Lord Of The Rings Conquest Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Lord Of The Rings Conquest Indir

Efsanevi fantezi destan “Yüzüklerin Efendisi” elektronik eğlence dünyasında yeni bir seviyeye taşınıyor. Orta Dünya’nın pitoresk açık alanlarında büyük savaşlara katılmak için eşsiz bir fırsat gibi görünüyor. Bu durumda, iyiliği tercih etmek hiç gerekli değildir … Mağara trolü, oliphant, balrog veya Sauron’un kontrolünü ele geçirerek kötü orduların saflarına katılabilirsiniz! Oyun, parlak Star Wars: Battlefront’tan sorumlu Pandemi stüdyosundan gerçek profesyoneller tarafından oluşturuldu. Her katılımcının bir kahraman ve tatmak için taktikler seçtiği heyecan verici savaşları bekliyorsunuz. Cüce baltasının düşmanlarını yükseltin, kuşatma mancınıklarının ezici gücü ile ezin, elf oklarla duş alın, sersemletme büyüsü – Yüzüklerin Efendisi’nde Tolkien’in Orta Dünyası: Fetih en küçük detayda üretilir. Kitapta anlatılan ve efsanevi filmde gösterilen büyük savaşlar ekranda canlanacak ve onların doğrudan katılımcısı olacaksınız!

Yüzüklerin Efendisi Fethi Torrent Download

İlk kez, yepyeni bir ‘Kötü’ kampanyasında Kötü karakterler olarak oynayın. Frodo One Ring’i yok edemedikten sonra senaryolarla savaşın; kötü olmak güzel. Fantezi bir ortamda beğenilen Battlefront oyunu, oyuncuların dövüş şeklini seçmelerine izin verir, savaşçı, Okçu, Büyücü veya İzci yakın dövüşte ve menzilli dövüşte. Çevrimiçi çok oyunculu – bağlılığınızı seçin, ardından 16 oyunculu çevrimiçi çatışmalarda veya 4 oyunculu işbirliği kampanyalarında savaşın. Yerel çok oyunculu – en fazla 4 oyuncu veya 2 oyuncu kooperatifi ile bölünmüş ekran. Büyük bir karakter ve silah kadrosu, oyuna büyük derinlik katar: Kahramanlar, Wargs, Ents, Oliphaunts, Cave-trolls, Balrog, Nazgul, balista ve daha fazlası. [Elektronik sanatlar]

Yüzüklerin Efendisi: Fetih  Pandemic Studios tarafından geliştirilen ve EA tarafından yayınlanan bir aksiyon video oyunudur. Oyun 9 Ocak 2009’da Microsoft Windows için piyasaya sürüldü. Efsanevi fantezi destan “Yüzüklerin Efendisi” elektronik eğlence dünyasında yeni bir seviyeye taşınıyor. Orta Dünya’nın pitoresk açık alanlarında büyük savaşlara katılmak için eşsiz bir fırsat gibi görünüyor. Bu durumda, iyiliği tercih etmek hiç gerekli değildir. Size% 100 çalışan oyun torrent kurulumu, tam sürüm, PC oyunu ve herkes için ücretsiz indirme sağlıyoruz!

Yüzüklerin Efendisi Fethi Torrent Download

Yüzüklerin Efendisi: Fetih bir Strateji oyunudur ve 9 Ocak 2009’da yayınlanan ve Microsoft Windows için tasarlanan Electronic Arts tarafından yayınlanmıştır. Frodo One Ring’i yok edemedikten sonra senaryolarda savaşın, kötü olmak iyidir. Fantezi ortamında övgüyle karşılanan Battlefront oyunu, oyuncuların dövüş yolunu seçmelerine izin verir, savaşçı, Okçu, Büyücü veya İzci yakın dövüşte ve menzilli dövüşte. Çevrimiçi çok oyunculu bağlılığınızı seçin, ardından 16 oyuncu çevrimiçi çatışmalarında veya 4 oyuncu işbirliği kampanyalarında savaşın. Yüzüklerin Efendisi: Fetih Oyununu bu yazıdan ücretsiz olarak indir ve bu siteyi arkadaşlarınla ​​paylaş.

  • Eser: Yüzüklerin Efendisi: Fetih
  • Tür: Aksiyon, 3. Kişi
  • Geliştirici: Pandemic Studios, Behavior Interactive
  • Yayıncı: Electronic Arts
  • Vizyon Tarihi: 9 Ocak 2009
  • Seri: Yüzüklerin Efendisi
  • Dil: ENG / RUS
  • Oyun Sürümü: 1.1
  • Dosya Boyutu: 3.89 GB

Yüzüklerin Efendisi Fethi Torrent Download

Diğer Arama Terimleri
Ayrıca bu oyunu bulabilirsiniz Yüzüklerin Efendisi fethi oyunu Bedava İndir sel, Yüzüklerin Efendisi fethi son derece sıkıştırılmış Oyunu PC için ücretsiz tam sürümünü indirin, Yüzüklerin Efendisi fethi Oyunu Ücretsiz torrent bağlantısı indirin, Lord of the Rings: Conquest indirme bağlantısı anahtar kelimeleri.

sistem gereksinimleri

İşlemci:  Intel Core 2 Duo 2.4 GHz veya daha iyi
RAM : 2 GB
İşletim Sistemi:  Windows XP (SP2), Windows Vista, Windows 7
Ekran Kartı:  256 MB VRam
Boş Disk Alanı:  6,2 GB

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...