilir. Aslan Alex meyve atabilir, pençelerini kullanabilir ve düşmanlarına kükreyebilir. Gloria düşebilir, popo sıçrama ve kalça düşmanlarını kontrol edebilir. Ve biraz biber yediğinde, düşmanlarına hücum edebilecek. Melman dönebilir, eşyalarını fırlatabilir ve düşmanlarını bastırabilir. Ayrıca uzun mesafeler arasında kaymasını sağlayan Helikopter hareketini de gerçekleştirebilir. Sonunda Penguen, düşmanlarını yenmek için bir Finishing hamlesi (karate pirzolası gibi bir şey) ile kayabilir, balık tutabilir ve saldırabilir.

Karşılaşacağınız engeller tamamen sevimli ve tehdit edici değil, bulmacalar basit ve mizah masum. Ayrıca bonus içeriğin kilidini açan yol boyunca çok fazla para topluyorsunuz. Her şey basit arcade şeyler.

Leave a Reply