Lord Of The Rings Indir

5/5 - (1 vote)

Lord Of The Rings Indir

Yüzüklerin Efendisi filmlerini bir oyun açısından düşünmeden izlemek zor. Kahramanlar, görevler, savaşlar, hackleme ve eğik çizgilerle dolu olan kapsam çok geniş ve elbette liberal olarak sömürüldü. Ama gerçek zamanlı bir strateji oyunu? Elbette. İki Kule’nin sonundaki destansı savaşı birkaç orkları tıklayıp kanlı bir ölüme yollamak istemeden kim izlemedi? Gelecek yıl bu zaman zarfında, EA bir Tolkien çılgın halk olarak kalacağını umdukları şeyle ilgili başka bir LOTR oyunu ortaya çıkardığından, bu rüya gerçek olacak.

Ne kadar çok düşünürseniz, LTSR evreninin bir dizi farklı birime ve Helm’s Deep, Ithilien ve Minas Tirith’teki savaşlar gibi bir dizi hazır senaryoya sahip olduğu bir RTS türü daha açıktır. Vivendi orijinal kitaplara dayanan benzer bir konsept üzerinde çalışıyor olsa da, aslında daha önce kimsenin düşünmediği bir sürpriz. EA’nın avantajı, geliştiricilere film varlıklarına paha biçilmez erişim sağlayan New Line Cinema ile yaptığı özel anlaşmadır. Bu, gerçek aktörlerin özel seslendirme hizmetlerinin yanı sıra, oyunun resmi statüsünü toplayan üç filmden gerçek görüntüleri de içeriyor.

Yüzüklerin Efendisi indir

RTS oyunlarının telaşlı dünyasında, bir isim, başlığın ve omuzların arkasında duruyor ve yıllar boyunca bir kalite unvanının başarısı üzerine yıllar geçiyor. Elbette, uzun süredir çalışan Command & Conquer serisinin türünün ve geliştiricilerinin resmi yaratıcıları Westwood Studios’tan bahsediyoruz. Bununla birlikte, Westwood artık değil, Las Vegas merkezli kıyafet artık üzücü bir şekilde kapandı, birçok basın mensubu gazinin çilesi için.

Kumarbazın Paradoksu

Neyse ki, yeteneklerin bir kısmı kurtarıldı ve EA’nın geniş kanadı altında alındı ​​(geri kalanı muhtemelen casinolarda ve şerit bağlantılarında bir yaşam eking). Türle ilgili engin deneyimlerinin yanı sıra, Westwood çocukları da C&C: Generals motorunu partiye getirdi ve bunun Orta Dünya Savaşı için temel sağlayacak olan değiştirilmiş bir versiyonudur.

Sorumlu yapımcı Mark Skaggs anlaşılır bir şekilde heyecanlı: “Yüzüklerin Efendisi’nin kurgusuna ilk kez maruz kaldığınızı hatırlayın? Kitaplar veya filmler aracılığıyla ne kadar heyecan verici olduğunu hatırlayın. Bir sonraki bölüme döndüğünüzde bir sonraki olacaktı.Bunu biraz parçalayalım ve bununla ilgili neyin heyecan verici olduğunu düşünelim. Açıkçası harika bir hikayeniz var, kötülüğe karşı klasik iyi, dünyanın kaderi asılı Kahramanların, arkadaşlığın, destansı savaşların, manzaraların, kalelerin ve orduların var ve son olarak, yemyeşil yaşam ortamına, geniş bir ihtişam ve sihir duygusuna sahipsin. kendinizi bu dünyaya sokabilirsiniz, eğer oraya girip gerçekten bir rol oynayabilirseniz, savaşlara komuta edebilirsiniz.Orada olsaydın ne yapardın? “

Oyunda

Bu iyi bir soru, ancak emrinizde hangi araçlara sahip olacağınızı tam olarak bilmeden kolayca cevaplanabilecek bir soru değil. Gördüğümüz kadarıyla, eğer filmlerde varsa, oyunda olduğunu söylemek için yeterli. Anlaşılacağı gibi, aksiyonun çoğu, epik kapanış savaşında olduğu gibi ikinci filmden türetilmiştir. Oyun ayrıca, şimdiye kadar filme alınan en muhteşem savaş sahnesini, yani Orta Dünya Savaşı’nda da büyük bir rol oynayacak Minas Tirith saldırısını öne çıkaran, gelecek olan Kralın Dönüşü’nden ağır bir şekilde çekilecek. . Skaggs’ın dediği gibi, “Bu oyunla hedefimiz, bir oyunda görülen en iyi fantezi savaşlarından bazılarını yaratmaktır. Filmleri kontrol edebilirsiniz. Savaşları kontrol edebilme ve ilk kez yapabilme duygusu çok şey yapmak, sadece kurgu hayranları değil, oyun oyuncuları da çok heyecanlıydı. İlk defa troller ve Ents arasında bir çatışma göreceksin. Bu ne kadar heyecan verici? “

Gerçekten heyecan verici, özel olduğumuz gösteriye bakılırsa. Sadece bu yılın Mart ayından bu yana gelişmekte olmasına rağmen, savaşın çoğu yerinde gibi görünüyor ve bir trol firması ve Ents’ın en iyi erkeklerinden biri olan Ents, elbette bu gülünç olmak İkinci filmden yürüyen ağaçlar. Acımasız bir saldırıda, troller aslında statik ağaçları kökünden söktü ve onları mobil meslektaşlarını gövde ve dallar hakkında kulübe için kullandı. Kendi kuyularıyla çekilen Ents, bir avuç kaya yakalayıp trol saldırganlarına fırlatarak misilleme yaptı. Kayalar bittiğinde, duvar parçaları yakındaki binalardan çıkarıldı ve birkaç geçiş orkları gibi hazırlıksız füzeler olarak kullanıldı.

Yakın çevrenin bu kullanımı geliştiricilerin strese girmeye istekli olmasıdır. Tasarım direktörü Dustin Browder’a göre: “Çevre fiziğinin gerçekten kullanabileceğiniz bir şey olduğundan emin olmak istiyoruz, nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız gerçekten zarar verebilirsiniz.”

Yüzüklerin Efendisi, elbette büyük ölçekli savaşlarla ilgilidir ve bu oyuna yansıtılacaktır. AV Ekranda bir kerede 10.000 ork alabilmek için yeterince cesur olmayabilirler, ancak sayıları kesinlikle düşürmüyorlar. Çeşitli demolarda, 500.650 ve nihayet ekranda 733 birime tanık olduk, ikinci örnek saniyede 40 civarında bir kare hızını korudu.

Örneğin, çeşitli kamera açılarını birleştirmek için yapılacak çok fazla ‘ayrıntı seviyesi’ ince ayarı var, ancak umut, bu tür birimlerin düzgün bir şekilde son oyuna girmesi.

Big-Bang Teorisi

Teknik meseleler bir yana, böyle çok sayıda birimi kontrol etmek, Browser’ın tamamen farkında olduğu bir şey imkansız derecede uygunsuz bir teklif gibi görünecektir. “Bu tür bir savaşı nasıl kontrol ediyorsunuz? ve Uruk-hai berzerkers gibi belirli elit güçler – her yerinde çarpıklığa sahip çılgın yarı çıplak çocuklar – bireyler olarak kontrol edilecekler.Aksi takdirde birimleri tabur olarak kontrol etmekten bahsediyoruz. askerler, orklarınız ve askerleriniz gibi, bu savaş hatlarını oluşturma eğilimindedirler ve savaş hattının bir kısmının küçülüp küçülüp küçülmediğine bakılmaksızın işlerin nasıl gittiğini göreceksiniz.

“Bu yüzden oraya girmeyeceğim ve tüm bu küçük adamları kontrol etmeye çalışmayacağım; bu delilik olur. Al’ı kesinlikle etrafta koşup kendilerini başarılı bir şekilde yönetebilecekleri noktaya getireceğiz- bire bir mücadele. ” Tüm büyük ırklar mevcut olmalı, belirli yetenekleri ve nitelikleri ile dolu olmalıdır.

Hayvan Büyüsü

Hayvanlar da yoğun bir şekilde yer alacak ve Browder şöyle diyor: “Daha önce içlerinde kuşlarla oyun oynadık, insanlar içlerinde koyunlarla oyun oynadılar. Dünyada hayvanlara sahip olmak gerçekten canlı gibi hissettiriyor. Bunu yapmak istiyoruz gerçekten önemli ve dünyayı deneyimin bir parçası haline getiriyor. “

Örneğin, devasa Oliphaunt’lar etkili bir şekilde taşıyıcılar olarak kullanılacak ve onları birliklere yüklemenizi ve savaş alanına götürmenizi sağlayacak. Ve eğer orada birkaç okçu koyarsanız, ekstra yüksekliği kendi avantajlarına göre kullanabilmeli ve yoldaki birkaç düşmanı seçebilmelidir. Diğer vahşi yaşam, Wargs’i, yarıya kadar üreyen kurt tipi orccarrier’leri içerir. İki Kulenin yanı sıra Rohan Süvari ve Gondor Şövalyeleri aracılığıyla. Oyun, aynı zamanda, kurguya izin verdiği kadar çok hava ünitesini de destekleyecek, elbette Fell-beast’ler, bu büyük büyük uçan ejderhalar da dahil.

Tuzak

Kuşatma savaşı, Yüzüklerin Efendisi evreninde büyük figürler ve Orta Dünya Savaşı’nın büyük bir bölümünü de oluşturacak. Binalara saldırmak, onlara mancınık ve çarpma koçlarıyla gitmeyi ve duvarları ölçeklendirmeyi denemeyi içerecek, ancak sakinler doğal olarak çeşitli silahlar ve tuzaklarla savaşacaklar.

“Kaleni gerçekten ölüm tuzağı yapmak istiyorsun,” diye açıklıyor Browder. “Düşmanlarınızın saldırması için sadece kıyameti olan bu kaleyi yapmak istiyorsunuz. Girmeyi bile düşünmek onlar için bir intihar, bu yüzden siz ilerlerken yağ yakmak ve belki de çukur tuzakları ile her türlü farklı tuzaklara sahip olmak istiyoruz. Diyelim ki Minas Tirith olarak oynuyorum, kalemin içine birkaç duvar koyabilirim, burada bir kapım ve kapının etrafında küçük bir avlu olabilir ve sonra bir kapım var. : ‘Belki de küçük avluma gelmek, üssümden geçmek, neler olduğunu görmek istersiniz.’

“Sonra kulelerimde okçular gizli, duvarlarda gitmeye hazır kaynar yağ var, avluda gitmeye hazır bir çift çukur tuzağı var ve orklar içeri giriyor ve gidiyorum ‘ Kahretsin!’ ve arkasındaki kapıyı kapatıyorum ve yağı döküp çukur tuzaklarını açıyorum ve okçular ateş etmeye başlıyor ve herkes on saniye veya daha kısa sürede ölüyor. ” Bu örneğe rağmen, oyun genellikle Red Alert 2 veya Generals’in tank temelli eyleminden daha yavaş bir hız sunacak ve bu da daha yüksek düzeyli stratejik kararlar almayı sağlayacak. Örneğin, Uruk-hai’yi ortaya çıkarmak için gereken odun ve ayrıca düşmanı engellemek için havayı değiştirme yeteneği de dahil olmak üzere liberal sihir kullanımı ile bazı kaynak yönetimi de olacaktır.

Multiplayer da büyük ilgi görüyor ve plan sözde Deathmatch haritalarından uzaklaşmak ve kurguya uygun olarak öykü odaklı bir kampanya geliştirmek.

Gelecek Yıl Burada

Çok fazla geliştirme süresi kaldığında, bu son filmden neredeyse bir yıl sonra piyasaya sürülmesine rağmen kesinlikle yakından takip edeceğimiz bir oyundur. Bu, Browder’ı ilgilendiren bir şey değil, “Büyük bir RTS oyunu yapıyoruz. Hedef bu. Yapabileceğimiz en iyi RTS oyununu yapmak istiyoruz ve Yüzüklerin Efendisi uzun zamandır bir klasik oldu Bu yüzden Yüzüklerin Efendisi’nin geçtiği için fazla endişelenmiyorum. ” Bu kadar büyük bir oyunla, kesinlikle olası görünmüyor.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...