London 2012 Indir

1.2/5 - (51 votes)

London 2012 Indir

Londra 2012 PC Game çok ilginç bir spor oyunudur. Sega Studios Australia tarafından geliştirilen ve yayınlanan Hangi  Sega. Ülkeniz için olimpiyatlara girmeyi ve madalya kazanmayı hiç düşündünüz mü ya da spor yapmayı seviyor musunuz? Evet ise, o zaman Londra 2012 sizin için yapılmış bir oyundur. Oyunda en sevdiğiniz ülkeyi seçebilirsiniz ve oyun oynayarak ve şampiyonalara katılarak ödüller kazanabilirsiniz. Bireysel olarak ve arkadaşlarınızla takım halinde tek başınıza oynayabilirsiniz. Oyunda genellikle olimpiyatlara katılan tüm ülkeler var. Oyuncu için yaklaşık tüm oyunlar dahildir, kendi seçtiği herhangi bir oyunu seçebilir ve ülkesi için bir ödül kazanabilir. Oyuncu tarafından oynanabilecek yaklaşık otuzdan fazla etkinlik var. Bu oyunu oynamaktan hoşlanıyorsanız, wwe 2k15 olarak adlandırılan benzer bir oyunu  seveceksiniz . Web sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

Londra 2012 İndir

Londra 2012  PC Oyun Görsel ve Grafik  gerçekten şaşırtıcı. ve arayüzü benzersizdir ve oyunu oynayan kişiyi kendine çeker. Bir dizi benzersiz AI tekniği eklendi. Londra 2012 Oyun tamamen özelleştirilebilir. Oyuncunun yeteneklerini, oyununu seçmesine bağlıdır. Rakip sistem kullanıcısıyla savaşmalı, bu yüzden bilinçli olmalı ve biraz akıllıca bir tutum benimsemelidir. Londra 2012 PC Oyunu’nda jimnastik, yarış, atlama, bisiklete binme, masa tenisi, ağırlık kaldırma ve diğer birçok boşluk var. Bu tür oyunlardan hoşlanıyorsanız, Virtua Tennis 3 adlı benzer oyunu beğenebilirsiniz  . Web sitemizden ücretsiz indirin.

Londra 2012: Resmi Video Oyunu, Londra’daki 2012 Yaz Olimpiyatları’nın resmi Olimpiyat video oyunudur. Oyun, dünya çapındaki diğer rakiplerle rekabet etmek isteyen oyuncular için çevrimiçi bir moda sahiptir. “Ulusal gurur”, çevrimiçi modda, oyuncuların en sevdikleri ülke için madalya toplama şansına sahip oldukları bir sıralama sistemidir. Parti modundaki belirli etkinlikler için PlayStation Move ve Xbox Kinect ile uyumludur. Londra 2012, yerel çok oyunculu modda kooperatif etkinlikleri içeren ilk Olimpiyat video oyunudur.

Londra 2012 PC Game çok ilginç bir spor oyunudur. Sega Studios Australia tarafından geliştirilen ve yayınlanan Hangi  Sega. Ülkeniz için Olimpiyatlara girmeyi ve madalya kazanmayı hiç düşündünüz mü yoksa spor oynamayı seviyor musunuz? Evet ise, o zaman Londra 2012 sizin için yapılmış bir oyundur. Oyunda en sevdiğiniz ülkeyi seçebilirsiniz ve oyun oynayarak ve şampiyonalara katılarak ödüller kazanabilirsiniz. Bireysel olarak ve arkadaşlarınızla takım halinde tek başınıza oynayabilirsiniz. Oyunda genellikle Olimpiyatlara katılan tüm ülkeler var. Oyuncu için yaklaşık tüm oyunlar dahildir, kendi seçtiği herhangi bir oyunu seçebilir ve ülkesi için bir ödül kazanabilir. Oyuncu tarafından oynanabilecek yaklaşık otuzdan fazla etkinlik var. Bu oyunu oynamaktan hoşlanıyorsanız, WWE 2k15 adlı benzer bir oyunu  seveceksiniz . Web sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

Görsel ve Grafik Londra 2012 PC Oyunları şaşırtıcı. ve arayüzü benzersizdir ve oyunu oynayan kişiyi kendine çeker. Birkaç benzersiz AI tekniği eklendi. Londra 2012 Oyun tamamen özelleştirilebilir. Oyuncunun yeteneklerini, oyununu seçmesine bağlıdır. Rakip sistem kullanıcısıyla savaşmalı, bu yüzden bilinçli olmalı ve biraz akıllıca bir tutum benimsemelidir. Londra 2012 PC Oyunu’nda jimnastik, yarış, atlama, bisiklete binme, masa tenisi, ağırlık kaldırma ve diğer birçok boşluk var. Bu tür oyunlardan hoşlanıyorsanız, Virtua Tennis 3 adlı benzer bir oyunu beğenebilirsiniz  . Web sitemizden ücretsiz indirin.

Londra 2012 PC Oyun Özellikleri

İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra yaşayabileceğiniz Londra 2012 PC Game’in ana özellikleri aşağıdadır.

 • Spor Oyunları.
 • Heyecan verici zorluklar.
 • Çok oyunculu ve tek oyunculu oyun.
 • Tüm olimpiyat oyunları eklendi
 • Tamamen özelleştirilebilir
 • Göz alıcı arayüzü ile inanılmaz grafikler

Sistem Gereksinimi: Londra 2012 PC Oyunu

Londra 2012 PC Game Free Download’a başlamadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 64 Bit üzerinde test edildi
 • CPU: Pentium 4, Çift Çekirdekli, Çekirdek 2 Dörtlü
 • Rastgele erişimli hafıza: 2 GB
 • Sabit Disk Alanı: 10 GB

Londra 2012: Resmi Video Oyunu Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Londra 2012 için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Londra 2012: Resmi Video Oyunu indirmeyi bitirdikten sonra WinRAR gibi bir yazılım kullanarak dosyayı çıkarın  .
 4. Oyun kurulumunu ayıklanan klasörün içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...