Little Nightmares Indir

Little Nightmares Indir

Little Nightmares Indir

Karanlık korku bulmaca macera oyunu

Küçük Kabuslar bir korku bulmaca macera oyunu. Her turda tehlikeden kaçmaya çalışırken, tehlikeli konuklar ve zor bulmacalarla dolu garip bir otelde kaybolduğu Altı gibi oynayın.

Otel korku

Konuşulan diyalog ve geleneksel arsa cihazlarının yokluğu ile Little Nightmares, hikayeyi anlatmak için rahatsız edici bir atmosfer yaratmaya odaklanıyor. Basit bulmacaları çözmek ve odalar arasında hareket etmek gibi gerçek oyun öğeleri oldukça basittir ve sadece daha küçük ayrıntıları keşfetmek için ilerleme ve zaman duygusu vermek için çalışır. Altıyı sıkışık, karanlık yerlere yönlendirmek, her şeyden daha yavaş bir görsel deneyim haline gelir. Hem grafik stili hem de ses tasarımı, oyunu korkutucudan daha ilgi çekici bir şekilde ileri götüren minimalist detaylar sunuyor. Bu sessiz oyun tarzı tekrarlı hale geldiğinde, konukları içeren kısa aksiyon kovalamaca dizileri, tüm deneyime kısa bir ivme kazandırıyor gibi görünüyor.

Küçük Kabuslar İndir

Yavaş ve istikrarlı

Little Nightmares, birçok geleneksel oyun öğesinden yoksun, karanlık bir oyun. Görsel romanlardan veya yürüme simülatörlerinden hoşlanan oyuncular, aksiyon veya platform hayranları hızla sıkılabilirken, yavaş bina korkusunu ve gerginliğini takdir edeceklerdir.

Kendinizi çocukluğunuzun korkularıyla eziyet edecek olan Little Nightmares’daki ürkütücü kaprisli bir hikayeye bırakın! Maw’dan altı kaçışa yardım edin – bir sonraki öğünlerini bulmak için yozlaşmış ruhların yaşadığı devasa, gizemli bir gemi.

Kaçmak için bir zindan ve yolculuğunuzda hareket ederken keşfedilecek sırlarla dolu bir sandbox ile en korkunç bebek evini yaratabilirsiniz. Yeniden bağlanın ve hayal gücünüzü içsel çocuğunuzla serbest bırakın ve çıkış yolunu bulun!

Küçük Kabuslar PC Oyunu  , felsefi platformcuların gelişen türüne, şok edici bir korku oyununa ve Tarsier’in önceki projelerinin neredeyse alaycı bir yıkımına güçlü bir katkıdır.

Bu size gerçekten yeni şeyler öğreten bir korku oyunudur.

Küçük Kabuslar  hayallerimde çalıştılar çünkü beni koruyucumu hayal kırıklığına uğratacak kadar canlı.

OYUN DEĞERLENDİRMESİ:

Altı olarak bilinen dokuz yaşındaki bir kız, Maw’ın derinliklerine hapsolmuş. Altı, zengin ve çılgın elitler için vahşi, sualtı bir sığınak olan Maw’da seyahat eder ve kaçma fırsatı sunulduğunda neredeyse sonsuz bir tehlike yaşar.

KÜÇÜK KABANIN TEMEL ÖZELLİKLERİ:

Korkunç Bir Maceraya Çık

Büyük bir hassasiyet, etkileşimli hikaye anlatımı ve mükemmel ses tasarımı içeren sürükleyici bir dünyada geçen bu karanlık kaprisli masalda, çocukluk korkularınızla yüzleşin. Altı’nın dış dünyadan kaçmasına yardım etmeye çalışırken, The Maw’ın kötü sırlarını keşfedin ve canavar sakinlerinin dikkatinden kurtulun.

En ilgi çekici oyuncak evini ziyaret edin

Rahatsız edici derecede büyüleyici bir oyuncak bebek evi, bir hapishane ve oyun alanı bölgesini keşfedin. Altı dünyasına göz atın, kısmi rüya, kısmi kabus, her adımın her gölgede bir sıçrama ve geniş bir karanlık gibi hissettirdiği! The Hull’ın altından başlayın ve The Above’a bir yol bulun.

Çocuksu Sevinçlerinizi Rekindle

Her alan bir hapishane, her sakin bir tehdittir ve her ikisi de karışık bulmacalardır. Çocuğunuzla yeniden bağlantı kurun, hayal gücünüzü serbest bırakın ve incinmekten kaçının. Master Six, sadece en ufak bir tereddütün ölümcül bir hataya yol açabileceği süper büyüklükteki bir dünyada herhangi bir harekettir.

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:

 • İşletim Sistemi: Windows 7, 64-bit
 • İşlemci: Intel CPU Core i3
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GTX 460
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

TAVSİYE EDİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:

 • İşletim Sistemi: Windows 7, 64-bit
 • İşlemci: Intel CPU Core i7
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 660
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply